21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Руслан Демчак: «Економіку потрібно почати кредитувати. Тоді вона запрацює» Роздрукувати

20 травня в Україні відзначається день банківського працівника. У цей  день голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у відкритому засіданні комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності. Його провели голова комітету Сергій Рибалко та його заступник Руслан Демчак. Також у засіданні взяли участь голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник голови Вінницької міської ради Галин Якубович, представники  навчальних закладів, банківських установ області.

Розглядали проект закону України  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання кредитування та обговорювали проект Стратегії розвитку банківської системи України на 2016-202 роки.

- Я був ініціатором проведення цього засідання у Вінниці тому, що Вінниччина стає все більш цікавою для інвесторів, - заявив заступник голови комітету  з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак. -  Будемо розглядати важливі питання, саме по відновленню кредитування в Україні.  Щоб економіка запрацювала, потрібно почати її кредитувати.

Руслан Євгенович повідомив, що цей  законопроект, в першу чергу, спрямований на активізацію банківського кредитування, що стане основою для розвитку всіх секторів економіки.

Прийняття цього законопроекту забезпечить вирішення проблемних питань, які створюють системні перешкоди для відновлення кредитування національної економіки і продукують додаткові ризики діяльності національних та іноземних інвесторів, сприятиме висуненню більш лояльних вимог банків до потенційних позичальників, а також активному застосуванню кредитування, як фінансового інструменту, зниженню вартості кредитних ресурсів та, відповідно, полегшенню доступу суб’єктів господарювання та фізичних осіб до користування банківськими продуктами.

- Підвалиною ефективного кредитування є впевненість кредитора у поверненні його коштів, - сказав Руслан Демчак. - Забезпечення ефективних механізмів повернення заборгованості кредиторам сприятиме поверненню кредитних коштів у банківську систему України. Тому прийняття цього законопроекту є надзвичайно важливим для відновлення економіки України, адже стимулюватиме кредитування в Україні, що є вкрай необхідним у цей  складний час.

Метою та завданням законопроекту є законодавче урегулювання прогалин, які використовуються боржниками для уникнення виконання своїх зобов’язань. Запропоновані зміни усунуть схеми незаконного виведення майна з-під обтяження банку; зменшать витрати боржників та кредиторів при врегулюванні боргу за рахунок вдосконалення позасудових інструментів; урегулюють прогалини щодо погашення кредитів у випадку визнання спадщини відумерлою та низку інших питань у процесі спадкування; чітко визначать умови припинення поруки; узгодять норми Закону України «Про банки і банківську діяльність», а також частину підзаконних нормативних актів щодо порядку дотримання прав спадкоємців з положеннями Цивільного кодексу України; зменшать фінансове навантаження на позичальників банківських установ, сприятимуть відновленню програм з авто- та агрокредитування, збільшенню прибутків до Державного бюджету України, підтримці вітчизняного автовиробника.

Прийняття даного законопроекту сприятиме стабілізації економіки України, підвищенню якості і доступності фінансових послуг. Національний банк України вважає законопроект актуальним та підтримує його.

 

Повернутись Створено: 20 травня 2016 року, 18:02 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація