Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток лісової галузі області – один з пріоритетів в роботі депутатів обласної Ради Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм на базі ВОКСЛП «Віноблагроліс». Участь в засіданні взяли директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, а також керівники головного та дочірніх підприємств ВОКСЛП «Віноблагроліс».

- Головна мета керівників головного та дочірних  підприємства ВОКСЛП «Віноблагроліс» – це ведення лісового господарства, захист, відтворення лісових ресурсів, тому що близько 30% лісових ресурсів знаходиться в користуванні ВОКСЛП «Віноблагроліс»,  –  зазначив Геннадій Мазур. – Сьогодні є дуже багато питань в цьому напрямі, є зауваження до керівників, які допускають збитковість, адже головна мета підприємства – отримання прибутку та сплата податків.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук надав аналіз об’єктивних та суб’єктивних факторів, які впливають на фінансово-господарську діяльність обласних комунальних підприємств «Віноблагроліс».

Генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолій Іванець поінформував присутніх щодо факторів, які вплинули на показники діяльності підприємств – це і зниження попиту на лісопродукцію, в зв’язку з переходом на європейські  стандарти і погодні умови, які вплинули  на несвоєчасне вивезення лісопродукціїї з лісу, що в свою чергу вплинуло на терміни реалізації.

Керівники ДП ВОКСЛП «Віноблагроліс» та члени комісії активно обговорювали питання щодо розвитку галузі лісового господарства.

Підбиваючи підсумки голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив, що кожен керівник у своєму районі має знаходити індивідуальний підхід для покращення рівня фінансових показників підприємства та розвитку лісової галузі загалом.

З протоколом та висновками 120-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 серпня 2019 року, 17:32 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація