Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток будівельної галузі Роздрукувати

На Вінниччині прийнято програму «Власний дім»

На 13 сесії обласної Ради депутати Вінницької обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки. Метою Програми є збільшення надання пільгових довгострокових кредитів для індивідуального житлового будівництва, будівництва інженерних мереж, покращення соціально-побутових умов життя сільського населення.

Дана Програма, зініційована постійною комісією обласної Ради з питань будівництва (голова - Тимофій Гіренко), відповідає Стратегії економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2005 – 2015 роки, затвердженої рішенням 23 сесії обласної Ради 4-го скликання від 12 жовтня 2005 року № 910.
Вінниччина є однією із найпотужніших аграрних областей країни. Створення належних соціально-побутових умов для сільського населення є одним із найактуальніших завдань подальшого соціально-економічного розвитку села.
Значна частина сільського житлового фонду та об’єктів соціально-побутового призначення не відповідає сучасним вимогам через зношеність, застарілість архітектурно-планувальних рішень, низький рівень інженерної оснащеності (енергозабезпечення, телефонізації, забезпечення питною водою, наявності якісних доріг та благоустрою).
Це створює неприйнятні умови проживання молоді у сільській місцевості.
Багато сільської молоді виїздить у пошуках роботи та нормальних умов проживання до міст і за кордон, що загострює проблему забезпеченості сільського господарства молодими кваліфікованими робочими кадрами. Для вирішення цієї нагальної проблеми 13 сесією обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 р. було затверджено Регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки.
Для вирішення зазначених проблем, Регіональна програма індивідуального житлового будівництва „Власний дім” на 2013 – 2016 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника; дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1183

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація