28 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться засідання 16 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія обласної Ради відбудеться 28 січня

    Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 16-ї сесії обласної Ради 8 скликання. Вона відбудеться 28 січня. У порядку денному – 10 питань. Пленарне засідання сесії відбудеться з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Пр ....

  • Вінницька обласна програма «Питна вода»: громади можуть подавати заявки на участь до 15 лютого

    Вінницька обласна Рада 1 січня 2022 року розпочала прийом документів для участі в конкурсному відборі проєктів будівництва/реконструкції мереж і споруд водопостачання та водовідведення у рамках обласної програми «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Згідно із рішенням 15 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 202 ....

  • У громадах Вінницької області завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади»

    На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти. Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. ....

Розпочинається оцінювання діяльності керівників комунальних підприємств, організацій та установ Вінницької області Роздрукувати

Під керівництвом голови обласної Ради Вячеслава Соколового 12 cічня відбулося перше організаційне засідання з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ, закладів і організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Ігор Івасюк, Дмитро Чаленко та Анатолій Ткач, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступниця керуючого справами – начальниця управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, а також керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Вячеслав Соколовий нагадав присутнім, що на 12-ій сесії обласної Ради 8 скликання було затверджено нове Положення про порядок проведення оцінки діяльності керівників, у якому визначені й нові критерії оцінювання.

Відповідно до цього рішення, голова обласної Ради видав розпорядження, яким затверджено графік проведення оцінки діяльності керівників за 2021 рік у першому кварталі 2022 року.

Так, у лютому-березні буде проведено оцінку 114 керівників та виконувачів обов`язків керівників підприємств, установ, закладів та організацій – об`єктів спільної власності територіальних громад області.

Оцінка діяльності проходитиме за таким графіком:

10 лютого – керівники та в.о. керівників установ і організацій галузей культури, фізичної культури та спорту;

16 лютого - керівники та в.о. керівників підприємств, установ і закладів галузі охорони здоров`я;

18 лютого - керівники підприємств, установ і організацій галузі соціального захисту населення, закладів соціально-психологічної реабілітації та установи інформаційної діяльності;

22 лютого – керівники та в. о. керівників установ, закладів галузі освіти;

2 березня - керівники та в. о. керівників установ, підприємств житлово-комунального господарства, підприємств галузі цивільного захисту, інші підприємства.

Вячеслав Соколовий зазначив, що оцінка проводиться з метою підвищення ефективності діяльності керівників, здійснення контролю за виконанням ними посадових обов`язків, визначення їхніх ділових якостей на основі затверджених критеріїв.

Цьогоріч, згідно з новим Положенням,  начальники департаментів, управлінь облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад області будуть оцінювати керівників за кожний окремий критерій, зазначений у відгуку, вузькопрофільні показники та показники щодо результатів фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, закладів та організацій.

Розпорядженням голови обласної Ради утворені комісії з оцінки діяльності по галузях. До їх складу увійшли голова та заступники голови обласної Ради, керівники депутатських фракцій, керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації. До кожної комісії включено начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

- Переконаний, щорічну оцінку діяльності керівників буде проведено об`єктивно, вимогливо та справедливо, - підкреслив голова обласної Ради.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 12 січня 2022 року, 15:12 Переглядів: 438

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація