Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Розвиток територіальних громад Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу з благоустрою

8 липня робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області підбила підсумки конкурсу в рамках двомісячника та затвердила розподіл коштів переможцям.
За результатами проведення двомісячника, який тривав на Вінниччині протягом березня-квітня, 40 територіальних громад отримали грошові премії за ефективне здійснення загальнообласного заходу.

Фінансове стимулювання отримали 23 сільських ради, 7 селищних рад, 4 ради міст районного значення та 6 міських рад обласного значення. Всього між переможцями розподілили 150 тисяч гривень коштів з обласного бюджету (торік сума складала 90 тис. грн.).
– Я розумію, що суми, визначені переможцям, є незначними, але ми хотіли хоча б таким чином простимулювати територіальні громади, – зауважив 1-й заступник голови обласної ради Ігор Кревський.
Ігор Миколайович відзначив ретельну роботу шести робочих комісій, які працювали безпосередньо у районах і визначали переможців. Він зазначив, що пропозиції, які підлягали сумніву повторно перевірялися членами комісії.

Зі списком переможців конкурсу благоустрою та розподілом коштів між ними можна ознайомитися тут:

Повернутись Створено: 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація