Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з делегацією Румунії Роздрукувати

21 серпня в рамках святкування Дня Незалежності України  відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області  з делегацією Румунії.

Участь у зустрічі взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, перший заступник  голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру»  Тудор Жижіє, менеджер по логістиці Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністер» Георгій Фрунза  та посадовці облдержадміністрації.

В ході зустрічі було обговорено суспільно-політичну і економічну ситуацію в Україні та  області, зокрема, щодо проведення реформ в державі, продовження співпраці румунських колег з керівництвом області у різних сферах.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик подякував  румунським  гостям за візит у Вінницьку область для участі в урочистих заходах з нагоди 24-ї річниці Дня незалежності України:

- Перш за все, від імені голови обласної Ради Сергія Свитка хотів би привітати Тудора Жижіє. Ми знаємо, що він великий друг Вінниччини і  України. Ваш візит сьогодні носить особливий характер. Сьогодні ми відзначаємо велику подію - День Незалежності, день народження країни, і присутність вашої делегації говорить про те, що ми не одні - з нами добрі, гарні сусіди, з нами Європа. Я хотів би щиро подякувати в особі Тудора Жижіє  всьому Ясському повіту Румунії, які немало зробили для тих гарних відносин, які є між нашими регіонами. Два місяці тому ми провели великий міжнародний семінар за участю секретарів місцевих рад Румунії, Молдови і України. Я впевнений, що його робота  буде продовжуватись. Така подія була вперше на Україні. Семінар нам був надзвичайно важливий ще й з  точки зору того, що ми живемо у час реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади. І ті  напрацювання, якими поділилися секретарі  Румунії нам надзвичайно були цінні. Ми сьогодні маємо у Вінницькій області більше 20 договорів про співпрацю між органами місцевого самоврядування Румунії і Вінницької області. Маємо гарні і добрі зв'язки в галузі культури, економіки. Це все говорить про те, що ми навчаємось один у одного, допомагаємо один одному заради завтрашнього кращого життя. Сьогодні формується офіційна делегація на запрошення Ясської повітової ради , яку буде очолювати голова обласної Ради. За попередньою згодою, ми хотіли б встановити добрі стосунки між нашими навчальними закладами та зустрітися з їх керівниками.   Користуючись нагодою висловлюю і особливе  прохання. Ми хотіли б відвідати могилу Пилипа Орлика-істинного українця, патріота, державного діяча, автора   першої конституції України. За нашими даними  його прах якраз покоїться на Ясській землі.  А сьогодні ми запрошуємо вас на урочисту сесію. Ми маємо можливість і бажання відзначити найкращих людей обласною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». Я  сподіваюсь, що ваше перебування буде плідним, цікавим і взаємним як для Ясської  делегації так і для Вінниччини, - наголосив Степан Нешик.

У свою чергу виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру»  Тудор Жижіє подякував за запрошення і привітав всіх зі святом.

- Ми дуже вболіваємо  за вас, дуже хвилюємось за те, як ви зараз відстоюєте свою державу. Мені дуже приємно бачити, що Вінницька область продовжує розвиватися, незважаючи на важкі обставини. Вінницька область демонструє  свій стабільний розвиток, і все через те, що у владних структурах тут працюють відповідальні люди. Мені приємно бути на Вінниччині, для мене - це щастя бути запрошеним на таку урочисту подію, як день народження країни. Це підтверджує, що ми справжні друзі. Тому, що саме друзів ми запрошуємо на день народження. Ні для кого не секрет, що відносини між Ясським повітом та       Вінницькою областю - це вже модель співпраці. 4 роки тому ми майже не були знайомі, а  зараз  знайшли шлях для об'єднання. В Яссах нічого важливого не відбувається без запрошення делегації з Вінницької області.  В нас є ще багато спільних справ. Від імені президента Ясської повітової ради,  хотів би запевнити, що ми пишаємось тим, що є вашими партнерами. Я радий, що у нас з вами є майбутнє,- наголосив Тудор Жижіє.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між українською і польською сторонами. 

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 17:53 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація