Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Розвиток Єврорегіонів «Дністер» та «Сірет-Прут-Ністру» - запорука розвитку транскордонного та регіонального розвитку Роздрукувати

Про це наголосив Прем’єр-міністр Республіки Молдова Юріє Лянке під час свого виступу на Форумі «Транскордонне співробітництво та європейська інтеграція», який відбувся в м.Унгень Республіки Молдова 27 серпня 2013р. Також Він зазначив, про цінність такої форми співробітництва, адже діяльність цих двох Єврорегіонів, «покриває» значну територію Республіки Молдова, Румунії та України, і це має вагомий, позитивний вплив на розвиток економіки цих країн, сприяє їх інтеграційному розвитку, а саме головне розвитку добросусідських відносин між людьми.

  • «Тому, я вдячний вам за ті зусилля, які ви докладаєте, і я бачу, що ви приносите користь завдяки  проектам не лише на регіональному рівні, а й на рівні національному. Я впевнений, що ті гарні практики, які вже розпочато в рамках Єврорегіонів, зокрема,  для підприємців,  принесуть великі успіхи і сприятимуть зросту  національної економіки» - Юріє Лянке.

В особистій розмові з головою Вінницької обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм ТатусякомПрем’єр-міністр повідомив про свій візит до району Сорока під час якого з головою району Віктором Сеу обговорювалось питання побудови мосту через р.Дністер «Ямпіль-Косоуци». Адже цей структурний проект Єврорегіону «Дністер» є надзвичайно важливим для розвитку економіки та  відносин між людьми.

  • «Для мене дуже важливо, що ті пріоритетні напрямки розвитку, які були визначені для Єврорегіону «Дністер» знаходять підтримку з боку керівництва Республіки Молдова та європейських структур. Після нашої розмови з Прем’єр-міністром, я впевнений, що робота над реалізацією проекту «Ямпіль-Косоуци» набере нових обертів та сприятиме вирішенню транспортних проблем, питань комунікацій, зв'язку та безпеки населення» - зазначив Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 30 серпня 2013 року, 15:01 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація