23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпочалися щоквартальні звіти керівників районів Роздрукувати

15 липня стартувала кампанія з приводу щоквартальних звітів керівників районів та міст обласного значення щодо їхньої господарської діяльності. Цього разу голови райдержадміністрацій та міські голови звітуватимуть про підсумки роботи у першому півріччі поточного року.

Вони стосуватимуться 10-ти напрямів соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Звіти заслуховуватиме голова облдержадміністрації Іван Мовчан разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, заступниками, керівниками профільних управлінь та департаментів. Крім того, до обговорення запрошуються депутати рад різних рівнів, сільські голови, лідери громадської думки районів.

Першою про свої результати за півріччя звітувала Бершадщина на чолі з головою райдержадміністрації Михайлом Бурлакою. Район позитивно відзначили в питанні ремонтів фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій – план щодо їхнього відновлення в першому півріччі було перевиконано. Крім того центральну районну лікарню готують до статусу осередку Бершадського госпітального округу.

Зауваження отримала районна влада за несвоєчасну виплату оздоровчих освітянам, низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі, відсутність плану благоустрою районного центру.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Бершадський район завжди був у передовиках, особливо, в галузі сільського господарства, тому нинішній стан справ не може задовольняти ні владу, ні, тим більше, жителів краю.

– Прикро, що сьогодні такий потужний район відстає навіть у благоустрої. Це дивно, адже у вас такий сильний кадровий потенціал… Ми розуміємо, що не вистачає фінансового ресурсу – давайте разом шукати шляхи отримання коштів. Але ми маємо відновити славу Бершадського району, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що саме з метою спільного вирішення проблем територіальних громад проводяться дані зустрічі-звіти. Вони дозволяють системно та покроково відпрацьовувати проблемні питання районів.

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 11:37 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація