Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територіальних громад Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу з благоустрою

8 липня робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області підбила підсумки конкурсу в рамках двомісячника та затвердила розподіл коштів переможцям.
За результатами проведення двомісячника, який тривав на Вінниччині протягом березня-квітня, 40 територіальних громад отримали грошові премії за ефективне здійснення загальнообласного заходу.

Фінансове стимулювання отримали 23 сільських ради, 7 селищних рад, 4 ради міст районного значення та 6 міських рад обласного значення. Всього між переможцями розподілили 150 тисяч гривень коштів з обласного бюджету (торік сума складала 90 тис. грн.).
– Я розумію, що суми, визначені переможцям, є незначними, але ми хотіли хоча б таким чином простимулювати територіальні громади, – зауважив 1-й заступник голови обласної ради Ігор Кревський.
Ігор Миколайович відзначив ретельну роботу шести робочих комісій, які працювали безпосередньо у районах і визначали переможців. Він зазначив, що пропозиції, які підлягали сумніву повторно перевірялися членами комісії.

Зі списком переможців конкурсу благоустрою та розподілом коштів між ними можна ознайомитися тут:

Повернутись Створено: 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація