Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток громади Роздрукувати

Ігор Кревський: «Нема стратегічного плану розвитку – нема грошей»

16 травня відбулися збори громадян с.Баланівки Бершадського району за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.
Також участь у заході взяли виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, 1-й заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Володимир Репей, голова районної державної адміністрації Олександр Снігур, голова районної ради Михайло Бурлака; депутати районної ради, начальники відділів райдержадміністрації, представники місцевого інвестора.

Темою зібрання стала «Стратегія регіонального розвитку територіальної громади с.Баланівка Бершадського району Вінницької області на період до 2020 року». Звертаючись до присутніх, Ігор Кревський підкреслив мету візиту до громади – разом напрацювати основні положення стратегії розвитку не тільки Баланівки, а й інших сільських громад області.
– Ми приїхали сьогодні до вас порадитися, як можна покращити життя в Баланівці й інших громадах Вінницької області. Ми готові висловити своє бачення ситуації, але більше хочемо почути вас. Бо головною рушійною силою в громаді є ви – її мешканці, – зазначив Ігор Кревський.
Він поінформував про основні напрацювання обласної Ради у цьому напрямі, а також дав рекомендації щодо ефективнішого формування стратегії розвитку громади. Зокрема, закликав тісно співпрацювати з експертами-практиками та обов’язково сформувати робочу групу, яка буде координувати роботу, а головне – збирати й узагальнювати пропозиції від громадян. 


– Остаточний варіант Стратегії сесія сільської ради має затвердити до жовтня цього року, – наголосив перший заступник голови облради.
Особливу увагу баланівчан Ігор Миколайович звернув на створення громадських організацій у селі і їхню роботу з грантодавцями.
– Це ще один аспект, чому стратегічне планування потрібне громадам. Іноземні (та й вітчизняні) фінансові донори не працюють з територіальними одиницями, у яких нема перспективного плану розвитку. Коли ви будете пропонувати проект, донор поцікавиться, чи є у вас план розвитку. Якщо нема, то й грошей нема. Думаю, цей факт є сильною мотивацією, чому потрібно писати стратегію розвитку своєї громади, – зауважив І.Кревський
Після виступів сільського голови Віталія Казміревського, керівників та депутатів районної ради відбулося неформальне спілкування із селянами. Вони цікавилися вирішенням земельних питань, заготівлі молока, медичними послугами, газифікації та ремонту доріг. Крім того, Ігор Кревський прийняв від ГО «Народна ініціатива» звернення до голів обласної Ради та облдержадміністрації.
Завершилися збори громадян годинним концертом зразкового ансамблю бального танцю «Грація» Вінницького Палацу дітей та юнацтва.

Повернутись Створено: 17 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація