Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток територій Роздрукувати

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу проектів

Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація цього року проведуть додатковий конкурс проектів розвитку територіальних громад. На відміну від традиційного конкурсу, додатковий стосуватиметься написання стратегій розвитку територіальних громад. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році» 22 лютого.

Як зазначив С.Татусяк, наразі є попередня домовленість із головою облдержадміністрації про виділення додаткових коштів на конкурс з обласного бюджету.
– Зараз обласна Рада здійснює широку просвітницьку та організаційну діяльність щодо напрацювання стратегій розвитку територіальних громад. В роботу вже включилися усі райони. Але ми хочемо не тільки ідейно об’єднати громади довкола спільної справи, а й стимулювати їх фінансово, – прокоментував голова Сергій Татусяк.

У ході вищезгаданого семінару було нагороджено 7 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області. Дипломи вручив голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.
Він зазначив, що Вінницька область знаходиться на другому місці за кількістю проектів, поданих на Всеукраїнський конкурс (57 проектів із 725), після Дніпропетровщини.
– Я хочу подякувати органам самоврядування області та обласній Раді за роботу та ентузіазм, з яким ви виконуєте завдання вінничан та Президента України, – звернувся С.Маліков до самоврядців Вінниччини.
Голова фонду запросив територіальні громади області до участі у конкурсі проектів і програм 2012 року, який триватиме до 15 червня.

Список переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 23 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація