Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Розвиток туризму – пріоритет Кам’янець-Подільської міської ради Роздрукувати

Під час виїзного засідання керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей, в рамках проведення круглого столу «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи», делегації відвідали Кам’янець-Подільську міську раду.

З вітальним словом виступив секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема розповіла про роботу ради щодо розвитку туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг.

Директор Кам’янець-Подільського музейного комплексу Олександр Заремба звернув увагу присутніх на основний об’єкт туризму – державний історичний музей-заповідник. Для формування національної та локальної самоідентифікації, за словами директора заповідника «Кам’янець», використовується потенціал Національного історико-культурного заповідника.

Кам’янець-Подільська міська рада координує роботу туристичної інфраструктури, до складу якої входять Подільські Товтри, історичний музей-заповідник, Ліга екскурсоводів, фестивальні агенції, гільдія ремісників, Подільський сувенір, військово-історичні товариства, об’єднання турагентств та туроператорів, асоціая готельєрів та рестораторів міста. Туристична інфраструктура нараховує 8 музейних об’єктів, зелений туризм, об’єкти рекреації, туристичні маршрути, підсвітку Старого міста, розважальні та спортивні заклади, 21 туристичну фірму, 65 екскурсоводів. Готельний бізнес міста складають 79 закладів.

Завершуючи візит, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко від імені вінницької делегації подякувала голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному та секретарю Камянець-Подільської міської ради за гостинний прийом та організацію дводенного виїзного засідання.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2017 року, 14:49 Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація