23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

83 громади області отримають 2,2 мільйони на розвиток

Завершився 9-й конкурс проектів розвитку територіальних громад Вінницької області 2012 року. У підсумку Конкурсна рада із 198 проектів, що надійшли на конкурс, обрала 83 проекти, які будуть співфінансовані з обласного бюджету. Загальний фонд цих коштів становить 2,2 млн. грн. Один мільйон двісті тисяч гривень було закладено на початку року, ще один мільйон гривень було виділено додатково рішенням сесії облради, у зв’язку із перевиконанням дохідної частини бюджету за півріччя.

20 липня заступник голови Конкурсної ради, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із сільськими головами та керівниками проектів-переможців, аби підбити підсумки конкурсу. Він подякував присутнім за активну участь у конкурсі, відзначивши, що цього року на 40 проектів було подано більше – 198, проти 158 у 2011р.
Найбільш активними районами виявилися Погребищенський – 22 проекти, Томашпільський – 20, Калинівський – 19, Жмеринський – 13, Хмільницький – 11, Липовецький, Барський – 10 проектів.
Тематично проекти розподілилися таким чином: модернізація житлово-комунального господарства – 67 проектів, соціальне забезпечення – 63, енергозбереження – 27, планування та благоустрій – 11, інженерна інфраструктура – 7, «зелений» туризм – 6, надання послуг – 6, транспорт – 5, охорона порядку – 4, освіта – 1, інформаційне забезпечення – 1.
Ігор Кревський наголосив, що написання проектів розвитку є невід’ємною частиною реалізації стратегій розвитку територіальних громад, які зараз формуються у регіоні.
Також перший заступник голови відзначив пожвавлення громад щодо участі у міжнародних та республіканських конкурсах. Так через участь місцевих рад у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад протягом останніх років на реалізацію проектів-переможців в область з державного бюджету надійшло близько 5 млн. грн. А проекти ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за підтримки Європейського союзу та швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO охопили 51 територіальну громаду в 17 районах області. Загальна вартість мікропроектів становила майже 7 млн. грн.
Наостанок із учасниками наради провели навчання щодо правильного оформлення звітності з реалізації проектів та своєчасного освоєння коштів.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація