Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Румунська делегація ознайомилася з виробництвом кондитерської фабрики „ROSHEN” Роздрукувати

10 липня керівництво обласної Ради та представники органів місцевого самоврядування Румунії, в рамках робочого візиту на Вінниччину, ознайомились з виробничим процесом Вінницької кондитерської фабрики „ROSHEN”.

Під час екскурсії, проведеної для іноземних гостей, було поінформовано, що ВАТ "Вінницька кондитерська фабрика" - торгівельна марка "Roshen" спеціалізується на виробництві вафельної і желейної продукції, глазурованих шоколадно-вафельних тортів, пористих шоколадних плиток. Крім того, Вінницька фабрика випускає бісквітну продукцію, карамель, шоколадно-пралінові, глазуровані та збивні цукерки із різними смаками.

Також зазначено, що конди́терська корпорація „ROSHEN”.— один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні та Східній Європі, який виготовляє до 200 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва продукції становить понад 450 тисяч тонн на рік. Більшість процесів здійснюється автоматизовано, на високотехнічному обладнанні іноземного виробництва. На підприємстві задіяно 1750 штатних працівників.

Окрім України, продукція «ROSHEN» представлена більш, ніж у 28-ми країнах світу – Росії, Казахстані, Білорусі, країнах Кавказу, Середньої Азії, ЄС, США, Молдові, Ізраїлі, Литві.

Оглянувши виробництво, представники делегації ознайомились з процесами виготовлення бісквітів, печива та шоколадних плиток.

Після завершення екскурсії гостей очікував приємний сюрприз – дегустація солодких виробів «ROSHEN».

Повернутись Створено: 10 липня 2015 року, 17:05 Переглядів: 2887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація