12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпочався 2-й етап проекту «Вінниччина волонтерська» Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з партнерською ГО «Філософія серця» та волонтерами Корпусу Миру США в Україні приступили до реалізації другого етапу проекту «Вінниччина волонтерська».

Про його перебіг розповіли організатори під час прес-конференції. Це – виконавчий директор ВОАОМС, депутат обласної Ради Валерій Рубан, волонтер Корпусу Миру США Керіс Ервін, голова правління ГО «Філософія Серця» Юлія Грига, директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Андрій Подзігун, спеціалісти ВОАОМС Микола Годованець та Ольга Маліхатко.

Як повідомив Валерій Рубан, метою проекту є підвищення рівня громадської відповідальності та залучення громади до волонтерського руху, а також навчання щодо способів реалізації різноманітних волонтерських проектів в громадах області.

Він зазначив, що проект «Вінниччина волонтерська» включає три етапи. Перший – це відбірний конкурс серед сільських, селищних та районних шкіл регіону, що відбувся у квітні поточного року. Наразі 27 районних управлінь освіти отримали листи з положеннями та умовами про конкурс, а з Департаменту освіти і науки ОДА їх розіслали у всі школи, з метою формування команд у складі одного учня 9-10 класу та одного вчителя з кожного району.

А з 6 по 9 серпня цього року на базі Тиврівського ліцею-інтернату відбудеться другий етап проекту «Вінниччина волонтерська», в рамках якого переможці конкурсу у складі команди (учень-учитель) з кожного району пройдуть чотириденні навчальні тренінги.

Під час тренінгів учасники отримають практичні знання з таких тем: волонтерство, розробка проектів та формування вдалих ідей, навички з управління та створення дизайну проектів, виявлення потреб громади, фандрайзинг, створення та утримання волонтерського клубу, формування стратегії розвитку громади, а також можливість реалізувати один сумісний волонтерський проект.

Заключним етапом проекту «Вінниччина волонтерська» стане створення на базі місцевих шкіл 27-ми волонтерських клубів у всіх 27-ми районах нашої області.

В свою чергу Керіс Ервін наголосила на головних завданнях конкурсу. Це, насамперед, залучити молодь до роботи у волонтерському русі; привернути увагу молоді до соціальних та екологічних проблем громади; сформувати толерантне ставлення молоді до людей з фізичними вадами, самотніх та літніх громадян; сформувати у молоді ціннісні орієнтири до небайдужого ставлення щодо проблем громади та провести інформаційну кампанію про власні волонтерські ініціативи.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2013 року, 15:30 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація