23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рятувальникам вручили ключі від двох аварійно-рятувальних автомобілів та 50 апаратів захисту дихання Роздрукувати

Сьогодні, 18 вересня, у залі Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом привітали голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та начальник Головного управлiння МНС України у Вiнницькiй областi Руслан Шевчук.

– Головне для мене, як голови ДСНС, щоб у наших рятувальників були гідні умови для роботи, щоб відбувався процес оновлення техніки, щоб росли соціальні стандарти, – наголосив Микола Чечоткін, вітаючи колег зі святом. – Все це передбачено напрямами нашої реформи, головне завдання якої – це формування культури безпеки наших громадян.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради дозвольте засвідчити вам велику повагу і вдячність за той ратний труд, який ви щоденно здійснюєте, за врятовані життя і вирішення проблем, які стають перед нами, – підкреслив Анатолій Олійник у вітальному слові, звертаючись до присутніх. – Бажаю, щоб після кожного виклику ви повертались у повному складі, щоб у ваших сім’ях був достаток, комфорт і затишок. Також хочу запевнити, що та системна допомога, яку здійснюють обласна Рада, облдержадміністрація та Вінницька міська рада, буде продовжуватись, адже, незалежно від депутатського складу, всі ми розуміємо необхідність підтримки вашої служби.

Як поінформував начальник Головного управлiння МНС України у Вiнницькiй областi Руслан Шевчук у своєму виступі, щодня понад 2 тисячі рятувальників стоять на захисті нашої області, рятуючи людей від пожеж, аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій. На Вінниччині протягом поточного року підрозділами області для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів здійснено близько 8408 виїздів. У результаті проведених заходів ліквідовано понад 1947 пожеж, 270 разів рятувальники виїжджали для надання допомоги населенню та іншим спеціальним службам. Можна згадати не один приклад оперативності, мужності та відваги працівників служби під час ліквідації наслідків надзвичайних подій, врятовані людські життя на пожежах та на воді. Протягом поточного року групою піротехнічних робіт було знешкоджено 718 вибухонебезпечних предметів. 128 чоловік особового складу Головного управління ДСНС у Вінницькій області вже мають статус учасників бойових дій.

– Цьогоріч вперше ми отримали субвенцій на суму понад 8 мільйнів гривень. Завдяки чому в підрозділах з'явилося сучасне обладнання, бойовий одяг та спецтехніка, –зазначив Руслан Шевчук. – Велику вдячність висловлюю за нашу роботу всьому особовому складу, перш за все своїм заступникам, начальникам відділів, всім керівникам районної ланки, всім начальникам частин та особовому складу.

Під час урочистостей голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, очільники області та міста вручили нагороди та премії кращим працівникам. Зокрема, на Дошку Пошани обласної державної адміністрації занесено колектив ДПРЧ-11 м. Козятина. Особовий склад Гайсинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, начальника Тростянецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковника служби цивільного захисту Віталія Пчелянського та начальника Калинівеького РС підполковника служби цивільного захисту Олександра Атаманчука – на районні Дошки Пошани.

Також сьогодні, напередодні урочистих заходів, у с. Якушинці Вінницького району було розпочато роботу нової пожежної рятувальної частини, на відкриття якої завітали Микола Чечоткін та керівники області.

Цього ж дня на площі Театральній у м. Вінниці очільники обласної та міської влади вручили рятувальникам ключі від двох аварійно-рятувальних автомобілів та 50 апаратів захисту дихання, що дозволить створити в окремих районах газо- та димозахисну службу.

Згідно з Указом Президента України 17 вересня встановлено День рятівника, на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, яке святкують працівники пожежної охорони та цивільного захисту, а також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 15:34 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація