Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розпочала роботу чергова 13-та сесія обласної Ради Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову 13-ту сесію обласної Ради 7 скликання прибули 65 депутатів з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання. Після депутати обрали секретаріат, у який увійшли Сергій Стаднік від політичної партії «Самопоміч», Олександр Васильчук від політичної партії «УКРОП» та Володимир Василишен від Аграрної партії України.

Розпочали сесію з вручення  відзнак. Так, Почесною грамотою Верховної Ради України нагородили керуючого Вінницькою єпархією УАПЦ митрополита Вінницького і Брацлавського Романа та члена громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Валентину Вельган. Грамотою Верховної Ради України нагородили члена ГО «Вінницька обласна асоціація ветеранів Афганістану» Олександра Поліщука та заступник керівника Вінницького обласного осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль -86» Анатолія Кришталя.

За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України, активну громадську позицію, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Міжнародного дня волонтерів відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджені волонтери Сергій Варварський, Андрій Нечипорук, Олег Новиков, Лариса Полулях, Тетяна Хитра. Грамотою Міністерства оборони України нагородили волонтерів Людмилу Боровську, Руслана Імереллі та Ліну Ковальчук.

Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної Ради нагородили депутатів обласної Ради: голову благодійного фонду «Допомога онкохворим дітям» Ларису Білозір, директора дошкільного навчального закладу «Журавонька» м. Козятин Людмилу Куликівську, директор комунального підприємства «Хмеринка сіль сервіс» Ігор М’ясківський,  генерального директора обласного  спеціалізованого  лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолія Іванця.

Також голова обласної Ради Анатолій Олійник поінформував, що депутат обласної Ради Лариса Білозір та багатодітна прийомна мати з міста Ладижина Таїсія Дагдій стали одними з 41 українок, представниць різних регіонів України, які в листопаді отримали Всеукраїнську премію "Жінка ІІІ тисячоліття".

Також до обласної Ради звернулась Асоціація хворих на цукровий діабет «Благовіст» та наглядова рада при Вінницькому обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі з проханням висловити подяку депутату обласної Ради, директору агрофірми «СТОВ Ольгополь» Павлу Каленичу за надану ним гуманітарну допомогу для пацієнтів хворих на цукровий діабет Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.

Також депутатів повідомлені про кадрові зміни, які відбулись в області. Так, на посаду голови Шаргородської райдержадміністрації призначена Кедик Катерина Станіславівна, яка до призначення працювала директором СТОВ «Хлібороб» с. Козлівка Шаргородського району. А наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів начальником ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області призначений Сидорук Григорій Павлович, який з березня 2016 року працював заступником начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на головній сторінці  офіційного веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 10:52 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація