23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток громади Роздрукувати

У П’ятківці обговорювали Стратегію-2020 за участю голови обласної Ради

29 січня у ході робочої поїздки до Бершадського району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав село П’ятківку. Там голова ознайомився з роботою сільської ради, місцевої амбулаторії та школи, а також взяв участь у розширеному засіданні виконавчого комітету сільської ради. У порядку денному було єдине питання – «Про формування стратегії розвитку П’ятківської територіальної громади до 2020 року».

Також у засіданні взяли участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, виконавчий директор ВО Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, голова Вінницького Клубу успішних підприємців Ігор Марчук.
Сільський голова Леонід Свистун повідомив, що ухвалити стратегію розвитку П’ятківської сільської ради до 2020 року депутати мають намір на найближчій сесії. Серед пріоритетних завдань, котрі потрібно вирішити з метою покращення життя територіальної громади, голова назвав будівництво доріг, капітальний ремонт спортзалу, ремонт та утеплення будинку культури.
Леонід Свистун також висловив підтримку ініціативам обласної Ради щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.

 

Ми хочемо, щоб через голову обласної Ради Сергія Татусяка нас почув Президент України і зробив так, щоб більшість доходів наших бюджетів залишалися у нас, – висловив думку громади сільський голова.
Сергій Татусяк у своєму виступі, окрім стратегії-2020 та реформування місцевого самоврядування, звернув увагу на низку важливих для П’ятківської громади питань. По-перше, голова повідомив, що обласна Рада працює над тим, аби повернути у практику роботи сільського голови таку форму діяльності, як схід села.
– На жаль, ця форма спілкування з громадою та звітування перед нею занепала. Є сільські голови, котрі на посаді вже не одну каденцію, а сходу села не проводили жодного разу. Ми зараз будемо працювати із сільськими головами над відновленням цієї роботи, – повідомив С.Татусяк.
Друге, на чому акцентував увагу очільник ради, це налагодження діалогу громади із інвестором, який працює в селі, у вигляді укладання з ним соціальної угоди. І нарешті, Сергій Татусяк пообіцяв жителям П’ятківки знайти партнерів із Польщі або Румунії, з якими б п’ятківці працювали за прикладом сусіднього села Баланівка.


Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація