21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток сільських громад Роздрукувати

Керівники області зустрілися із земляком Іваном Куровським

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та перший заступник голови ОДА Іван Мовчан 10 лютого зустрілися з народним депутатом України, генеральним директором ТОВ «Житло-буд» Іваном Куровським.

На зустрічі також були присутні голова Хмільницької райдержадміністрації Олег Томашук, голова районної ради Василь Чмелюк та Хмільницький міський голова Василь Грушко.
Приводом для зустрічі стало обговорення досвіду співпраці інвестора та територіальної громади, прикладом якого служить село Скаржинці Хмільницького району, звідки родом Куровський. У 2006 році він взяв в оренду тамтешні селянські паї, а разом з ними – на утримання усю соціальну сферу населеного пункту.
Третього лютого в рамках навчального семінару, який відбувався у Хмільнику для депутатів обласної ради, голів районних рад й адміністрацій, сільських, селищних, міських голів, самоврядці відвідали село Скаржинці, де наочно побачили результати інвестиційних вкладень земляка.
Під час зустрічі Іван Куровський поінформував керівництво області про те, що він взяв в оренду пайові земельні наділи в с.Терешпіль Хмільницького району, за які зобов’язався заплатити власникам по 9% їхньої вартості. Крім того, у планах інвестора будівництво молочнотоварного комплексу на 600 голів великої рогатої худоби, а також підтримка об’єктів соціальної сфери села (їхній ремонт та оновлення).
Сергій Татусяк наголосив, що скаржинецький досвід: ремонт доріг, газифікація, тепло- і водозабезпечення школи, дитсадка й амбулаторії, харчування школярів та працівників інших установ за рахунок аграрного інвестора – потрібно поширювати в інших районах.
– Працівники апарату обласної Ради вже попрацювали у селі, зібрали необхідні матеріали, які ми використаємо для виготовлення презентаційного буклету про Скаржинці, – повідомив гостю Татусяк.
Також сторони домовилися, що у березні обласна Рада проведе у Скаржинцях виїзне засідання президії за участю нардепа-земляка. Іван Куровський вже дав згоду на свою участь у заході.

Окремою темою розмови влади області й генерального директора ТОВ «Житло-буд» стали інвестиції у розвиток санаторно-курортної галузі Хмільника.
– Я готовий інвестувати в курорт, бо бачу, що Хмільник не меш перспективний, ніж Трускавець, – зазначив Іван Куровський.
Сергій Татусяк та Микола Джига запевнили земляка у сприянні реалізації його як аграрних, так і санаторно-курортних проектів на території Вінниччини.
Натомість І.Куровський подякував керманичів за увагу до його діяльності та розуміння проблем.
– Всі бізнес-проекти розпочинаються ось із таких зустрічей з владою. І часто від того, який клімат складеться під час першої розмови, залежить подальший розвиток проекту, – резюмував народний депутат.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація