23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток аеропорту Роздрукувати

Сергій Татусяк «проінспектував» авіарейс «Вінниця−Тіват»

− Для мене було дуже важливо «проінспектувати» рейс з Вінниці до Чорногорії, щоб зрозуміти, в яких умовах літають вінничани і чи є перспектива у таких авіасполученнях, − пояснив свій вибір країни для відпустки Сергій Татусяк. Про це голова обласної Ради сказав під час спілкування із журналістами 31 липня в аеропорту «Вінниця» після прильоту з Чорногорії.
Оскільки обласна Рада знаходиться на стадії пошуку інвестора для аеропорту «Вінниця», то, за словами Сергія Татусяка, для нього важливо на практиці, як пасажирові, відчути переваги і недоліки комунального летовища.
− Під час цього рейсу я відчув різницю між аеропортами у Вінниці і Тіваті. Перш за все, вона полягає у технічному оснащенні, краща злітна смуга, інфраструктура. Все це ми можемо і мусимо зробити у нас, оскільки те, що є на сьогодні, не зовсім відповідає статусу міжнародного, який має аеропорт «Вінниця», − зауважив Сергій Пилипович.
Він підкреслив, що на сучасному етапі пошуку інвестора для комунального підприємства аеропорт «Вінниця» зусилля направленні на координацію дій обласної і міської влади.
Окрім того по прильоту очільник облради поділився із журналістами враженнями від відпустки:
− Думав, що буду більше часу проводити на пляжі, але в Чорногорії дуже багато цікавих історичних місць, які захоплюють. Наприклад, екскурсії святими місцями − Острог, Цетинє − незабутні, − зазначив С.Татусяк.

Довідка: Перший рейс «Вінниця−Тіват», який зібрав 40 пасажирів, було здійснено 19 червня. А вже 31 липня з аеропорту «Вінниця» до Чорногорії відлетіла перша сотня туристів.

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація