Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розглянули питання ефективності використання коштів обласного бюджету Роздрукувати

5 липня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Участь у роботі взяли члени комісії Микола Копачевський, Сергій Стаднік, Олександр Крученюк, Дмитро Рижмань, Олександр Побережець, Сергій Лановик, Леонід Галушко, а також заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк  та депутат обласної Ради  Вадим Соляник.

З питань порядку денного доповідали заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області з правових питань Іван Бойко, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, керівник КП «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», Олександр Гнатюк, керівник Партії пенсіонерів Вінниччини Віктор Маліновський, голова  громадської організації «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни» Віктор Мезенев,  голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді 7 скликання Наталія Морозова, керівник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, представники громадських організацій, місцевих ЗМІ, територіальних громад області.

Одним із важливих питань порядку денного було розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», про який інформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Зазначеним розпорядженням передбачається здійснення перерозподілу видатків обласного бюджету між головними розпорядниками коштів та передача субвенцій з місцевих бюджетів.

– Постійна  комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм приділяє серйозну  увагу системі моніторингу та оцінки доцільності використання бюджетних коштів, їх впливу на соціально-економічний розвиток регіону, – зазначив Геннадій Мазур.

Також у відповідності до плану роботи обласної Ради на 2018 рік комісія  розглянула питання щодо виконання діючих обласних програм, а також –  ефективності використання коштів обласного бюджету, виділених на діючі програми протягом 2016-2018 років.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник звернувся до членів комісії з питання підтримки проекту рішення «Про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо методики встановлення ціни на газ». Питання викликало жваве обговорення та дискусії серед членів комісії, а також присутніх громадських активістів. Геннадій Мазур зауважив, що підтримує це питання в частині важливості створення адекватних механізмів врегулювання існуючої ситуації щодо цін на газ для населення. Загалом, зазначений проект рішення підтриманий членами комісії та рекомендовано внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також комісія підтримано питання щодо встановлення в приміщенні обласної Ради ліфта-підйомника для людей з інвалідністю.

Олександр Чернятинський проінформував присутніх щодо необхідності погашення податкової заборгованості перед бюджетами України відокремленими підрозділами Жмеринський, Крижопільський, Липовецький, Томашпільський, Тростянецький, Ямпільський КП «Вінницяоблводоканал».

– Ми нарешті маємо поставити крапку в питанні, що не вирішується вже 9 років, – наголосив Геннадій Мазур. – Питання не вирішується, а борги лише зростають. При цьому загальна сума боргу вже перевищує 1,2 млн. грн.

Наталя Морозова проінформувала присутніх про те, що найближчим часом буде сформовано робочу групу для  доопрацювання  положення про відзнаку Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації «Патріот Вітчизни». Постійна комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм делегувала депутат обласної Ради Сергія Лановика до складу зазначеної комісії.

У ході засідання комісія розглянула звернення Об’єднання пенсіонерів та ветеранів силових структур Вінниччини щодо створення спільної робочої групи для вирішення питання пільгового проїзду, мінімального розміру пенсій та мінімального прожиткового рівня. Після жвавого обговорення за участі громадських активістів та представників територіальних громад області було внесено пропозицію делегувати заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка до складу робочої групи.

До постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під час засідання також звернулися депутати Брацлавської селищної ради з проханням сприяти вирішити болюче для громади питання ремонту місцевої дороги. Після обговорення члени комісії вирішили звернутися до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  щодо надання уточнюючої інформації та винайдення шляхів вирішення питання у найкоротші терміни.

Повернутись Створено: 5 липня 2018 року, 17:44 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація