21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпочато роботу комісії з оцінки діяльності керівників комунальних  підприємств, установ та організацій Роздрукувати

6 лютого відбулося перше засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад  області. Наразі в сесійні залі обласної Ради під керівництвом голови обласної Ради, голови комісії Анатолія Олійника триває засідання комісії. 

– Щорічна оцінка керівників комунальних закладів, установ та підприємств має проводитися у І-му кварталі поточного року – зазначив Анатолій Олійник розпочинаючи засідання. – Комісія розглядає подані матеріали, заслуховує звіт директора, керівника відповідного департаменту або управління облдержадміністрації та керівника управління спільної комунальної власності територіальних громад області в частині наданих їм повноважень.

Також Анатолій Дмитрович повідомив, що комісія може прийняти такі рішення відносно керівників: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії» або «не відповідає займаній посаді».   

Сьогодні про свою діяльність за 2017 рік та плани на 2018 рік інформують 13 керівників закладів та установ галузі соціального захисту населення – директори Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату,  Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»,  Козятинського обласного соціального центру матері та дитини, Плисківського психоневрологічного інтернату, Тиврівського будинку-інтернату  геріатричного профілю, Стрижавського дитячого будинку-інтернату, обласної комунальної організації «Інформаційно-аналітичний центр по обслуговуванню установ соціального захисту населення», Ладижинського дитячого будинку-інтернату, Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату, Антопільського психоневрологічного інтернату, Жмеринського обласного соціального гуртожитку, обласного комплексного центру надання соціальних послуг,  обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.

Також інформують директор Вінницького обласного центру цивільного захисту та матеріальних резервів,  головний редактор журналу «Вінницький край», директори Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Наступні звіти всіх інших керівників заплановано на 13, 20 та 27 лютого. Всього прозвітують 119 керівників комунальних закладів області.

 

 

    

 

 

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2018 року, 14:09 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація