Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Румунські підприємці: Ясси – міст співпраці між Румунією, Україною і Євросоюзом Роздрукувати

На українсько-румунсько-молдовський економічний форум, який відбувся 1 жовтня у Вінниці прибуло близько 40 представників бізнесу Молдови й Румунії. З останньої прибуло 16 делегатів, в тому числі 9 – з Ясського повіту, який є партнером Вінницької області.

Напередодні форуму делегація з Ясс зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Виконувач обов’язків голови Торгово-промислової палати Ясс Пауль Костел Бутнару передав вінничанам вітання від голови повіту та голови Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіана Адомніцея. Він наголосив, що на форум спеціально не їхали представники влади, аби відрядити більше підприємців для встановлення безпосередніх контактів з колегами з Вінниччини.

Пан Бутнару зауважив, що наразі Ясський повіт не тільки зацікавлений вкладати власні інвестиції в Україні, а радий бачити українські інвестиції у себе.

– Ми знаємо, що ви активно розвиваєте контакти з Євросоюзом. Також дедалі краще розвиваються українсько-румунські бізнес-зв’язки. І ми вважаємо, що Ясси – це міст співпраці між Румунією, Україною і Євросоюзом, – сказав очільник ясської делегації.

Зі свого боку Сергій Татусяк наголосив, що роль регіональних органів влади сприяти таким заходам, як українсько-румунсько-молдовський економічний форум. Також він звернув увагу на зацікавленість Вінниччини у співпраці з Яссами.

– Ми – партнери вже майже рік, відколи існує угода про наше співробітництво. Вона реалізується вдало і, головне, схвалюється людьми, – зауважив голова облради.

Він додав, що наразі Вінниччина має 300 угод про співпрацю з країнами Європи. З них 50 – з румунськими адміністративними одиницями, котрі вдалося підписати буквально за півроку.

Також у ході зустрічі заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій презентував гостям економічний потенціал підприємств обласного центру.

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 14:09 Переглядів: 1715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація