23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток культури Роздрукувати

Представники галузі культури Вінниччини підсумували свої досягнення за минулий рік

25 лютого заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова взяли участь у роботі колегії управління культури і туризму облдержадміністрації. На засіданні було підсумовано результати діяльності галузі за минулий рік та визначено першочергові завдання на 2013 рік.

На колегії було розглянуто два питання: про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтв у 2012 році та завдання на 2013 рік, а також про групи оплати праці закладів культури обласного підпорядкування.
За повідомленням керівництва управління культури і туризму облдержадміністрації, мережа закладів культури і мистецтва області складає 2168 установ. Діяльність галузі забезпечують 6,7 тис. працівників, з яких 2,5 тис. працюють у сільській місцевості. За звітний період у закладах культури області працевлаштовані 164 спеціалістів (94% випускників Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Тульчинського училища культури).
Відбулись істотні зміни у фінансовому забезпеченні галузі. Річні видатки на культуру і мистецтво з місцевих бюджетів усіх рівнів у звітному періоді склали 283 млн. 258,8 тис. грн. В порівнянні з 2011 роком уточнений план зріс на 23,2% або на 53,4 млн. грн.
Впродовж 2012 року освоєно бюджетних асигнувань на загальну суму 274 млн. 679,8 тис. грн., що становить 97 % від річного плану
Завдяки раціональному використанню коштів вдалось забезпечити стабільне зростання показників щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури області. Відтак, встановлено металопластикові вікна у 142 закладах культури, автономну електричну систему опалення – у 9-ти, електричні конвектори у 26 закладах культури. Відремонтовано 477 приміщень на загальну суму 19 млн. 824 тис. грн. Найбільше проведено ремонтних робіт в закладах культури Гайсинського (50), Вінницького (19), Калинівського (20), Липовецького (13), Хмільницького районів. Саме у цих районах в середньому на ремонтні роботи використано від 1млн. 300 тис. грн. до 2 млн.300 тис. грн.
Першочерговими завданнями на 2013 є продовження роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази, оновлення технічного ресурсу закладів культури і мистецтва; вирішення основного соціального завдання галузі щодо ліквідації неповної зайнятості працівників культури; охорона культурної спадщини; збереження музейних колекцій; забезпечення діяльності бібліотек області, поповнення їх книжкових фондів, створення умов для вільного доступу жителів області до світових інформаційних ресурсів.

Повернутись Створено: 25 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація