23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розподіл коштів для переможців конкурсу проектів територіальних громад пройде у три епати Роздрукувати

Таке рішення прийняла конкурсна рада на останньому засіданні, яке відбулося 13 червня.  Нагадаємо, що цього року з 710 проектів, що взяли участь у 13-му конкурсі проектів територіальних громад, виграли 216.

- 6 мільйонів гривен з першого траншу розподілімо між проектами  територіальних громад, які набрали найбільшу кількість балів – від 80 до 100, - повідомив голова обласної Ради Анатолій Олійник.  – Це проекти, що написані якісно, відповідно до умов конкурсу та з залученням додаткових коштів. Другий етап виділення коштів буде реалізовано після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. Це будуть проекти, які потребують невідкладного фінансування і пов’язані з погодними умовами або технологічними процесами. І під третій етап фінансування підпадають проекти-переможці, які можуть бути реалізовані до кінця року.

Анатолій Олійник зазначив, що загальна сума  призового фонду конкурсу, враховуючи усі три етапи складає, 13 млн 656 тис. грн. У перший рік проведення конкурсу фонд не перевищував 300 тис. грн.

Усі проекти, які виносяться на конкурс, мають попередньо обговорюватись у територіальних  громадах,  і мешканці мають визначити, що саме ця проблема потребує першочергового вирішення, і вони всі зусилля спрямують на її вирішення.

- Тільки такі проекти мають шанси бути реалізованими в першу чергу, - додав Анатолій Дмитрович. – Маємо успішні приклади газифікації, проведення водогонів, відновлення роботи дитячих садків саме після обговорення цих проектів місцевими жителями. Я переконаний, що більшість  таких проектів  вже починають реалізовуватись  з залучених коштів інвесторів, не чекаючи результатів конкурсу.

Відповідаючи на питання про критерії відбору проектів-переможців, Анатолій Олійник зазначив, що вони мають бути якісно написані якісно, громада має проявити свою активність у обговоренні проблеми та проект має відповідати стратегії та перспективному плану об’єднання громад.

Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом створеної цього року Агенції регіонального розвитку, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи  кодування проектів. 

Повернутись Створено: 13 червня 2016 року, 17:14 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація