9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Розвиток культури Роздрукувати

Представники галузі культури Вінниччини підсумували свої досягнення за минулий рік

25 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова взяли участь у роботі колегії управління культури і туризму облдержадміністрації. На засіданні було підсумовано результати діяльності галузі за минулий рік та визначено першочергові завдання на 2013 рік.

На колегії було розглянуто два питання: про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтв у 2012 році та завдання на 2013 рік, а також про групи оплати праці закладів культури обласного підпорядкування.
За повідомленням керівництва управління культури і туризму облдержадміністрації, мережа закладів культури і мистецтва області складає 2168 установ. Діяльність галузі забезпечують 6,7 тис. працівників, з яких 2,5 тис. працюють у сільській місцевості. За звітний період у закладах культури області працевлаштовані 164 спеціалістів (94% випускників Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Тульчинського училища культури).
Відбулись істотні зміни у фінансовому забезпеченні галузі. Річні видатки на культуру і мистецтво з місцевих бюджетів усіх рівнів у звітному періоді склали 283 млн. 258,8 тис. грн. В порівнянні з 2011 роком уточнений план зріс на 23,2% або на 53,4 млн. грн.
Впродовж 2012 року освоєно бюджетних асигнувань на загальну суму 274 млн. 679,8 тис. грн., що становить 97 % від річного плану
Завдяки раціональному використанню коштів вдалось забезпечити стабільне зростання показників щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури області. Відтак, встановлено металопластикові вікна у 142 закладах культури, автономну електричну систему опалення – у 9-ти, електричні конвектори у 26 закладах культури. Відремонтовано 477 приміщень на загальну суму 19 млн. 824 тис. грн. Найбільше проведено ремонтних робіт в закладах культури Гайсинського (50), Вінницького (19), Калинівського (20), Липовецького (13), Хмільницького районів. Саме у цих районах в середньому на ремонтні роботи використано від 1млн. 300 тис. грн. до 2 млн.300 тис. грн.
Першочерговими завданнями на 2013 є продовження роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази, оновлення технічного ресурсу закладів культури і мистецтва; вирішення основного соціального завдання галузі щодо ліквідації неповної зайнятості працівників культури; охорона культурної спадщини; збереження музейних колекцій; забезпечення діяльності бібліотек області, поповнення їх книжкових фондів, створення умов для вільного доступу жителів області до світових інформаційних ресурсів.

Повернутись Створено: 25 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація