12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток територій Роздрукувати

83 громади області отримають 2,2 мільйони на розвиток

Завершився 9-й конкурс проектів розвитку територіальних громад Вінницької області 2012 року. У підсумку Конкурсна рада із 198 проектів, що надійшли на конкурс, обрала 83 проекти, які будуть співфінансовані з обласного бюджету. Загальний фонд цих коштів становить 2,2 млн. грн. Один мільйон двісті тисяч гривень було закладено на початку року, ще один мільйон гривень було виділено додатково рішенням сесії облради, у зв’язку із перевиконанням дохідної частини бюджету за півріччя.

20 липня заступник голови Конкурсної ради, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із сільськими головами та керівниками проектів-переможців, аби підбити підсумки конкурсу. Він подякував присутнім за активну участь у конкурсі, відзначивши, що цього року на 40 проектів було подано більше – 198, проти 158 у 2011р.
Найбільш активними районами виявилися Погребищенський – 22 проекти, Томашпільський – 20, Калинівський – 19, Жмеринський – 13, Хмільницький – 11, Липовецький, Барський – 10 проектів.
Тематично проекти розподілилися таким чином: модернізація житлово-комунального господарства – 67 проектів, соціальне забезпечення – 63, енергозбереження – 27, планування та благоустрій – 11, інженерна інфраструктура – 7, «зелений» туризм – 6, надання послуг – 6, транспорт – 5, охорона порядку – 4, освіта – 1, інформаційне забезпечення – 1.
Ігор Кревський наголосив, що написання проектів розвитку є невід’ємною частиною реалізації стратегій розвитку територіальних громад, які зараз формуються у регіоні.
Також перший заступник голови відзначив пожвавлення громад щодо участі у міжнародних та республіканських конкурсах. Так через участь місцевих рад у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад протягом останніх років на реалізацію проектів-переможців в область з державного бюджету надійшло близько 5 млн. грн. А проекти ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за підтримки Європейського союзу та швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO охопили 51 територіальну громаду в 17 районах області. Загальна вартість мікропроектів становила майже 7 млн. грн.
Наостанок із учасниками наради провели навчання щодо правильного оформлення звітності з реалізації проектів та своєчасного освоєння коштів.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація