Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Розвиток туризму – пріоритет Кам’янець-Подільської міської ради Роздрукувати

Під час виїзного засідання керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей, в рамках проведення круглого столу «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи», делегації відвідали Кам’янець-Подільську міську раду.

З вітальним словом виступив секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема розповіла про роботу ради щодо розвитку туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг.

Директор Кам’янець-Подільського музейного комплексу Олександр Заремба звернув увагу присутніх на основний об’єкт туризму – державний історичний музей-заповідник. Для формування національної та локальної самоідентифікації, за словами директора заповідника «Кам’янець», використовується потенціал Національного історико-культурного заповідника.

Кам’янець-Подільська міська рада координує роботу туристичної інфраструктури, до складу якої входять Подільські Товтри, історичний музей-заповідник, Ліга екскурсоводів, фестивальні агенції, гільдія ремісників, Подільський сувенір, військово-історичні товариства, об’єднання турагентств та туроператорів, асоціая готельєрів та рестораторів міста. Туристична інфраструктура нараховує 8 музейних об’єктів, зелений туризм, об’єкти рекреації, туристичні маршрути, підсвітку Старого міста, розважальні та спортивні заклади, 21 туристичну фірму, 65 екскурсоводів. Готельний бізнес міста складають 79 закладів.

Завершуючи візит, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко від імені вінницької делегації подякувала голові Хмельницької обласної ради Михайлу Загородному та секретарю Камянець-Подільської міської ради за гостинний прийом та організацію дводенного виїзного засідання.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2017 року, 14:49 Переглядів: 1124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація