Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Виконання програми - на контролі постійної комісії

На останній сесії обласної Ради депутатами Вінницької обласної Ради була прийнята «Програма розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки», яка знаходиться на контролі постійної комісії з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Програма, яка попередньо була розглянута на засіданні постійної комісії (голова – Валерій Коровій), передбачає забезпечення на регіональному та місцевому рівні ефективного врядування, запровадження механізму оптимального самодостатнього функціонування суб’єктів місцевого самоврядування, створення належних умов для реалізації територіальними громадами та органами місцевого самоврядування області прав і повноважень, визначених Конституцією та законами України на 13 сесії обласної Ради 6 скликання затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.
Виконання заходів Програми сприятиме поетапному створенню децентралізованої моделі організації місцевої влади, спроможної ефективно впливати на процеси соціально-економічного й культурного розвитку всіх територій Вінницької області в умовах ринкової економіки, забезпечить підвищення якості адміністративних та управлінських послуг, що надаються населенню, поступове наближення їх до рівня європейських стандартів.
У Вінницькій області налічується 735 рад різних рівнів, у тому числі 27 районних, 6 міських міст обласного значення, 12 міських міст районного значення, 28 селищних та 661 сільська. Вони, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, представляють інтереси територіальних громад, здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування. До місцевих рад області обрано понад 13 тис. депутатів, з яких майже 40% – вперше.
Розвиток політичних процесів в Україні на сучасному етапі характеризується децентралізацією влади, перерозподілом повноважень і ресурсів від центральної влади до місцевої.
Це ставить органи місцевого самоврядування в нові умови існування, вимагає від них здійснення ефективної реалізації функцій. Виконання принципово нових завдань, у свою чергу, вимагає зміцнення матеріальної та технічної бази органів місцевого самоврядування, відповідного і своєчасного інформаційного забезпечення депутатів рад всіх рівнів, удосконалення кадрового потенціалу органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 11 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація