Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток територіальних громад Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу з благоустрою

8 липня робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області підбила підсумки конкурсу в рамках двомісячника та затвердила розподіл коштів переможцям.
За результатами проведення двомісячника, який тривав на Вінниччині протягом березня-квітня, 40 територіальних громад отримали грошові премії за ефективне здійснення загальнообласного заходу.

Фінансове стимулювання отримали 23 сільських ради, 7 селищних рад, 4 ради міст районного значення та 6 міських рад обласного значення. Всього між переможцями розподілили 150 тисяч гривень коштів з обласного бюджету (торік сума складала 90 тис. грн.).
– Я розумію, що суми, визначені переможцям, є незначними, але ми хотіли хоча б таким чином простимулювати територіальні громади, – зауважив 1-й заступник голови обласної ради Ігор Кревський.
Ігор Миколайович відзначив ретельну роботу шести робочих комісій, які працювали безпосередньо у районах і визначали переможців. Він зазначив, що пропозиції, які підлягали сумніву повторно перевірялися членами комісії.

Зі списком переможців конкурсу благоустрою та розподілом коштів між ними можна ознайомитися тут:

Повернутись Створено: 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація