13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Роздрукувати

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№12 від 31.01.2012р.

Про 10 чергову сесію обласної Ради 6 скликання

Відповідно до частини 4, 9 статті 46 пункту 1 частини 6 та частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести пленарне засідання 10 чергової сесії обласної Ради 6 скликання 14 лютого 2012 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання:

1. Про виконання спільних заходів Угоди щодо регіонального розвитку Вінницької області між Кабінетом Міністрів України та Вінницькою обласною Радою у 2011 році та їх фінансування на 2012 рік.
2. Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року.
3. Про Обласну програму “Здоров’я нації на 2012 рік”.
4. Про Обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.
5. Про обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки.
6. Про затвердження обласної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки.
7. Про наявність обставин непереборної сили в 2011 році.
8. Про затвердження регіональної схеми екологічної мережі Вінницької області.
9. Про внесення змін до рішення 9 сесії обласної Ради 6 скликання від 27 грудня 2011 року №274 «Про обласний бюджет на 2012 рік».
10. Про внесення змін до Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2011-2012 роки.
11. Про внесення змін до рішення 8 сесії обласної Ради 6 скликання від 23 грудня 2011 року №255 „Про створення Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму”.
12. Про звернення до Кабінету Міністрів України.
13. Про виключення з облікових даних адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області Ленінського, Староміського, Замостянського районів у місті Вінниці.
14. Про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури у Вінницькій області.
15. Про затвердження комісії обласної Ради з питань поновлення прав реабілітованих.
16. Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів, територій та благоустрою.
17. Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору.
18. Про розпорядження голови обласної Ради
19. Про збільшення статутного фонду і внесення змін до Статуту комунального підприємства „Вінницяоблтеплоенерго”.
20. Про внесення змін до Статуту комунального закладу ”Вінницький обласний наркологічний диспансер ”Соціотерапія”.
21. Про зміну місцезнаходження Ладижинського дитячого будинку-інтернату.
22. Про перейменування комунальної організації „Вінницький обласний міжрегіональний центр олімпійської підготовки спортсменів з хокею на траві” та затвердження статуту комунальної організації „Вінницький обласний центр олімпійської підготовки з хокею на траві”, викладеного у новій редакції.
23. Про припинення діяльності комунальної установи «Вінницький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» шляхом приєднання до комунальної установи «Вінницький обласний Центр здоров’я».
24. Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Бершадської центральної районної лікарні.
25. Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Могилів-Подільського міського територіального медичного об’єднання.
26. Про схвалення передачі майна до спільної власності територіальних громад районів Вінницької області.
27. Про передачу майна, закріпленого за обласним комунальним підприємством “Агроінформ”.
28. Про передачу майна, закріпленого за комунальною організацією – Вінницький обласний центр народної творчості.
29. Про передачу майна, закріпленого за обласним центром практичної психології і соціальної роботи.
30. Про передачу майна комунальному підприємству „Вінницяоблводоканал”.
31. Про внесення змін і доповнень до рішення 13 сесії 5 скликання від 25 жовтня 2007 року №419 “Про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області”.
32. Про переукладання раніше укладених договорів оренди приміщень комунальної організації „Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.
33. Про продовження дії договорів оренди, орендодавцем яких виступає Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер.
34. Про здачу приміщень в оренду.
35. Про оренду приміщень, орендодавцем яких виступає управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.
36. Про оренду приміщень, орендодавцем яких виступає управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.
37. Про здачу в оренду нежитлового приміщення Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.
38. Про здачу в оренду приміщень Державного архіву Вінницької області.
39. Про списання майна.
40. Про надання фізичній особі - підприємцю Федорчуку Віктору Миколайовичу гірничого відводу на промислову розробку Голубецького родовища пісків.
41. Про погодження клопотання фірми ,,Люстдорф” у формі товариства з обмеженою відповідальністю щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, Іллінецького прояву підземних питних вод, що розкриваються свердловинами №2 та №680.
42. Про погодження клопотання Дочірньої компанії ,,Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії ,,Нафтогаз України” (для структурного підрозділу ,,Барське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів”) щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою прояву підземних питних вод на ділянці 1(КС-19 ,,Бар”) у селі Мальчівці Барського району.
43. Про погодження клопотання Дочірньої компанії ,,Укртрансгаз” Національної акціонерної компанії ,,Нафтогаз України” (для структурного підрозділу ,,Барське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів”) щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою прояву підземних питних вод на ділянці 2 (КС-37 ,,Бар”) у селі Митки Барського району.
44. Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства ,,НІБУЛОН” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, прояву підземних питних вод у селі Широка Гребля Хмільницького району, що розкривається свердловиною №1464/110-1.
45. Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства ,,НІБУЛОН” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку, прояву підземних питних вод у селі Березна Хмільницького району, що розкривається свердловиною №995/114-1.

3. На пленарне засідання сесії запросити заступників голови обласної державної адміністрації, голів районних рад та міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників окремих управлінь облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій і громадських організацій.


Голова обласної Ради                                              С.ТАТУСЯК

 

Повернутись Створено: 31 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1164

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація