26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток лісової галузі області – один з пріоритетів в роботі депутатів обласної Ради Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм на базі ВОКСЛП «Віноблагроліс». Участь в засіданні взяли директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, а також керівники головного та дочірніх підприємств ВОКСЛП «Віноблагроліс».

- Головна мета керівників головного та дочірних  підприємства ВОКСЛП «Віноблагроліс» – це ведення лісового господарства, захист, відтворення лісових ресурсів, тому що близько 30% лісових ресурсів знаходиться в користуванні ВОКСЛП «Віноблагроліс»,  –  зазначив Геннадій Мазур. – Сьогодні є дуже багато питань в цьому напрямі, є зауваження до керівників, які допускають збитковість, адже головна мета підприємства – отримання прибутку та сплата податків.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук надав аналіз об’єктивних та суб’єктивних факторів, які впливають на фінансово-господарську діяльність обласних комунальних підприємств «Віноблагроліс».

Генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець поінформував присутніх щодо факторів, які вплинули на показники діяльності підприємств – це і зниження попиту на лісопродукцію, в зв’язку з переходом на європейські  стандарти і погодні умови, які вплинули  на несвоєчасне вивезення лісопродукціїї з лісу, що в свою чергу вплинуло на терміни реалізації.

Керівники ДП ВОКСЛП «Віноблагроліс» та члени комісії активно обговорювали питання щодо розвитку галузі лісового господарства.

Підбиваючи підсумки голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив, що кожен керівник у своєму районі має знаходити індивідуальний підхід для покращення рівня фінансових показників підприємства та розвитку лісової галузі загалом.

З протоколом та висновками 120-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 серпня 2019 року, 17:32 Переглядів: 232

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація