Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Розвиток громади Роздрукувати

У П’ятківці обговорювали Стратегію-2020 за участю голови обласної Ради

29 січня у ході робочої поїздки до Бершадського району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав село П’ятківку. Там голова ознайомився з роботою сільської ради, місцевої амбулаторії та школи, а також взяв участь у розширеному засіданні виконавчого комітету сільської ради. У порядку денному було єдине питання – «Про формування стратегії розвитку П’ятківської територіальної громади до 2020 року».

Також у засіданні взяли участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, виконавчий директор ВО Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, голова Вінницького Клубу успішних підприємців Ігор Марчук.
Сільський голова Леонід Свистун повідомив, що ухвалити стратегію розвитку П’ятківської сільської ради до 2020 року депутати мають намір на найближчій сесії. Серед пріоритетних завдань, котрі потрібно вирішити з метою покращення життя територіальної громади, голова назвав будівництво доріг, капітальний ремонт спортзалу, ремонт та утеплення будинку культури.
Леонід Свистун також висловив підтримку ініціативам обласної Ради щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.

 

Ми хочемо, щоб через голову обласної Ради Сергія Татусяка нас почув Президент України і зробив так, щоб більшість доходів наших бюджетів залишалися у нас, – висловив думку громади сільський голова.
Сергій Татусяк у своєму виступі, окрім стратегії-2020 та реформування місцевого самоврядування, звернув увагу на низку важливих для П’ятківської громади питань. По-перше, голова повідомив, що обласна Рада працює над тим, аби повернути у практику роботи сільського голови таку форму діяльності, як схід села.
– На жаль, ця форма спілкування з громадою та звітування перед нею занепала. Є сільські голови, котрі на посаді вже не одну каденцію, а сходу села не проводили жодного разу. Ми зараз будемо працювати із сільськими головами над відновленням цієї роботи, – повідомив С.Татусяк.
Друге, на чому акцентував увагу очільник ради, це налагодження діалогу громади із інвестором, який працює в селі, у вигляді укладання з ним соціальної угоди. І нарешті, Сергій Татусяк пообіцяв жителям П’ятківки знайти партнерів із Польщі або Румунії, з якими б п’ятківці працювали за прикладом сусіднього села Баланівка.


Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація