9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Розпочалися щоквартальні звіти керівників районів Роздрукувати

15 липня стартувала кампанія з приводу щоквартальних звітів керівників районів та міст обласного значення щодо їхньої господарської діяльності. Цього разу голови райдержадміністрацій та міські голови звітуватимуть про підсумки роботи у першому півріччі поточного року.

Вони стосуватимуться 10-ти напрямів соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Звіти заслуховуватиме голова облдержадміністрації Іван Мовчан разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, заступниками, керівниками профільних управлінь та департаментів. Крім того, до обговорення запрошуються депутати рад різних рівнів, сільські голови, лідери громадської думки районів.

Першою про свої результати за півріччя звітувала Бершадщина на чолі з головою райдержадміністрації Михайлом Бурлакою. Район позитивно відзначили в питанні ремонтів фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій – план щодо їхнього відновлення в першому півріччі було перевиконано. Крім того центральну районну лікарню готують до статусу осередку Бершадського госпітального округу.

Зауваження отримала районна влада за несвоєчасну виплату оздоровчих освітянам, низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі, відсутність плану благоустрою районного центру.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Бершадський район завжди був у передовиках, особливо, в галузі сільського господарства, тому нинішній стан справ не може задовольняти ні владу, ні, тим більше, жителів краю.

– Прикро, що сьогодні такий потужний район відстає навіть у благоустрої. Це дивно, адже у вас такий сильний кадровий потенціал… Ми розуміємо, що не вистачає фінансового ресурсу – давайте разом шукати шляхи отримання коштів. Але ми маємо відновити славу Бершадського району, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що саме з метою спільного вирішення проблем територіальних громад проводяться дані зустрічі-звіти. Вони дозволяють системно та покроково відпрацьовувати проблемні питання районів.

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 11:37 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація