Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розпорядженням голови обласної Ради звільнено керівників комунальних закладів охорони здоров’я області Роздрукувати

5 травня відбулась нарада голови обласної Ради Сергія Свитка з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області, щодо кадрових змін в керівництві медичних закладів.

Сергій Свитко поінформував присутніх про підписане ним розпорядження, яке було погоджено із обласною державною адміністрацією. Розпорядження передбачає звільнення 32 осіб – керівників закладів охорони здоров’я області, в зв’язку із закінченням строку дії річного контракту, і підготовку пропозицій щодо призначення на звільнені посади нових керівників. Обов’язки звільнених керівників закладів виконуватимуть їх заступники, до часу призначення нового керівництва. Звільнені керівники мають право взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад.   

 

У відповідності до розпорядження, обласній державній адміністрації рекомендовано: підготувати в обласну Раду подання на призначення керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; підготувати проекти контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області; провести широке обговорення кандидатур на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області, із залученням громадськості до 16 травня 2014 року; постійним комісіям обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.) попередньо розглянути кандидатури осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області до 23 травня 2014 року.

Під час обговорення, голова обласної Ради відповів на запитання про підстави звільнення та умови призначення нових керівників. Зокрема, він повідомив, що на адресу обласної Ради надходили численні скарги і колективні звернення про факти корупції і зловживання у медичних закладах Вінниччини, як від пацієнтів, так і від співробітників. Крім того, Сергій Свитко вказав на те, що процес призначення нових керівників буде проходити прозоро, у межах чинного законодавства, із врахуванням громадської думки трудових колективів і громади Вінниччини.

- Ми реалізуємо ті принципи і вимоги до кадрової політики, які були оголошені громадянами на Майдані. Сподіваємося, що трудові колективи, громадські організації, представники засобів масової інформації, сприятимуть нам у призначенні тих керівників медичних закладів області, які відповідатимуть критеріям: професіоналізму, порядності і патріотизму. Кожна кандидатура на заміщення вакантних посад повинна пройти широке і прозоре обговорення в трудових колективах, серед громадськості, в пресі. Лише після цього може відбутись затвердження кандидата на посаду, - сказав Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 5 травня 2014 року, 18:49 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація