Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Розвиток аеропорту Роздрукувати

Сергій Татусяк «проінспектував» авіарейс «Вінниця−Тіват»

− Для мене було дуже важливо «проінспектувати» рейс з Вінниці до Чорногорії, щоб зрозуміти, в яких умовах літають вінничани і чи є перспектива у таких авіасполученнях, − пояснив свій вибір країни для відпустки Сергій Татусяк. Про це голова обласної Ради сказав під час спілкування із журналістами 31 липня в аеропорту «Вінниця» після прильоту з Чорногорії.
Оскільки обласна Рада знаходиться на стадії пошуку інвестора для аеропорту «Вінниця», то, за словами Сергія Татусяка, для нього важливо на практиці, як пасажирові, відчути переваги і недоліки комунального летовища.
− Під час цього рейсу я відчув різницю між аеропортами у Вінниці і Тіваті. Перш за все, вона полягає у технічному оснащенні, краща злітна смуга, інфраструктура. Все це ми можемо і мусимо зробити у нас, оскільки те, що є на сьогодні, не зовсім відповідає статусу міжнародного, який має аеропорт «Вінниця», − зауважив Сергій Пилипович.
Він підкреслив, що на сучасному етапі пошуку інвестора для комунального підприємства аеропорт «Вінниця» зусилля направленні на координацію дій обласної і міської влади.
Окрім того по прильоту очільник облради поділився із журналістами враженнями від відпустки:
− Думав, що буду більше часу проводити на пляжі, але в Чорногорії дуже багато цікавих історичних місць, які захоплюють. Наприклад, екскурсії святими місцями − Острог, Цетинє − незабутні, − зазначив С.Татусяк.

Довідка: Перший рейс «Вінниця−Тіват», який зібрав 40 пасажирів, було здійснено 19 червня. А вже 31 липня з аеропорту «Вінниця» до Чорногорії відлетіла перша сотня туристів.

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація