Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Розпочалося заслуховування проєктів на отримання грантів для закладів освіти у Вінницькій області Роздрукувати

25 травня розпочала роботу Експертна рада з питань відбору проєктів на присудження грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Склад ради був затверджений розпорядженням голови обласної Ради Вячеслава Соколового. 

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк відкрив перше засідання.

– Програма на отримання грантів для закладів освіти діє з 2006 року, – зазначив Ігор Івасюк. – За цей час щороку кількість закладів, які подавали свої заявки, не перевищувала 50. Цьогоріч вперше поданих заяв 76. Це свідчить про популярність Програми, ми спостерігаємо її затребуваність та  конкурентоспроможність. Адже завдяки сильній конкуренції проєктів маємо гідних учасників. Впевнений, в подальшому матимемо гідних переможців.

Директор департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації  Володимир Буняк подякував усім за організацію та участь у Програмі.

– Незважаючи на війну, є можливість самоорганізуватись. Я переконаний, що подані проєкти будуть дієві не тільки для наших закладів, а й для всієї країни в цілому, – сказав Володимир Буняк.

У перший день відбору члени Експертної ради заслухали та оцінили 15 проєктів у номінації «Заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти» (у т.ч. заклади міської та сільської місцевостей).

Повернутись Створено: 25 травня 2023 року, 14:52

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація