Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Розвиток територій Роздрукувати

Ще один водогін з’явився на Вінниччині, завдяки DESPRO

17 січня у селі Урожайне (Селищенська сільська рада) Тиврівського району відбулося відкриття водогону, який забезпечуватиме централізованим водопостачанням жителів громади. Будівництво мережі стало можливим, завдяки співпраці Вінницької обласної Ради, обласної державної адміністрації та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO в рамках підписаної угоди.

На початку минулого року сторони оголосили конкурс проектів «Впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області». Свою заявку на конкурс направила громада с.Урожайного і в результаті стала одним з переможців.
І от рік по тому на урочисте відкриття водогону в громаду завітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, експерт з питань децентралізації проекту DESPRO В’ячеслав Сороковський, голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Муляр та голова районної ради
Віктор Вихристюк.
Вітаючи жителів Урожайного, Ігор Кревський зауважив, що спільними зусиллями зроблена корисна для села справа.

 


– Це яскравий приклад самоорганізації населення і реалізації тієї стратегії розвитку Вінницької області, яку започаткувала обласна Рада. Тиврівський район є традиційним учасником конкурсів з гарними проектами, їх змістом, важливістю і доцільністю для громад. Саме тому ви завжди можете розраховувати на співпрацю з обласною Радою, – наголосив Ігор Кревський.
Наразі водопровідною водою в Урожайному забезпечено 100 дворів, або 95% від загальної кількості. Ті 5%, що залишилися теж виявили бажання підключитися до мережі, але через значну віддаленість від основного водогону це можна буде зробити пізніше.

Довідково: Вартість проекту становила 260 560 грн. Частина грошей, що мала внести громада – 21 000 грн. (хоча фактично люди сплатили 57 тис. грн.); сільська рада дала 39 тис. грн.; райдержадміністрація – 20 тис. грн.; обласна Рада в рамках 9-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад – 50 тис. грн. Але найбільший вклад був з боку проекту DESPRO – 130 тис. грн.

Повернутись Створено: 18 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація