Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток територій Роздрукувати

У вінницькі громади «підуть» німецькі гроші

На початку 2013 року у Вінницькій області стартує Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який впроваджуватиме Український фонд соціальних інвестицій. Угоду про це 31 липня підписали виконавчий директор фонду Віктор Мірошниченко, голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Олександр Прокопчук. Під час наради з питань провадження проекту сторони обговорили умови співпраці та особливості проекту.

Віктор Мірошниченко повідомив, що проект реалізовуватиметься за кошти німецького уряду, який підписав відповідну угоду з урядом України.
– Проект буде реалізовуватися у трьох районах – Козятинському, Ямпільському та Піщанському. І хоча проект розпочнеться з початку 2013 року, ми починаємо роботу зараз – так званий підготовчий етап, – зазначив В.Мірошниченко.
Під підготовчим етапом директор фонду має на увазі, що його працівники проведуть у вищезазначених районах відповідні наради, відвідають сільські громади у цих районах з тим, аби визначитися з претендентами для участі у проекті.
Віктор Мірошниченко наголосив, що грант німецька сторона дає тільки на соціальні комунальні заклади та об’єкти, як-то: школи, дитсадки, ФАПи, клуби, водогони і дороги в межах населеного пункту.
– Обов’язкові умови участі у проекті – має бути готова проектно-кошторисна документація об’єкту та співфінансування жителями громади, – зауважив В.Мірошниченко.
Він уточнив, що німецький донор дає на проект 80% його вартості, а місцевий внесок становить 20%, де 10% - кошти місцевого бюджету, 5% - внески жителів, решта – інші джерела.
Загалом на три райони буде виділено 22 млн. грн.: Козятинський – 11 млн. грн., Піщанський – 7 млн. грн., Ямпільський - 4 млн. грн. (відповідно до чисельності населення).
– Мета Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» не просто щось збудувати чи відремонтувати, – а розвиток громади, закладання у неї стимулів і далі рухатися в такому напрямі, – резюмував нараду В.Мірошниченко.
Голова облради Сергій Татусяк наголосив, що на рівні області буде створено спостережну раду, яка регулюватиме перебіг проекту та контролюватиме його виконання.
– Ми вдячні фонду соціальних інвестицій за увагу до нашого регіону. Це перший фонд, з яким Вінниччина підписала угоду зі здобуттям незалежності. Завдяки цьому у Барському та Гайсинському районах було реалізовано 37 мікропроектів. І сьогодні ми розширюємо цю практику співпраці на інші райони, – сказав Сергій Татусяк.
Голова додав, що для громад, які не увійдуть до проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», обласна влада спільно із громадськими організаціями шукатимуть інші джерела фінансування. Адже ця робота, наголосив Сергій Татусяк, проводиться в області в рамках формування Стратегії розвитку регіону до 2020 року.

 

 

Повернутись Створено: 31 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація