23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

З 1 лютого стартує обласний конкурс проектів розвитку громад

25 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання Конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В ході зустрічі були підбиті підсумки дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На засіданні Конкурсної ради було розглянуто два питання: про оголошення десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та про розподіл коштів, передбачених на організацію і проведення цього конкурсу.
В ході розгляду першого питання було заслухано інформацію про підбиття підсумків дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що потрібно звернути увагу координаторів з реалізації проектів та програм розвитку місцевого самоврядування виконкомів міських рад міст обласного значення Козятина, Ладижина та Вінниці на активізацію роботи з місцевими органами самоврядування щодо їх участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
На засіданні було оголошено початок прийому проектів-учасників конкурсу з 1 лютого 2013 року та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Відповідно до цих вимог, учасники конкурсу розподіляться за трьома категоріями: 1) проекти органів місцевого самоврядування сіл і селищ з максимальним розміром гранту до 50 тис. грн.; 2) проекти органів місцевого самоврядування міст районного значення і районів та проекти, розроблені і подані спільно більш, ніж трьома територіальними громадами (з грантом – до 60 тис. грн.); 3) проекти органів місцевого самоврядування міст обласного значення (з грантом – до 75 тис. грн.).
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією конкурсу, а остаточне рішення шодо проектів-переможців прийматиме Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів – до 9 квітня 2013 року.

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація