Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Роковини Чорнобиля Роздрукувати

Обласна влада ініціює екскурсії до музею Чорнобиля

Голова облдержадміністрації Микола Джига запропонував громадським організаціям, які опікуються проблемами ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих осіб організувати екскурсії до Національного музею «Чорнобиль» у Києві.

Про це керівник області повідомив 22 квітня під час зустрічі із «чорнобильцями», приуроченій 25-й річниці атомної трагедії. «Ви організовуйте групи, а ми допоможемо транспортом, супроводом», – зазначив Микола Джига. Він також додав, що експонати музею є унікальними і змушують переосмислювати чорнобильську трагедію.
У зібранні також взяли участь 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Андрєєв.
Останній, зокрема, наголосив, що влада Вінниччини підтримує ініціативу «чорнобильців» щодо внесення змін до законопроектів про соціальний захист даної категорії українців.
– Хочу також відзначити, що у Вінницькій області, на відміну від інших регіонів, де згортаються «чорнобильські програми», ці програми діють. Це дякуючи позиції обласної влади, – зазначив Юрій Андрєєв.
Голова ОДА Микола Джига запевнив присутніх, що вінницька влада і надалі сприятиме тому, щоб такі програми виконувалися у повному обсязі.

– Проблеми «чорнобильців» були, є і будуть в полі зору державної і місцевої влади, – підкреслив М.Джига.
У ході зустрічі її учасники вшанували загиблих ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання, а також відрядили делегацію для покладання корзини з квітами до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи».
Окрім того Микола Джига та Ігор Кревський відзначили ліквідаторів та активістів громадського руху «чорнобильців» «Почесною грамотою обласної Ради та облдержадміністрації». А наостанок учасники зустрічі зробили спільне фото на згадку.
Після офіційної частини відзначення 25-річчя Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди роковин.

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація