Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Розвиток громади Роздрукувати

У П’ятківці обговорювали Стратегію-2020 за участю голови обласної Ради

29 січня у ході робочої поїздки до Бершадського району голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав село П’ятківку. Там голова ознайомився з роботою сільської ради, місцевої амбулаторії та школи, а також взяв участь у розширеному засіданні виконавчого комітету сільської ради. У порядку денному було єдине питання – «Про формування стратегії розвитку П’ятківської територіальної громади до 2020 року».

Також у засіданні взяли участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, виконавчий директор ВО Асоціації органів місцевого самоврядування Валерій Рубан, голова Вінницького Клубу успішних підприємців Ігор Марчук.
Сільський голова Леонід Свистун повідомив, що ухвалити стратегію розвитку П’ятківської сільської ради до 2020 року депутати мають намір на найближчій сесії. Серед пріоритетних завдань, котрі потрібно вирішити з метою покращення життя територіальної громади, голова назвав будівництво доріг, капітальний ремонт спортзалу, ремонт та утеплення будинку культури.
Леонід Свистун також висловив підтримку ініціативам обласної Ради щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.

 

Ми хочемо, щоб через голову обласної Ради Сергія Татусяка нас почув Президент України і зробив так, щоб більшість доходів наших бюджетів залишалися у нас, – висловив думку громади сільський голова.
Сергій Татусяк у своєму виступі, окрім стратегії-2020 та реформування місцевого самоврядування, звернув увагу на низку важливих для П’ятківської громади питань. По-перше, голова повідомив, що обласна Рада працює над тим, аби повернути у практику роботи сільського голови таку форму діяльності, як схід села.
– На жаль, ця форма спілкування з громадою та звітування перед нею занепала. Є сільські голови, котрі на посаді вже не одну каденцію, а сходу села не проводили жодного разу. Ми зараз будемо працювати із сільськими головами над відновленням цієї роботи, – повідомив С.Татусяк.
Друге, на чому акцентував увагу очільник ради, це налагодження діалогу громади із інвестором, який працює в селі, у вигляді укладання з ним соціальної угоди. І нарешті, Сергій Татусяк пообіцяв жителям П’ятківки знайти партнерів із Польщі або Румунії, з якими б п’ятківці працювали за прикладом сусіднього села Баланівка.


Повернутись Створено: 30 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація