Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР Роздрукувати

Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходило під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка та за участі народного депутата України Руслана Демчака.

Розпочинаючи засідання, Андрій Гижко охарактеризував ті проекти, які були подані на розгляд регіональної комісії.

– Подано 80 проектів, а саме: 15 проектів на суму 120 млн грн, спрямованих на розвиток спортивної інфраструктури; 19 проектів з розвитку енергоефективності комунальних навчальних закладів, вартістю 112 млн грн, 7 проектів з розвитку енергоефективності комунальних медичних закладів майже на 40 млн грн; один проект щодо центру безпеки, на суму 2 млн грн. Ще 38 проектів, спрямовані на розвиток інших напрямів. Загальна вартість усіх 80-ти проектів становить 643 млн грн, – поінформував Андрій Гижко.

Під час засідання перший заступник голови обласної державної адміністрації повідомив про обсяг фінансування перехідних проектів. За його словами, на сьогодні відповідні проекти затверджено на суму 141 млн грн.

Відповідно до порядку розгляду проектів, члени комісії оцінили кожен поданий проект за відповідними критеріями. Вплив на рейтинг проекту має кількість населення, які поширюється проект і обсяг фінансування місцевими бюджетами.

Згідно з чинними нормами законодавства, переможцями попереднього конкурсного відбору є проекти, які за результатами проведеної оцінки матимуть найбільшу кількість балів у рейтингу. У пріоритеті розвиткові та проекти, які направлені на розв’язання існуючих проблемних питань у громадах.

Повернутись Створено: 23 травня 2019 року, 12:01
Оновлено: 23 травня 2019 року, 12:52
Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація