Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розглянули питання ефективності використання коштів обласного бюджету Роздрукувати

5 липня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Участь у роботі взяли члени комісії Микола Копачевський, Сергій Стаднік, Олександр Крученюк, Дмитро Рижмань, Олександр Побережець, Сергій Лановик, Леонід Галушко, а також заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк  та депутат обласної Ради  Вадим Соляник.

З питань порядку денного доповідали заступник начальника Управління спільної комунальної власності територіальних громад області з правових питань Іван Бойко, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, керівник КП «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», Олександр Гнатюк, керівник Партії пенсіонерів Вінниччини Віктор Маліновський, голова  громадської організації «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни» Віктор Мезенев,  голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді 7 скликання Наталія Морозова, керівник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, представники громадських організацій, місцевих ЗМІ, територіальних громад області.

Одним із важливих питань порядку денного було розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», про який інформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Зазначеним розпорядженням передбачається здійснення перерозподілу видатків обласного бюджету між головними розпорядниками коштів та передача субвенцій з місцевих бюджетів.

– Постійна  комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм приділяє серйозну  увагу системі моніторингу та оцінки доцільності використання бюджетних коштів, їх впливу на соціально-економічний розвиток регіону, – зазначив Геннадій Мазур.

Також у відповідності до плану роботи обласної Ради на 2018 рік комісія  розглянула питання щодо виконання діючих обласних програм, а також –  ефективності використання коштів обласного бюджету, виділених на діючі програми протягом 2016-2018 років.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник звернувся до членів комісії з питання підтримки проекту рішення «Про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо методики встановлення ціни на газ». Питання викликало жваве обговорення та дискусії серед членів комісії, а також присутніх громадських активістів. Геннадій Мазур зауважив, що підтримує це питання в частині важливості створення адекватних механізмів врегулювання існуючої ситуації щодо цін на газ для населення. Загалом, зазначений проект рішення підтриманий членами комісії та рекомендовано внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Також комісія підтримано питання щодо встановлення в приміщенні обласної Ради ліфта-підйомника для людей з інвалідністю.

Олександр Чернятинський проінформував присутніх щодо необхідності погашення податкової заборгованості перед бюджетами України відокремленими підрозділами Жмеринський, Крижопільський, Липовецький, Томашпільський, Тростянецький, Ямпільський КП «Вінницяоблводоканал».

– Ми нарешті маємо поставити крапку в питанні, що не вирішується вже 9 років, – наголосив Геннадій Мазур. – Питання не вирішується, а борги лише зростають. При цьому загальна сума боргу вже перевищує 1,2 млн. грн.

Наталя Морозова проінформувала присутніх про те, що найближчим часом буде сформовано робочу групу для  доопрацювання  положення про відзнаку Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації «Патріот Вітчизни». Постійна комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм делегувала депутат обласної Ради Сергія Лановика до складу зазначеної комісії.

У ході засідання комісія розглянула звернення Об’єднання пенсіонерів та ветеранів силових структур Вінниччини щодо створення спільної робочої групи для вирішення питання пільгового проїзду, мінімального розміру пенсій та мінімального прожиткового рівня. Після жвавого обговорення за участі громадських активістів та представників територіальних громад області було внесено пропозицію делегувати заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка до складу робочої групи.

До постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під час засідання також звернулися депутати Брацлавської селищної ради з проханням сприяти вирішити болюче для громади питання ремонту місцевої дороги. Після обговорення члени комісії вирішили звернутися до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  щодо надання уточнюючої інформації та винайдення шляхів вирішення питання у найкоротші терміни.

Повернутись Створено: 5 липня 2018 року, 17:44 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація