23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпочався 2-й етап проекту «Вінниччина волонтерська» Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з партнерською ГО «Філософія серця» та волонтерами Корпусу Миру США в Україні приступили до реалізації другого етапу проекту «Вінниччина волонтерська».

Про його перебіг розповіли організатори під час прес-конференції. Це – виконавчий директор ВОАОМС, депутат обласної Ради Валерій Рубан, волонтер Корпусу Миру США Керіс Ервін, голова правління ГО «Філософія Серця» Юлія Грига, директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Андрій Подзігун, спеціалісти ВОАОМС Микола Годованець та Ольга Маліхатко.

Як повідомив Валерій Рубан, метою проекту є підвищення рівня громадської відповідальності та залучення громади до волонтерського руху, а також навчання щодо способів реалізації різноманітних волонтерських проектів в громадах області.

Він зазначив, що проект «Вінниччина волонтерська» включає три етапи. Перший – це відбірний конкурс серед сільських, селищних та районних шкіл регіону, що відбувся у квітні поточного року. Наразі 27 районних управлінь освіти отримали листи з положеннями та умовами про конкурс, а з Департаменту освіти і науки ОДА їх розіслали у всі школи, з метою формування команд у складі одного учня 9-10 класу та одного вчителя з кожного району.

А з 6 по 9 серпня цього року на базі Тиврівського ліцею-інтернату відбудеться другий етап проекту «Вінниччина волонтерська», в рамках якого переможці конкурсу у складі команди (учень-учитель) з кожного району пройдуть чотириденні навчальні тренінги.

Під час тренінгів учасники отримають практичні знання з таких тем: волонтерство, розробка проектів та формування вдалих ідей, навички з управління та створення дизайну проектів, виявлення потреб громади, фандрайзинг, створення та утримання волонтерського клубу, формування стратегії розвитку громади, а також можливість реалізувати один сумісний волонтерський проект.

Заключним етапом проекту «Вінниччина волонтерська» стане створення на базі місцевих шкіл 27-ми волонтерських клубів у всіх 27-ми районах нашої області.

В свою чергу Керіс Ервін наголосила на головних завданнях конкурсу. Це, насамперед, залучити молодь до роботи у волонтерському русі; привернути увагу молоді до соціальних та екологічних проблем громади; сформувати толерантне ставлення молоді до людей з фізичними вадами, самотніх та літніх громадян; сформувати у молоді ціннісні орієнтири до небайдужого ставлення щодо проблем громади та провести інформаційну кампанію про власні волонтерські ініціативи.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2013 року, 15:30 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація