17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Розвиток територій Роздрукувати

З 1 лютого стартує обласний конкурс проектів розвитку громад

25 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання Конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В ході зустрічі були підбиті підсумки дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На засіданні Конкурсної ради було розглянуто два питання: про оголошення десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та про розподіл коштів, передбачених на організацію і проведення цього конкурсу.
В ході розгляду першого питання було заслухано інформацію про підбиття підсумків дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що потрібно звернути увагу координаторів з реалізації проектів та програм розвитку місцевого самоврядування виконкомів міських рад міст обласного значення Козятина, Ладижина та Вінниці на активізацію роботи з місцевими органами самоврядування щодо їх участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
На засіданні було оголошено початок прийому проектів-учасників конкурсу з 1 лютого 2013 року та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Відповідно до цих вимог, учасники конкурсу розподіляться за трьома категоріями: 1) проекти органів місцевого самоврядування сіл і селищ з максимальним розміром гранту до 50 тис. грн.; 2) проекти органів місцевого самоврядування міст районного значення і районів та проекти, розроблені і подані спільно більш, ніж трьома територіальними громадами (з грантом – до 60 тис. грн.); 3) проекти органів місцевого самоврядування міст обласного значення (з грантом – до 75 тис. грн.).
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією конкурсу, а остаточне рішення шодо проектів-переможців прийматиме Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів – до 9 квітня 2013 року.

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація