23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпочато роботу комісії з оцінки діяльності керівників комунальних  підприємств, установ та організацій Роздрукувати

6 лютого відбулося перше засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад  області. Наразі в сесійні залі обласної Ради під керівництвом голови обласної Ради, голови комісії Анатолія Олійника триває засідання комісії. 

– Щорічна оцінка керівників комунальних закладів, установ та підприємств має проводитися у І-му кварталі поточного року – зазначив Анатолій Олійник розпочинаючи засідання. – Комісія розглядає подані матеріали, заслуховує звіт директора, керівника відповідного департаменту або управління облдержадміністрації та керівника управління спільної комунальної власності територіальних громад області в частині наданих їм повноважень.

Також Анатолій Дмитрович повідомив, що комісія може прийняти такі рішення відносно керівників: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії» або «не відповідає займаній посаді».   

Сьогодні про свою діяльність за 2017 рік та плани на 2018 рік інформують 13 керівників закладів та установ галузі соціального захисту населення – директори Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату,  Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»,  Козятинського обласного соціального центру матері та дитини, Плисківського психоневрологічного інтернату, Тиврівського будинку-інтернату  геріатричного профілю, Стрижавського дитячого будинку-інтернату, обласної комунальної організації «Інформаційно-аналітичний центр по обслуговуванню установ соціального захисту населення», Ладижинського дитячого будинку-інтернату, Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату, Антопільського психоневрологічного інтернату, Жмеринського обласного соціального гуртожитку, обласного комплексного центру надання соціальних послуг,  обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.

Також інформують директор Вінницького обласного центру цивільного захисту та матеріальних резервів,  головний редактор журналу «Вінницький край», директори Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Наступні звіти всіх інших керівників заплановано на 13, 20 та 27 лютого. Всього прозвітують 119 керівників комунальних закладів області.

 

 

    

 

 

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2018 року, 14:09 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація