23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

Ще один водогін з’явився на Вінниччині, завдяки DESPRO

17 січня у селі Урожайне (Селищенська сільська рада) Тиврівського району відбулося відкриття водогону, який забезпечуватиме централізованим водопостачанням жителів громади. Будівництво мережі стало можливим, завдяки співпраці Вінницької обласної Ради, обласної державної адміністрації та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO в рамках підписаної угоди.

На початку минулого року сторони оголосили конкурс проектів «Впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області». Свою заявку на конкурс направила громада с.Урожайного і в результаті стала одним з переможців.
І от рік по тому на урочисте відкриття водогону в громаду завітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, експерт з питань децентралізації проекту DESPRO В’ячеслав Сороковський, голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Муляр та голова районної ради
Віктор Вихристюк.
Вітаючи жителів Урожайного, Ігор Кревський зауважив, що спільними зусиллями зроблена корисна для села справа.

 


– Це яскравий приклад самоорганізації населення і реалізації тієї стратегії розвитку Вінницької області, яку започаткувала обласна Рада. Тиврівський район є традиційним учасником конкурсів з гарними проектами, їх змістом, важливістю і доцільністю для громад. Саме тому ви завжди можете розраховувати на співпрацю з обласною Радою, – наголосив Ігор Кревський.
Наразі водопровідною водою в Урожайному забезпечено 100 дворів, або 95% від загальної кількості. Ті 5%, що залишилися теж виявили бажання підключитися до мережі, але через значну віддаленість від основного водогону це можна буде зробити пізніше.

Довідково: Вартість проекту становила 260 560 грн. Частина грошей, що мала внести громада – 21 000 грн. (хоча фактично люди сплатили 57 тис. грн.); сільська рада дала 39 тис. грн.; райдержадміністрація – 20 тис. грн.; обласна Рада в рамках 9-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад – 50 тис. грн. Але найбільший вклад був з боку проекту DESPRO – 130 тис. грн.

Повернутись Створено: 18 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація