Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розподіл коштів для переможців конкурсу проектів територіальних громад пройде у три епати Роздрукувати

Таке рішення прийняла конкурсна рада на останньому засіданні, яке відбулося 13 червня.  Нагадаємо, що цього року з 710 проектів, що взяли участь у 13-му конкурсі проектів територіальних громад, виграли 216.

- 6 мільйонів гривен з першого траншу розподілімо між проектами  територіальних громад, які набрали найбільшу кількість балів – від 80 до 100, - повідомив голова обласної Ради Анатолій Олійник.  – Це проекти, що написані якісно, відповідно до умов конкурсу та з залученням додаткових коштів. Другий етап виділення коштів буде реалізовано після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. Це будуть проекти, які потребують невідкладного фінансування і пов’язані з погодними умовами або технологічними процесами. І під третій етап фінансування підпадають проекти-переможці, які можуть бути реалізовані до кінця року.

Анатолій Олійник зазначив, що загальна сума  призового фонду конкурсу, враховуючи усі три етапи складає, 13 млн 656 тис. грн. У перший рік проведення конкурсу фонд не перевищував 300 тис. грн.

Усі проекти, які виносяться на конкурс, мають попередньо обговорюватись у територіальних  громадах,  і мешканці мають визначити, що саме ця проблема потребує першочергового вирішення, і вони всі зусилля спрямують на її вирішення.

- Тільки такі проекти мають шанси бути реалізованими в першу чергу, - додав Анатолій Дмитрович. – Маємо успішні приклади газифікації, проведення водогонів, відновлення роботи дитячих садків саме після обговорення цих проектів місцевими жителями. Я переконаний, що більшість  таких проектів  вже починають реалізовуватись  з залучених коштів інвесторів, не чекаючи результатів конкурсу.

Відповідаючи на питання про критерії відбору проектів-переможців, Анатолій Олійник зазначив, що вони мають бути якісно написані якісно, громада має проявити свою активність у обговоренні проблеми та проект має відповідати стратегії та перспективному плану об’єднання громад.

Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом створеної цього року Агенції регіонального розвитку, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи  кодування проектів. 

Повернутись Створено: 13 червня 2016 року, 17:14 Переглядів: 1204

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація