23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Виконання програми - на контролі постійної комісії

На останній сесії обласної Ради депутатами Вінницької обласної Ради була прийнята «Програма розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки», яка знаходиться на контролі постійної комісії з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Програма, яка попередньо була розглянута на засіданні постійної комісії (голова – Валерій Коровій), передбачає забезпечення на регіональному та місцевому рівні ефективного врядування, запровадження механізму оптимального самодостатнього функціонування суб’єктів місцевого самоврядування, створення належних умов для реалізації територіальними громадами та органами місцевого самоврядування області прав і повноважень, визначених Конституцією та законами України на 13 сесії обласної Ради 6 скликання затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.
Виконання заходів Програми сприятиме поетапному створенню децентралізованої моделі організації місцевої влади, спроможної ефективно впливати на процеси соціально-економічного й культурного розвитку всіх територій Вінницької області в умовах ринкової економіки, забезпечить підвищення якості адміністративних та управлінських послуг, що надаються населенню, поступове наближення їх до рівня європейських стандартів.
У Вінницькій області налічується 735 рад різних рівнів, у тому числі 27 районних, 6 міських міст обласного значення, 12 міських міст районного значення, 28 селищних та 661 сільська. Вони, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, представляють інтереси територіальних громад, здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування. До місцевих рад області обрано понад 13 тис. депутатів, з яких майже 40% – вперше.
Розвиток політичних процесів в Україні на сучасному етапі характеризується децентралізацією влади, перерозподілом повноважень і ресурсів від центральної влади до місцевої.
Це ставить органи місцевого самоврядування в нові умови існування, вимагає від них здійснення ефективної реалізації функцій. Виконання принципово нових завдань, у свою чергу, вимагає зміцнення матеріальної та технічної бази органів місцевого самоврядування, відповідного і своєчасного інформаційного забезпечення депутатів рад всіх рівнів, удосконалення кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 11 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація