Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Розвиток територіальних громад Роздрукувати

Обласна Рада підбила підсумки конкурсу з благоустрою

8 липня робоча група з організації проведення двомісячника благоустрою населених пунктів області підбила підсумки конкурсу в рамках двомісячника та затвердила розподіл коштів переможцям.
За результатами проведення двомісячника, який тривав на Вінниччині протягом березня-квітня, 40 територіальних громад отримали грошові премії за ефективне здійснення загальнообласного заходу.

Фінансове стимулювання отримали 23 сільських ради, 7 селищних рад, 4 ради міст районного значення та 6 міських рад обласного значення. Всього між переможцями розподілили 150 тисяч гривень коштів з обласного бюджету (торік сума складала 90 тис. грн.).
– Я розумію, що суми, визначені переможцям, є незначними, але ми хотіли хоча б таким чином простимулювати територіальні громади, – зауважив 1-й заступник голови обласної ради Ігор Кревський.
Ігор Миколайович відзначив ретельну роботу шести робочих комісій, які працювали безпосередньо у районах і визначали переможців. Він зазначив, що пропозиції, які підлягали сумніву повторно перевірялися членами комісії.

Зі списком переможців конкурсу благоустрою та розподілом коштів між ними можна ознайомитися тут:

Повернутись Створено: 8 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація