21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Роковини Чорнобиля Роздрукувати

Обласна влада ініціює екскурсії до музею Чорнобиля

Голова облдержадміністрації Микола Джига запропонував громадським організаціям, які опікуються проблемами ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих осіб організувати екскурсії до Національного музею «Чорнобиль» у Києві.

Про це керівник області повідомив 22 квітня під час зустрічі із «чорнобильцями», приуроченій 25-й річниці атомної трагедії. «Ви організовуйте групи, а ми допоможемо транспортом, супроводом», – зазначив Микола Джига. Він також додав, що експонати музею є унікальними і змушують переосмислювати чорнобильську трагедію.
У зібранні також взяли участь 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і президент Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Андрєєв.
Останній, зокрема, наголосив, що влада Вінниччини підтримує ініціативу «чорнобильців» щодо внесення змін до законопроектів про соціальний захист даної категорії українців.
– Хочу також відзначити, що у Вінницькій області, на відміну від інших регіонів, де згортаються «чорнобильські програми», ці програми діють. Це дякуючи позиції обласної влади, – зазначив Юрій Андрєєв.
Голова ОДА Микола Джига запевнив присутніх, що вінницька влада і надалі сприятиме тому, щоб такі програми виконувалися у повному обсязі.

– Проблеми «чорнобильців» були, є і будуть в полі зору державної і місцевої влади, – підкреслив М.Джига.
У ході зустрічі її учасники вшанували загиблих ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання, а також відрядили делегацію для покладання корзини з квітами до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи».
Окрім того Микола Джига та Ігор Кревський відзначили ліквідаторів та активістів громадського руху «чорнобильців» «Почесною грамотою обласної Ради та облдержадміністрації». А наостанок учасники зустрічі зробили спільне фото на згадку.
Після офіційної частини відзначення 25-річчя Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди роковин.

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація