Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розпорядження від 24.12.2014 № 323 "Про позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання" Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.12.2014 № 323

Про  позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання

 

         Відповідно до  частин  4, 9 статті 46, частини 7 статті 55  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

         1. Провести  пленарне засідання позачергової  30 сесії обласної Ради        6 скликання 30 грудня 2014 року  о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

         2. На розгляд  пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

          3. На пленарне засідання сесії запросити  голову обласної державної адміністрації та його заступників, керівників окремих  департаментів та управлінь облдержадміністрації, обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій, громадських організацій.

       4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної Ради                                                 С.СВИТКО

 

 

Перелік питань

 для розгляду на пленарному засіданні  позачергової

  30 сесії обласної Ради 6 скликання  

 30 грудня  2014 року

1.Про керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово- курсовий комбінат”.

2.Про призначення грантів навчальним закладам  обласною Радою  та обласною державною адміністрацією.

3.Про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня, затвердженого рішенням 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693.

4.Про розпорядження голови обласної Ради.

 5.Про надання приватному підприємству ,,Будімідж” гірничого відводу на промислову розробку Махаринецького родовища суглинків.

 6.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ,,Бут-Т” гірничого відводу на промислову розробку Кожухівського родовища цегельної сировини.

 7.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю  ,,Літинський цегельний завод” гірничого відводу на промислову розробку    Соснівського- 3 родовища суглинків.

8.Про реорганізацію шляхом приєднання Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат” до комунального професійно-технічного навчального закладу „Вінницький навчально-курсовий комбінат ”.

9.Про реорганізацію шляхом приєднання обласної комунальної установи „Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія ” до комунальної організації     „ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву ”.

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 11:35 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація