Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпочалися щоквартальні звіти керівників районів Роздрукувати

15 липня стартувала кампанія з приводу щоквартальних звітів керівників районів та міст обласного значення щодо їхньої господарської діяльності. Цього разу голови райдержадміністрацій та міські голови звітуватимуть про підсумки роботи у першому півріччі поточного року.

Вони стосуватимуться 10-ти напрямів соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Звіти заслуховуватиме голова облдержадміністрації Іван Мовчан разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, заступниками, керівниками профільних управлінь та департаментів. Крім того, до обговорення запрошуються депутати рад різних рівнів, сільські голови, лідери громадської думки районів.

Першою про свої результати за півріччя звітувала Бершадщина на чолі з головою райдержадміністрації Михайлом Бурлакою. Район позитивно відзначили в питанні ремонтів фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій – план щодо їхнього відновлення в першому півріччі було перевиконано. Крім того центральну районну лікарню готують до статусу осередку Бершадського госпітального округу.

Зауваження отримала районна влада за несвоєчасну виплату оздоровчих освітянам, низький рівень зарплат в аграрному секторі, малому й середньому бізнесі, відсутність плану благоустрою районного центру.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що Бершадський район завжди був у передовиках, особливо, в галузі сільського господарства, тому нинішній стан справ не може задовольняти ні владу, ні, тим більше, жителів краю.

– Прикро, що сьогодні такий потужний район відстає навіть у благоустрої. Це дивно, адже у вас такий сильний кадровий потенціал… Ми розуміємо, що не вистачає фінансового ресурсу – давайте разом шукати шляхи отримання коштів. Але ми маємо відновити славу Бершадського району, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що саме з метою спільного вирішення проблем територіальних громад проводяться дані зустрічі-звіти. Вони дозволяють системно та покроково відпрацьовувати проблемні питання районів.

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 11:37 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація