Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу проектів

Вінницька обласна Рада та обласна державна адміністрація цього року проведуть додатковий конкурс проектів розвитку територіальних громад. На відміну від традиційного конкурсу, додатковий стосуватиметься написання стратегій розвитку територіальних громад. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році» 22 лютого.

Як зазначив С.Татусяк, наразі є попередня домовленість із головою облдержадміністрації про виділення додаткових коштів на конкурс з обласного бюджету.
– Зараз обласна Рада здійснює широку просвітницьку та організаційну діяльність щодо напрацювання стратегій розвитку територіальних громад. В роботу вже включилися усі райони. Але ми хочемо не тільки ідейно об’єднати громади довкола спільної справи, а й стимулювати їх фінансово, – прокоментував голова Сергій Татусяк.

У ході вищезгаданого семінару було нагороджено 7 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області. Дипломи вручив голова Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій Маліков.
Він зазначив, що Вінницька область знаходиться на другому місці за кількістю проектів, поданих на Всеукраїнський конкурс (57 проектів із 725), після Дніпропетровщини.
– Я хочу подякувати органам самоврядування області та обласній Раді за роботу та ентузіазм, з яким ви виконуєте завдання вінничан та Президента України, – звернувся С.Маліков до самоврядців Вінниччини.
Голова фонду запросив територіальні громади області до участі у конкурсі проектів і програм 2012 року, який триватиме до 15 червня.

Список переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Вінницької області можна подивитися тут:

Повернутись Створено: 23 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація