Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпорядження від 24.12.2014 № 323 "Про позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання" Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.12.2014 № 323

Про  позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання

 

         Відповідно до  частин  4, 9 статті 46, частини 7 статті 55  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

         1. Провести  пленарне засідання позачергової  30 сесії обласної Ради        6 скликання 30 грудня 2014 року  о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

         2. На розгляд  пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

          3. На пленарне засідання сесії запросити  голову обласної державної адміністрації та його заступників, керівників окремих  департаментів та управлінь облдержадміністрації, обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій, громадських організацій.

       4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної Ради                                                 С.СВИТКО

 

 

Перелік питань

 для розгляду на пленарному засіданні  позачергової

  30 сесії обласної Ради 6 скликання  

 30 грудня  2014 року

1.Про керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово- курсовий комбінат”.

2.Про призначення грантів навчальним закладам  обласною Радою  та обласною державною адміністрацією.

3.Про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня, затвердженого рішенням 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693.

4.Про розпорядження голови обласної Ради.

 5.Про надання приватному підприємству ,,Будімідж” гірничого відводу на промислову розробку Махаринецького родовища суглинків.

 6.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ,,Бут-Т” гірничого відводу на промислову розробку Кожухівського родовища цегельної сировини.

 7.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю  ,,Літинський цегельний завод” гірничого відводу на промислову розробку    Соснівського- 3 родовища суглинків.

8.Про реорганізацію шляхом приєднання Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат” до комунального професійно-технічного навчального закладу „Вінницький навчально-курсовий комбінат ”.

9.Про реорганізацію шляхом приєднання обласної комунальної установи „Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія ” до комунальної організації     „ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву ”.

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 11:35 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація