Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток територій Роздрукувати

З 1 лютого стартує обласний конкурс проектів розвитку громад

25 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання Конкурсної ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В ході зустрічі були підбиті підсумки дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На засіданні Конкурсної ради було розглянуто два питання: про оголошення десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та про розподіл коштів, передбачених на організацію і проведення цього конкурсу.
В ході розгляду першого питання було заслухано інформацію про підбиття підсумків дев’ятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що потрібно звернути увагу координаторів з реалізації проектів та програм розвитку місцевого самоврядування виконкомів міських рад міст обласного значення Козятина, Ладижина та Вінниці на активізацію роботи з місцевими органами самоврядування щодо їх участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
На засіданні було оголошено початок прийому проектів-учасників конкурсу з 1 лютого 2013 року та затверджено вимоги до десятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Відповідно до цих вимог, учасники конкурсу розподіляться за трьома категоріями: 1) проекти органів місцевого самоврядування сіл і селищ з максимальним розміром гранту до 50 тис. грн.; 2) проекти органів місцевого самоврядування міст районного значення і районів та проекти, розроблені і подані спільно більш, ніж трьома територіальними громадами (з грантом – до 60 тис. грн.); 3) проекти органів місцевого самоврядування міст обласного значення (з грантом – до 75 тис. грн.).
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією конкурсу, а остаточне рішення шодо проектів-переможців прийматиме Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів – до 9 квітня 2013 року.

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація