Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток екстреної медичної допомоги підвищить рівень доступності, своєчасності та якості надання послуг населенню Роздрукувати

Під час обговорення виконання обласних програм, які депутати розглянули на 31 сесії обласної Ради, підтримано обласну програму «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року».

У Вінницькій області бригадами екстреної медичної допомоги за викликами громадян щорічно здійснюється понад 360 тисяч виїздів. В області щодня працює 118 бригад, серед яких переважають фельдшерські бригади допомоги.

В системі екстреної медичної допомоги області трудиться 1 763 особи, з них 248 лікарів, 803 молодших спеціалістів з медичною освітою, 47 молодшого медичного персоналу та 665 інших працівників. Дефіцит кадрів складає 103 лікарі, молодших медичних працівників з медичною освітою – 67 осіб.

Парк санітарних автомобілів складає 211 одиниць, з них тільки 85 автомобілів придатні для надання екстреної медичної допомоги та відповідають державним і міжнародним стандартам. Решта – 126 автомобілів (всі вони з терміном експлуатації понад 10 років) – непридатні для використання в системі екстреної медичної допомоги, з них 38 – підлягають капітальному ремонту, а 20 – списанню. Дефіцит та знос складає 62%.

Для повноцінної роботи екстреної медичної допомоги Вінницької області потреба в автомобілях складає 115 одиниць.

Обласна програма спрямована на підвищення рівня доступності, своєчасності та якості надання екстреної медичної допомоги населенню області шляхом суттєвого покращення забезпеченості служби сучасною апаратурою, обладнанням, автотранспортом та зв’язком.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми без обсягів коштів Державного бюджету, які затверджуються щорічно окремо з прийняттям відповідного Закону України «Про Державний бюджет», – понад 335 млн грн, з обласного бюджету – 97 811,5 тис. грн. Програма розрахована до 2020 року.

З основними напрямами Обласної програми «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року» та рішенням про її затвердження можна ознайомитись на веб-сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради».

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:37 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація