Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпочалися щоквартальні звіти керівників районів Роздрукувати

15 липня стартувала кампанія з приводу щоквартальних звітів керівників районів та міст обласного значення щодо їхньої господарської діяльності. Цього разу голови райдержадміністрацій та міські голови звітуватимуть про підсумки роботи у першому півріччі поточного року.

Вони стосуватимуться 10-ти напрямів соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Звіти заслуховуватиме голова облдержадміністрації Іван Мовчан разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, заступниками, керівниками профільних управлінь та департаментів. Крім того, до обговорення запрошуються депутати рад різних рівнів, сільські голови, лідери громадської думки районів.

Першою про свої результати за півріччя звітувала Бершадщина на чолі з головою райдержадміністрації Михайлом Бурлакою. Район позитивно відзначили в питанні ремонтів фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій – план щодо їхнього відновлення в першому півріччі було перевиконано. Крім того центральну районну лікарню готують до статусу осередку Бершадського госпітального округу.

Зауваження отримала районна влада за несвоєчасну виплату оздоровчих освітянам, низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі, відсутність плану благоустрою районного центру.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Бершадський район завжди був у передовиках, особливо, в галузі сільського господарства, тому нинішній стан справ не може задовольняти ні владу, ні, тим більше, жителів краю.

– Прикро, що сьогодні такий потужний район відстає навіть у благоустрої. Це дивно, адже у вас такий сильний кадровий потенціал… Ми розуміємо, що не вистачає фінансового ресурсу – давайте разом шукати шляхи отримання коштів. Але ми маємо відновити славу Бершадського району, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що саме з метою спільного вирішення проблем територіальних громад проводяться дані зустрічі-звіти. Вони дозволяють системно та покроково відпрацьовувати проблемні питання районів.

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 11:37 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація