Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розпочався 2-й етап проекту «Вінниччина волонтерська» Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з партнерською ГО «Філософія серця» та волонтерами Корпусу Миру США в Україні приступили до реалізації другого етапу проекту «Вінниччина волонтерська».

Про його перебіг розповіли організатори під час прес-конференції. Це – виконавчий директор ВОАОМС, депутат обласної Ради Валерій Рубан, волонтер Корпусу Миру США Керіс Ервін, голова правління ГО «Філософія Серця» Юлія Грига, директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Андрій Подзігун, спеціалісти ВОАОМС Микола Годованець та Ольга Маліхатко.

Як повідомив Валерій Рубан, метою проекту є підвищення рівня громадської відповідальності та залучення громади до волонтерського руху, а також навчання щодо способів реалізації різноманітних волонтерських проектів в громадах області.

Він зазначив, що проект «Вінниччина волонтерська» включає три етапи. Перший – це відбірний конкурс серед сільських, селищних та районних шкіл регіону, що відбувся у квітні поточного року. Наразі 27 районних управлінь освіти отримали листи з положеннями та умовами про конкурс, а з Департаменту освіти і науки ОДА їх розіслали у всі школи, з метою формування команд у складі одного учня 9-10 класу та одного вчителя з кожного району.

А з 6 по 9 серпня цього року на базі Тиврівського ліцею-інтернату відбудеться другий етап проекту «Вінниччина волонтерська», в рамках якого переможці конкурсу у складі команди (учень-учитель) з кожного району пройдуть чотириденні навчальні тренінги.

Під час тренінгів учасники отримають практичні знання з таких тем: волонтерство, розробка проектів та формування вдалих ідей, навички з управління та створення дизайну проектів, виявлення потреб громади, фандрайзинг, створення та утримання волонтерського клубу, формування стратегії розвитку громади, а також можливість реалізувати один сумісний волонтерський проект.

Заключним етапом проекту «Вінниччина волонтерська» стане створення на базі місцевих шкіл 27-ми волонтерських клубів у всіх 27-ми районах нашої області.

В свою чергу Керіс Ервін наголосила на головних завданнях конкурсу. Це, насамперед, залучити молодь до роботи у волонтерському русі; привернути увагу молоді до соціальних та екологічних проблем громади; сформувати толерантне ставлення молоді до людей з фізичними вадами, самотніх та літніх громадян; сформувати у молоді ціннісні орієнтири до небайдужого ставлення щодо проблем громади та провести інформаційну кампанію про власні волонтерські ініціативи.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2013 року, 15:30 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація