23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток громади Роздрукувати

Ігор Кревський: «Нема стратегічного плану розвитку – нема грошей»

16 травня відбулися збори громадян с.Баланівки Бершадського району за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.
Також участь у заході взяли виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, 1-й заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Володимир Репей, голова районної державної адміністрації Олександр Снігур, голова районної ради Михайло Бурлака; депутати районної ради, начальники відділів райдержадміністрації, представники місцевого інвестора.

Темою зібрання стала «Стратегія регіонального розвитку територіальної громади с.Баланівка Бершадського району Вінницької області на період до 2020 року». Звертаючись до присутніх, Ігор Кревський підкреслив мету візиту до громади – разом напрацювати основні положення стратегії розвитку не тільки Баланівки, а й інших сільських громад області.
– Ми приїхали сьогодні до вас порадитися, як можна покращити життя в Баланівці й інших громадах Вінницької області. Ми готові висловити своє бачення ситуації, але більше хочемо почути вас. Бо головною рушійною силою в громаді є ви – її мешканці, – зазначив Ігор Кревський.
Він поінформував про основні напрацювання обласної Ради у цьому напрямі, а також дав рекомендації щодо ефективнішого формування стратегії розвитку громади. Зокрема, закликав тісно співпрацювати з експертами-практиками та обов’язково сформувати робочу групу, яка буде координувати роботу, а головне – збирати й узагальнювати пропозиції від громадян. 


– Остаточний варіант Стратегії сесія сільської ради має затвердити до жовтня цього року, – наголосив перший заступник голови облради.
Особливу увагу баланівчан Ігор Миколайович звернув на створення громадських організацій у селі і їхню роботу з грантодавцями.
– Це ще один аспект, чому стратегічне планування потрібне громадам. Іноземні (та й вітчизняні) фінансові донори не працюють з територіальними одиницями, у яких нема перспективного плану розвитку. Коли ви будете пропонувати проект, донор поцікавиться, чи є у вас план розвитку. Якщо нема, то й грошей нема. Думаю, цей факт є сильною мотивацією, чому потрібно писати стратегію розвитку своєї громади, – зауважив І.Кревський
Після виступів сільського голови Віталія Казміревського, керівників та депутатів районної ради відбулося неформальне спілкування із селянами. Вони цікавилися вирішенням земельних питань, заготівлі молока, медичними послугами, газифікації та ремонту доріг. Крім того, Ігор Кревський прийняв від ГО «Народна ініціатива» звернення до голів обласної Ради та облдержадміністрації.
Завершилися збори громадян годинним концертом зразкового ансамблю бального танцю «Грація» Вінницького Палацу дітей та юнацтва.

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація