Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з делегацією Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках святкування Дня Незалежності України  відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області  з делегацією Румунії.

Участь у зустрічі взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, перший заступник  голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру»  Тудор Жижіє, менеджер по логістиці Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністер» Георгій Фрунза  та посадовці облдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено суспільно-політичну і економічну ситуацію в Україні та  області, зокрема, щодо проведення реформ в державі, продовження співпраці румунських колег з керівництвом області у різних сферах.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик подякував  румунським  гостям за візит у Вінницьку область для участі в урочистих заходах з нагоди 24-ї річниці Дня незалежності України:

- Перш за все, від імені голови обласної Ради Сергія Свитка хотів би привітати Тудора Жижіє. Ми знаємо, що він великий друг Вінниччини і  України. Ваш візит сьогодні носить особливий характер. Сьогодні ми відзначаємо велику подію - День Незалежності, день народження країни, і присутність вашої делегації говорить про те, що ми не одні - з нами добрі, гарні сусіди, з нами Європа. Я хотів би щиро подякувати в особі Тудора Жижіє  всьому Ясському повіту Румунії, які немало зробили для тих гарних відносин, які є між нашими регіонами. Два місяці тому ми провели великий міжнародний семінар за участю секретарів місцевих рад Румунії, Молдови і України. Я впевнений, що його робота  буде продовжуватись. Така подія була вперше на Україні. Семінар нам був надзвичайно важливий ще й з  точки зору того, що ми живемо у час реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади. І ті  напрацювання, якими поділилися секретарі  Румунії нам надзвичайно були цінні. Ми сьогодні маємо у Вінницькій області більше 20 договорів про співпрацю між органами місцевого самоврядування Румунії і Вінницької області. Маємо гарні і добрі зв'язки в галузі культури, економіки. Це все говорить про те, що ми навчаємось один у одного, допомагаємо один одному заради завтрашнього кращого життя. Сьогодні формується офіційна делегація на запрошення Ясської повітової ради , яку буде очолювати голова обласної Ради. За попередньою згодою, ми хотіли б встановити добрі стосунки між нашими навчальними закладами та зустрітися з їх керівниками.   Користуючись нагодою висловлюю і особливе  прохання. Ми хотіли б відвідати могилу Пилипа Орлика-істинного українця, патріота, державного діяча, автора   першої конституції України. За нашими даними  його прах якраз покоїться на Ясській землі.  А сьогодні ми запрошуємо вас на урочисту сесію. Ми маємо можливість і бажання відзначити найкращих людей обласною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». Я  сподіваюсь, що ваше перебування буде плідним, цікавим і взаємним як для Ясської  делегації так і для Вінниччини, - наголосив Степан Нешик.

У свою чергу виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру»  Тудор Жижіє подякував за запрошення і привітав всіх зі святом.

- Ми дуже вболіваємо  за вас, дуже хвилюємось за те, як ви зараз відстоюєте свою державу. Мені дуже приємно бачити, що Вінницька область продовжує розвиватися, незважаючи на важкі обставини. Вінницька область демонструє  свій стабільний розвиток, і все через те, що у владних структурах тут працюють відповідальні люди. Мені приємно бути на Вінниччині, для мене - це щастя бути запрошеним на таку урочисту подію, як день народження країни. Це підтверджує, що ми справжні друзі. Тому, що саме друзів ми запрошуємо на день народження. Ні для кого не секрет, що відносини між Ясським повітом та       Вінницькою областю - це вже модель співпраці. 4 роки тому ми майже не були знайомі, а  зараз  знайшли шлях для об'єднання. В Яссах нічого важливого не відбувається без запрошення делегації з Вінницької області.  В нас є ще багато спільних справ. Від імені президента Ясської повітової ради,  хотів би запевнити, що ми пишаємось тим, що є вашими партнерами. Я радий, що у нас з вами є майбутнє,- наголосив Тудор Жижіє.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між українською і польською сторонами. 

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 17:53 Переглядів: 1051

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація