23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток екстреної медичної допомоги підвищить рівень доступності, своєчасності та якості надання послуг населенню Роздрукувати

Під час обговорення виконання обласних програм, які депутати розглянули на 31 сесії обласної Ради, підтримано обласну програму «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року».

У Вінницькій області бригадами екстреної медичної допомоги за викликами громадян щорічно здійснюється понад 360 тисяч виїздів. В області щодня працює 118 бригад, серед яких переважають фельдшерські бригади допомоги.

В системі екстреної медичної допомоги області трудиться 1 763 особи, з них 248 лікарів, 803 молодших спеціалістів з медичною освітою, 47 молодшого медичного персоналу та 665 інших працівників. Дефіцит кадрів складає 103 лікарі, молодших медичних працівників з медичною освітою – 67 осіб.

Парк санітарних автомобілів складає 211 одиниць, з них тільки 85 автомобілів придатні для надання екстреної медичної допомоги та відповідають державним і міжнародним стандартам. Решта – 126 автомобілів (всі вони з терміном експлуатації понад 10 років) – непридатні для використання в системі екстреної медичної допомоги, з них 38 – підлягають капітальному ремонту, а 20 – списанню. Дефіцит та знос складає 62%.

Для повноцінної роботи екстреної медичної допомоги Вінницької області потреба в автомобілях складає 115 одиниць.

Обласна програма спрямована на підвищення рівня доступності, своєчасності та якості надання екстреної медичної допомоги населенню області шляхом суттєвого покращення забезпеченості служби сучасною апаратурою, обладнанням, автотранспортом та зв’язком.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми без обсягів коштів Державного бюджету, які затверджуються щорічно окремо з прийняттям відповідного Закону України «Про Державний бюджет», – понад 335 млн грн, з обласного бюджету – 97 811,5 тис. грн. Програма розрахована до 2020 року.

З основними напрямами Обласної програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року» та рішенням про її затвердження можна ознайомитись на веб-сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради».

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:37 Переглядів: 538

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація