Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Руслан Мороз: «У центрі уваги Нацполіції області – стан законності та боротьби зі злочинністю» Роздрукувати

Від початку року структурними та територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області зареєстровано майже 69 тисяч заяв та повідомлень, з яких понад 8 тисяч – із ознаками кримінальних правопорушень. Про стан криміногенної ситуації на території Вінницької області за 5 місяців 2019 року сьогодні під час сесії обласної Ради розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника Головного управління Руслан Мороз.

В ході аналізу дорожньо-транспортних пригод, які зареєстровані на території Вінницької області, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року встановлено ріст кількості дорожньо-транспортних пригод на 5% – йдеться у інформації Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Основними причинами ДТП з постраждалими є перевищення безпечної швидкості та кермування транспортним засобом у нетверезому стані.

У інформації про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області викладено про розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Серед таких кримінальні правопорушення у сфері моральності. Зокрема, зареєстровано 6 фактів створення або утримання місць розпусти і звідництва. З початку року викрито один факт торгівлі людьми та 21 факт ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів.

Цього року викрито 7 організованих злочинних угрупувань, одне із яких відноситься до розкрадань бюджетних коштів. Учасниками цих угрупувань вчинено 25 кримінальних правопорушень, які відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких злочинів, із них 2 – з ознаками корупції.

У депутатів обласної Ради назбиралася низка запитань до представника Національної поліції області. Зокрема, свої репліки, питання та пропозиції озвучили Валерій Скрипченко, Ігор Хміль, Григорій Зозуля, Юрій Семенюк та Володимир Барцьось. На ті питання, інформацією про які володіє, Руслан Мороз надав відповіді. Решту – обіцяв взяти на особистий контроль та пришвидшити розгляд цих справ.

Більш детально зі станом криміногенної ситуації на території Вінницької області за 5 місяців 2019 року – за посиланням:

https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/Proekti/127ZM.pdf

 

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 13:35 Переглядів: 120

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація