Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток будівельної галузі Роздрукувати

На Вінниччині прийнято програму «Власний дім»

На 13 сесії обласної Ради депутати Вінницької обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки. Метою Програми є збільшення надання пільгових довгострокових кредитів для індивідуального житлового будівництва, будівництва інженерних мереж, покращення соціально-побутових умов життя сільського населення.

Дана Програма, зініційована постійною комісією обласної Ради з питань будівництва (голова - Тимофій Гіренко), відповідає Стратегії економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2005 – 2015 роки, затвердженої рішенням 23 сесії обласної Ради 4-го скликання від 12 жовтня 2005 року № 910.
Вінниччина є однією із найпотужніших аграрних областей країни. Створення належних соціально-побутових умов для сільського населення є одним із найактуальніших завдань подальшого соціально-економічного розвитку села.
Значна частина сільського житлового фонду та об’єктів соціально-побутового призначення не відповідає сучасним вимогам через зношеність, застарілість архітектурно-планувальних рішень, низький рівень інженерної оснащеності (енергозабезпечення, телефонізації, забезпечення питною водою, наявності якісних доріг та благоустрою).
Це створює неприйнятні умови проживання молоді у сільській місцевості.
Багато сільської молоді виїздить у пошуках роботи та нормальних умов проживання до міст і за кордон, що загострює проблему забезпеченості сільського господарства молодими кваліфікованими робочими кадрами. Для вирішення цієї нагальної проблеми 13 сесією обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 р. було затверджено Регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки.
Для вирішення зазначених проблем, Регіональна програма індивідуального житлового будівництва „Власний дім” на 2013 – 2016 роки передбачає надання кредитів жителям сільської місцевості, що сприятиме створенню належних умов життя спеціалістам агропромислового комплексу, молодим, багатодітним сільським сім’ям, працівникам галузей культури, медицини, освіти, іншим фахівцям, які обслуговують сільгоспвиробника; дасть можливість частково розв’язати проблеми зайнятості, створити умови для збільшення доходів та залучення до трудової діяльності сільського населення.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація