21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпорядження від 24.12.2014 № 323 "Про позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання" Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.12.2014 № 323

Про  позачергову 30 сесію обласної Ради 6 скликання

 

         Відповідно до  частин  4, 9 статті 46, частини 7 статті 55  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

         1. Провести  пленарне засідання позачергової  30 сесії обласної Ради        6 скликання 30 грудня 2014 року  о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

         2. На розгляд  пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

          3. На пленарне засідання сесії запросити  голову обласної державної адміністрації та його заступників, керівників окремих  департаментів та управлінь облдержадміністрації, обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій, громадських організацій.

       4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної Ради                                                 С.СВИТКО

 

 

Перелік питань

 для розгляду на пленарному засіданні  позачергової

  30 сесії обласної Ради 6 скликання  

 30 грудня  2014 року

1.Про керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово- курсовий комбінат”.

2.Про призначення грантів навчальним закладам  обласною Радою  та обласною державною адміністрацією.

3.Про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня, затвердженого рішенням 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року № 693.

4.Про розпорядження голови обласної Ради.

 5.Про надання приватному підприємству ,,Будімідж” гірничого відводу на промислову розробку Махаринецького родовища суглинків.

 6.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ,,Бут-Т” гірничого відводу на промислову розробку Кожухівського родовища цегельної сировини.

 7.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю  ,,Літинський цегельний завод” гірничого відводу на промислову розробку    Соснівського- 3 родовища суглинків.

8.Про реорганізацію шляхом приєднання Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат” до комунального професійно-технічного навчального закладу „Вінницький навчально-курсовий комбінат ”.

9.Про реорганізацію шляхом приєднання обласної комунальної установи „Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія ” до комунальної організації     „ Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву ”.

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 11:35 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація