23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Румунські підприємці: Ясси – міст співпраці між Румунією, Україною і Євросоюзом Роздрукувати

На українсько-румунсько-молдовський економічний форум, який відбувся 1 жовтня у Вінниці прибуло близько 40 представників бізнесу Молдови й Румунії. З останньої прибуло 16 делегатів, в тому числі 9 – з Ясського повіту, який є партнером Вінницької області.

Напередодні форуму делегація з Ясс зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Виконувач обов’язків голови Торгово-промислової палати Ясс Пауль Костел Бутнару передав вінничанам вітання від голови повіту та голови Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» Крістіана Адомніцея. Він наголосив, що на форум спеціально не їхали представники влади, аби відрядити більше підприємців для встановлення безпосередніх контактів з колегами з Вінниччини.

Пан Бутнару зауважив, що наразі Ясський повіт не тільки зацікавлений вкладати власні інвестиції в Україні, а радий бачити українські інвестиції у себе.

– Ми знаємо, що ви активно розвиваєте контакти з Євросоюзом. Також дедалі краще розвиваються українсько-румунські бізнес-зв’язки. І ми вважаємо, що Ясси – це міст співпраці між Румунією, Україною і Євросоюзом, – сказав очільник ясської делегації.

Зі свого боку Сергій Татусяк наголосив, що роль регіональних органів влади сприяти таким заходам, як українсько-румунсько-молдовський економічний форум. Також він звернув увагу на зацікавленість Вінниччини у співпраці з Яссами.

– Ми – партнери вже майже рік, відколи існує угода про наше співробітництво. Вона реалізується вдало і, головне, схвалюється людьми, – зауважив голова облради.

Він додав, що наразі Вінниччина має 300 угод про співпрацю з країнами Європи. З них 50 – з румунськими адміністративними одиницями, котрі вдалося підписати буквально за півроку.

Також у ході зустрічі заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій презентував гостям економічний потенціал підприємств обласного центру.

 

 

Повернутись Створено: 1 жовтня 2013 року, 14:09 Переглядів: 1587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація