23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток галузі Роздрукувати

«Вінницяоблводоканал» візьме участь в урядовій програмі кредитування

Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» має намір долучитися до програми кредитування житлово-комунальної галузі за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
Суть програми полягає у кредитуванні ЖКГ під державні гарантії та муніципальні субгарантії строком до 25 років з пільговим періодом до 6 років та відсотковою ставкою 3% річних. Обсяг прямих індивідуальних кредитів коливається від 5 до 100 млн. євро. Форма залучення довгострокового фінансування – комбінування кредитів і грантових коштів, поєднання кредитів і бюджетного фінансування.
Програма розглядає як пріоритетні заходи в секторах водопостачання/водовідведення, каналізації та твердих відходів, теплопостачання, енергоефективності будівель та міського освітлення.
«Вінницяоблводоканал» розраховує через участь у програмі уряду та ЄІБ прискорити технічне переоснащення, підвищення ресурсної енергоефективності та усунення структурних проблем.

Повернутись Створено: 26 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація