Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розпорядженням голови обласної Ради звільнено керівників комунальних закладів охорони здоров’я області Роздрукувати

5 травня відбулась нарада голови обласної Ради Сергія Свитка з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області, щодо кадрових змін в керівництві медичних закладів.

Сергій Свитко поінформував присутніх про підписане ним розпорядження, яке було погоджено із обласною державною адміністрацією. Розпорядження передбачає звільнення 32 осіб – керівників закладів охорони здоров’я області, в зв’язку із закінченням строку дії річного контракту, і підготовку пропозицій щодо призначення на звільнені посади нових керівників. Обов’язки звільнених керівників закладів виконуватимуть їх заступники, до часу призначення нового керівництва. Звільнені керівники мають право взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад.   

 

У відповідності до розпорядження, обласній державній адміністрації рекомендовано: підготувати в обласну Раду подання на призначення керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; підготувати проекти контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області; провести широке обговорення кандидатур на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області, із залученням громадськості до 16 травня 2014 року; постійним комісіям обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.) попередньо розглянути кандидатури осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області до 23 травня 2014 року.

Під час обговорення, голова обласної Ради відповів на запитання про підстави звільнення та умови призначення нових керівників. Зокрема, він повідомив, що на адресу обласної Ради надходили численні скарги і колективні звернення про факти корупції і зловживання у медичних закладах Вінниччини, як від пацієнтів, так і від співробітників. Крім того, Сергій Свитко вказав на те, що процес призначення нових керівників буде проходити прозоро, у межах чинного законодавства, із врахуванням громадської думки трудових колективів і громади Вінниччини.

- Ми реалізуємо ті принципи і вимоги до кадрової політики, які були оголошені громадянами на Майдані. Сподіваємося, що трудові колективи, громадські організації, представники засобів масової інформації, сприятимуть нам у призначенні тих керівників медичних закладів області, які відповідатимуть критеріям: професіоналізму, порядності і патріотизму. Кожна кандидатура на заміщення вакантних посад повинна пройти широке і прозоре обговорення в трудових колективах, серед громадськості, в пресі. Лише після цього може відбутись затвердження кандидата на посаду, - сказав Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 5 травня 2014 року, 18:49 Переглядів: 1189

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація