Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розпорядженням голови обласної Ради звільнено керівників комунальних закладів охорони здоров’я області Роздрукувати

5 травня відбулась нарада голови обласної Ради Сергія Свитка з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області, щодо кадрових змін в керівництві медичних закладів.

Сергій Свитко поінформував присутніх про підписане ним розпорядження, яке було погоджено із обласною державною адміністрацією. Розпорядження передбачає звільнення 32 осіб – керівників закладів охорони здоров’я області, в зв’язку із закінченням строку дії річного контракту, і підготовку пропозицій щодо призначення на звільнені посади нових керівників. Обов’язки звільнених керівників закладів виконуватимуть їх заступники, до часу призначення нового керівництва. Звільнені керівники мають право взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад.   

 

У відповідності до розпорядження, обласній державній адміністрації рекомендовано: підготувати в обласну Раду подання на призначення керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; підготувати проекти контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області; провести широке обговорення кандидатур на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області, із залученням громадськості до 16 травня 2014 року; постійним комісіям обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.) попередньо розглянути кандидатури осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я - об’єктів спільної власності територіальних громад області до 23 травня 2014 року.

Під час обговорення, голова обласної Ради відповів на запитання про підстави звільнення та умови призначення нових керівників. Зокрема, він повідомив, що на адресу обласної Ради надходили численні скарги і колективні звернення про факти корупції і зловживання у медичних закладах Вінниччини, як від пацієнтів, так і від співробітників. Крім того, Сергій Свитко вказав на те, що процес призначення нових керівників буде проходити прозоро, у межах чинного законодавства, із врахуванням громадської думки трудових колективів і громади Вінниччини.

- Ми реалізуємо ті принципи і вимоги до кадрової політики, які були оголошені громадянами на Майдані. Сподіваємося, що трудові колективи, громадські організації, представники засобів масової інформації, сприятимуть нам у призначенні тих керівників медичних закладів області, які відповідатимуть критеріям: професіоналізму, порядності і патріотизму. Кожна кандидатура на заміщення вакантних посад повинна пройти широке і прозоре обговорення в трудових колективах, серед громадськості, в пресі. Лише після цього може відбутись затвердження кандидата на посаду, - сказав Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 5 травня 2014 року, 18:49 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація