23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Роковини Чорнобиля Роздрукувати

Обласна влада ініціює екскурсії до музею Чорнобиля

Голова облдержадміністрації Микола Джига запропонував громадським організаціям, які опікуються проблемами ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих осіб організувати екскурсії до Національного музею «Чорнобиль» у Києві.

Про це керівник області повідомив 22 квітня під час зустрічі із «чорнобильцями», приуроченій 25-й річниці атомної трагедії. «Ви організовуйте групи, а ми допоможемо транспортом, супроводом», – зазначив Микола Джига. Він також додав, що експонати музею є унікальними і змушують переосмислювати чорнобильську трагедію.
У зібранні також взяли участь 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Андрєєв.
Останній, зокрема, наголосив, що влада Вінниччини підтримує ініціативу «чорнобильців» щодо внесення змін до законопроектів про соціальний захист даної категорії українців.
– Хочу також відзначити, що у Вінницькій області, на відміну від інших регіонів, де згортаються «чорнобильські програми», ці програми діють. Це дякуючи позиції обласної влади, – зазначив Юрій Андрєєв.
Голова ОДА Микола Джига запевнив присутніх, що вінницька влада і надалі сприятиме тому, щоб такі програми виконувалися у повному обсязі.

– Проблеми «чорнобильців» були, є і будуть в полі зору державної і місцевої влади, – підкреслив М.Джига.
У ході зустрічі її учасники вшанували загиблих ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання, а також відрядили делегацію для покладання корзини з квітами до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи».
Окрім того Микола Джига та Ігор Кревський відзначили ліквідаторів та активістів громадського руху «чорнобильців» «Почесною грамотою обласної Ради та облдержадміністрації». А наостанок учасники зустрічі зробили спільне фото на згадку.
Після офіційної частини відзначення 25-річчя Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди роковин.

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація