Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток територій Роздрукувати

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу проектів

Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація цього року проведуть додатковий конкурс проектів розвитку територіальних громад. На відміну від традиційного конкурсу, додатковий стосуватиметься написання стратегій розвитку територіальних громад. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році» 22 лютого.

Як зазначив С.Татусяк, наразі є попередня домовленість із головою облдержадміністрації про виділення додаткових коштів на конкурс з обласного бюджету.
– Зараз обласна Рада здійснює широку просвітницьку та організаційну діяльність щодо напрацювання стратегій розвитку територіальних громад. В роботу вже включилися усі райони. Але ми хочемо не тільки ідейно об’єднати громади довкола спільної справи, а й стимулювати їх фінансово, – прокоментував голова Сергій Татусяк.

У ході вищезгаданого семінару було нагороджено 7 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області. Дипломи вручив голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.
Він зазначив, що Вінницька область знаходиться на другому місці за кількістю проектів, поданих на Всеукраїнський конкурс (57 проектів із 725), після Дніпропетровщини.
– Я хочу подякувати органам самоврядування області та обласній Раді за роботу та ентузіазм, з яким ви виконуєте завдання вінничан та Президента України, – звернувся С.Маліков до самоврядців Вінниччини.
Голова фонду запросив територіальні громади області до участі у конкурсі проектів і програм 2012 року, який триватиме до 15 червня.

Список переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 23 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація