Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Розвиток територій Роздрукувати

З 1 лютого стартує обласний конкурс проектів розвитку громад

25 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання Конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В ході зустрічі були підбиті підсумки дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На засіданні Конкурсної ради було розглянуто два питання: про оголошення десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та про розподіл коштів, передбачених на організацію і проведення цього конкурсу.
В ході розгляду першого питання було заслухано інформацію про підбиття підсумків дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що потрібно звернути увагу координаторів з реалізації проектів та програм розвитку місцевого самоврядування виконкомів міських рад міст обласного значення Козятина, Ладижина та Вінниці на активізацію роботи з місцевими органами самоврядування щодо їх участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
На засіданні було оголошено початок прийому проектів-учасників конкурсу з 1 лютого 2013 року та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Відповідно до цих вимог, учасники конкурсу розподіляться за трьома категоріями: 1) проекти органів місцевого самоврядування сіл і селищ з максимальним розміром гранту до 50 тис. грн.; 2) проекти органів місцевого самоврядування міст районного значення і районів та проекти, розроблені і подані спільно більш, ніж трьома територіальними громадами (з грантом – до 60 тис. грн.); 3) проекти органів місцевого самоврядування міст обласного значення (з грантом – до 75 тис. грн.).
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією конкурсу, а остаточне рішення шодо проектів-переможців прийматиме Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів – до 9 квітня 2013 року.

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація