Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Виконання програми - на контролі постійної комісії

На останній сесії обласної Ради депутатами Вінницької обласної Ради була прийнята «Програма розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки», яка знаходиться на контролі постійної комісії з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Програма, яка попередньо була розглянута на засіданні постійної комісії (голова – Валерій Коровій), передбачає забезпечення на регіональному та місцевому рівні ефективного врядування, запровадження механізму оптимального самодостатнього функціонування суб’єктів місцевого самоврядування, створення належних умов для реалізації територіальними громадами та органами місцевого самоврядування області прав і повноважень, визначених Конституцією та законами України на 13 сесії обласної Ради 6 скликання затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.
Виконання заходів Програми сприятиме поетапному створенню децентралізованої моделі організації місцевої влади, спроможної ефективно впливати на процеси соціально-економічного й культурного розвитку всіх територій Вінницької області в умовах ринкової економіки, забезпечить підвищення якості адміністративних та управлінських послуг, що надаються населенню, поступове наближення їх до рівня європейських стандартів.
У Вінницькій області налічується 735 рад різних рівнів, у тому числі 27 районних, 6 міських міст обласного значення, 12 міських міст районного значення, 28 селищних та 661 сільська. Вони, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, представляють інтереси територіальних громад, здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування. До місцевих рад області обрано понад 13 тис. депутатів, з яких майже 40% – вперше.
Розвиток політичних процесів в Україні на сучасному етапі характеризується децентралізацією влади, перерозподілом повноважень і ресурсів від центральної влади до місцевої.
Це ставить органи місцевого самоврядування в нові умови існування, вимагає від них здійснення ефективної реалізації функцій. Виконання принципово нових завдань, у свою чергу, вимагає зміцнення матеріальної та технічної бази органів місцевого самоврядування, відповідного і своєчасного інформаційного забезпечення депутатів рад всіх рівнів, удосконалення кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 11 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація