Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток громади Роздрукувати

Ігор Кревський: «Нема стратегічного плану розвитку – нема грошей»

16 травня відбулися збори громадян с.Баланівки Бершадського району за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.
Також участь у заході взяли виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, 1-й заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Володимир Репей, голова районної державної адміністрації Олександр Снігур, голова районної ради Михайло Бурлака; депутати районної ради, начальники відділів райдержадміністрації, представники місцевого інвестора.

Темою зібрання стала «Стратегія регіонального розвитку територіальної громади с.Баланівка Бершадського району Вінницької області на період до 2020 року». Звертаючись до присутніх, Ігор Кревський підкреслив мету візиту до громади – разом напрацювати основні положення стратегії розвитку не тільки Баланівки, а й інших сільських громад області.
– Ми приїхали сьогодні до вас порадитися, як можна покращити життя в Баланівці й інших громадах Вінницької області. Ми готові висловити своє бачення ситуації, але більше хочемо почути вас. Бо головною рушійною силою в громаді є ви – її мешканці, – зазначив Ігор Кревський.
Він поінформував про основні напрацювання обласної Ради у цьому напрямі, а також дав рекомендації щодо ефективнішого формування стратегії розвитку громади. Зокрема, закликав тісно співпрацювати з експертами-практиками та обов’язково сформувати робочу групу, яка буде координувати роботу, а головне – збирати й узагальнювати пропозиції від громадян. 


– Остаточний варіант Стратегії сесія сільської ради має затвердити до жовтня цього року, – наголосив перший заступник голови облради.
Особливу увагу баланівчан Ігор Миколайович звернув на створення громадських організацій у селі і їхню роботу з грантодавцями.
– Це ще один аспект, чому стратегічне планування потрібне громадам. Іноземні (та й вітчизняні) фінансові донори не працюють з територіальними одиницями, у яких нема перспективного плану розвитку. Коли ви будете пропонувати проект, донор поцікавиться, чи є у вас план розвитку. Якщо нема, то й грошей нема. Думаю, цей факт є сильною мотивацією, чому потрібно писати стратегію розвитку своєї громади, – зауважив І.Кревський
Після виступів сільського голови Віталія Казміревського, керівників та депутатів районної ради відбулося неформальне спілкування із селянами. Вони цікавилися вирішенням земельних питань, заготівлі молока, медичними послугами, газифікації та ремонту доріг. Крім того, Ігор Кревський прийняв від ГО «Народна ініціатива» звернення до голів обласної Ради та облдержадміністрації.
Завершилися збори громадян годинним концертом зразкового ансамблю бального танцю «Грація» Вінницького Палацу дітей та юнацтва.

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація