9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Руслан Мороз: «У центрі уваги Нацполіції області – стан законності та боротьби зі злочинністю» Роздрукувати

Від початку року структурними та територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області зареєстровано майже 69 тисяч заяв та повідомлень, з яких понад 8 тисяч – із ознаками кримінальних правопорушень. Про стан криміногенної ситуації на території Вінницької області за 5 місяців 2019 року сьогодні під час сесії обласної Ради розповів тимчасово виконувач обов’язків начальника Головного управління Руслан Мороз.

В ході аналізу дорожньо-транспортних пригод, які зареєстровані на території Вінницької області, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року встановлено ріст кількості дорожньо-транспортних пригод на 5% – йдеться у інформації Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Основними причинами ДТП з постраждалими є перевищення безпечної швидкості та кермування транспортним засобом у нетверезому стані.

У інформації про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області викладено про розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Серед таких кримінальні правопорушення у сфері моральності. Зокрема, зареєстровано 6 фактів створення або утримання місць розпусти і звідництва. З початку року викрито один факт торгівлі людьми та 21 факт ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів.

Цього року викрито 7 організованих злочинних угрупувань, одне із яких відноситься до розкрадань бюджетних коштів. Учасниками цих угрупувань вчинено 25 кримінальних правопорушень, які відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких злочинів, із них 2 – з ознаками корупції.

У депутатів обласної Ради назбиралася низка запитань до представника Національної поліції області. Зокрема, свої репліки, питання та пропозиції озвучили Валерій Скрипченко, Ігор Хміль, Григорій Зозуля, Юрій Семенюк та Володимир Барцьось. На ті питання, інформацією про які володіє, Руслан Мороз надав відповіді. Решту – обіцяв взяти на особистий контроль та пришвидшити розгляд цих справ.

Більш детально зі станом криміногенної ситуації на території Вінницької області за 5 місяців 2019 року – за посиланням:

https://vinrada.gov.ua/upload/files/7sklikannya/Proekti/127ZM.pdf

 

Повернутись Створено: 26 червня 2019 року, 13:35 Переглядів: 505

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація