Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Румунська делегація ознайомилася з виробництвом кондитерської фабрики „ROSHEN” Роздрукувати

10 липня керівництво обласної Ради та представники органів місцевого самоврядування Румунії, в рамках робочого візиту на Вінниччину, ознайомились з виробничим процесом Вінницької кондитерської фабрики „ROSHEN”.

Під час екскурсії, проведеної для іноземних гостей, було поінформовано, що ВАТ "Вінницька кондитерська фабрика" - торгівельна марка "Roshen" спеціалізується на виробництві вафельної і желейної продукції, глазурованих шоколадно-вафельних тортів, пористих шоколадних плиток. Крім того, Вінницька фабрика випускає бісквітну продукцію, карамель, шоколадно-пралінові, глазуровані та збивні цукерки із різними смаками.

Також зазначено, що конди́терська корпорація „ROSHEN”.— один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні та Східній Європі, який виготовляє до 200 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва продукції становить понад 450 тисяч тонн на рік. Більшість процесів здійснюється автоматизовано, на високотехнічному обладнанні іноземного виробництва. На підприємстві задіяно 1750 штатних працівників.

Окрім України, продукція «ROSHEN» представлена більш, ніж у 28-ми країнах світу – Росії, Казахстані, Білорусі, країнах Кавказу, Середньої Азії, ЄС, США, Молдові, Ізраїлі, Литві.

Оглянувши виробництво, представники делегації ознайомились з процесами виготовлення бісквітів, печива та шоколадних плиток.

Після завершення екскурсії гостей очікував приємний сюрприз – дегустація солодких виробів «ROSHEN».

Повернутись Створено: 10 липня 2015 року, 17:05 Переглядів: 2392

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація