13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток лісової галузі області – один з пріоритетів в роботі депутатів обласної Ради Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм на базі ВОКСЛП «Віноблагроліс». Участь в засіданні взяли директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, а також керівники головного та дочірніх підприємств ВОКСЛП «Віноблагроліс».

- Головна мета керівників головного та дочірних  підприємства ВОКСЛП «Віноблагроліс» – це ведення лісового господарства, захист, відтворення лісових ресурсів, тому що близько 30% лісових ресурсів знаходиться в користуванні ВОКСЛП «Віноблагроліс»,  –  зазначив Геннадій Мазур. – Сьогодні є дуже багато питань в цьому напрямі, є зауваження до керівників, які допускають збитковість, адже головна мета підприємства – отримання прибутку та сплата податків.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук надав аналіз об’єктивних та суб’єктивних факторів, які впливають на фінансово-господарську діяльність обласних комунальних підприємств «Віноблагроліс».

Генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець поінформував присутніх щодо факторів, які вплинули на показники діяльності підприємств – це і зниження попиту на лісопродукцію, в зв’язку з переходом на європейські  стандарти і погодні умови, які вплинули  на несвоєчасне вивезення лісопродукціїї з лісу, що в свою чергу вплинуло на терміни реалізації.

Керівники ДП ВОКСЛП «Віноблагроліс» та члени комісії активно обговорювали питання щодо розвитку галузі лісового господарства.

Підбиваючи підсумки голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив, що кожен керівник у своєму районі має знаходити індивідуальний підхід для покращення рівня фінансових показників підприємства та розвитку лісової галузі загалом.

З протоколом та висновками 120-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 серпня 2019 року, 17:32 Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація