23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток будівельної галузі Роздрукувати

На Вінниччині прийнято програму «Власний дім»

На 13 сесії обласної Ради депутати Вінницької обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки. Метою Програми є збільшення надання пільгових довгострокових кредитів для індивідуального житлового будівництва, будівництва інженерних мереж, покращення соціально-побутових умов життя сільського населення.

Дана Програма, зініційована постійною комісією обласної Ради з питань будівництва (голова - Тимофій Гіренко), відповідає Стратегії економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2005 – 2015 роки, затвердженої рішенням 23 сесії обласної Ради 4-го скликання від 12 жовтня 2005 року № 910.
Вінниччина є однією із найпотужніших аграрних областей країни. Створення належних соціально-побутових умов для сільського населення є одним із найактуальніших завдань подальшого соціально-економічного розвитку села.
Значна частина сільського житлового фонду та об’єктів соціально-побутового призначення не відповідає сучасним вимогам через зношеність, застарілість архітектурно-планувальних рішень, низький рівень інженерної оснащеності (енергозабезпечення, телефонізації, забезпечення питною водою, наявності якісних доріг та благоустрою).
Це створює неприйнятні умови проживання молоді у сільській місцевості.
Багато сільської молоді виїздить у пошуках роботи та нормальних умов проживання до міст і за кордон, що загострює проблему забезпеченості сільського господарства молодими кваліфікованими робочими кадрами. Для вирішення цієї нагальної проблеми 13 сесією обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 р. було затверджено Регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки.
Для вирішення зазначених проблем, Регіональна програма індивідуального житлового будівництва „Власний дім” на 2013 – 2016 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника; дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація