23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

Вінниччина – активний учасник конкурсів розвитку громад

20 листопада у Вінниці відбувся спільний інформаційно–методичний семінар на тему «Перспективи проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та особливості його проведення у 2013 році». У роботі семінару взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, представник Дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Василина Ісакова, начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Гижко, а також представники виконавчої та самоврядної гілок влади районів та міст області.

Відкриваючи семінар, Ігор Кревський наголосив, що активне впровадження комплексних соціально-економічних реформ визначено в Україні першочерговим пріоритетом державної регіональної політики. Тому в нинішніх умовах перед обласною владою стоїть завдання - змінити світогляд громад, навчити їх самоорганізації і відповідальності у вирішенні питань власного розвитку.
- Особливого значення набуває запровадження стратегічного планування на місцевому рівні, що в недалекому майбутньому допоможе вишукувати фінансові ресурси виключно на місцях і вирішувати проблеми самостійно. Разом з тим, існуючі соціальні негаразди змушують органи місцевого самоврядування та виконавчої влади до пошуку додаткових ресурсів щодо їхнього вирішення, - зауважив перший заступник.
Зокрема, наша область перша в державі започаткувала Конкурс на кращу програму розвитку територіальних громад, на яку щорічно з обласного бюджету виділяється більше 2 млн. грн. Наприклад, цього року за підсумками 2 засідань Конкурсної комісії - 84 проекти, що отримали позитивний експертний висновок, визнано переможцями у 2012 році і профінансовані з обласного бюджету на 2,2 млн. грн.
За підсумками Всеукраїнського конкурсу минулого року, Вінницька область після Дніпропетровської була найактивнішою серед інших регіонів, а за кількістю переможців на п’ятому місці.
- Всього від області в конкурсі взяли участь 57 проектів, з них переможцями Всеукраїнського конкурсу стали 7 проектів. Їх профінансовано з державного бюджету на суму 1,4 млн. грн., – прокоментував Ігор Кревський.
Він подякував всім територіальним громадам, які брали участь у конкурсах і закликав якісно та результативно долучитися до участі в ньому у 2013 році.
Представник Дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Василина Ісакова більш детально ознайомила учасників семінару з умовами проведення Всеукраїнського конкурсу. У своєму виступі вона відзначила тісну співпрацю між усіма гілками влади в нашому регіоні та закликала всіх її обласних і районних представників до запровадження нових підходів та методів у написанні проектів.

Довідка. Переможці Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року: Спичинецька сільська рада Погребищенського району, Уланівська сільська рада Хмільницького району, Кирнасівська селищна рада Тульчинського району, Тульчинська районна рада, Липовецька міська рада, Теплицька міська рада, Вінницька міська рада.


Повернутись Створено: 20 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація