Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Рятувальникам вручили ключі від двох аварійно-рятувальних автомобілів та 50 апаратів захисту дихання Роздрукувати

Сьогодні, 18 вересня, у залі Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом привітали голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та начальник Головного управлiння МНС України у Вiнницькiй областi Руслан Шевчук.

– Головне для мене, як голови ДСНС, щоб у наших рятувальників були гідні умови для роботи, щоб відбувався процес оновлення техніки, щоб росли соціальні стандарти, – наголосив Микола Чечоткін, вітаючи колег зі святом. – Все це передбачено напрямами нашої реформи, головне завдання якої – це формування культури безпеки наших громадян.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради дозвольте засвідчити вам велику повагу і вдячність за той ратний труд, який ви щоденно здійснюєте, за врятовані життя і вирішення проблем, які стають перед нами, – підкреслив Анатолій Олійник у вітальному слові, звертаючись до присутніх. – Бажаю, щоб після кожного виклику ви повертались у повному складі, щоб у ваших сім’ях був достаток, комфорт і затишок. Також хочу запевнити, що та системна допомога, яку здійснюють обласна Рада, облдержадміністрація та Вінницька міська рада, буде продовжуватись, адже, незалежно від депутатського складу, всі ми розуміємо необхідність підтримки вашої служби.

Як поінформував начальник Головного управлiння МНС України у Вiнницькiй областi Руслан Шевчук у своєму виступі, щодня понад 2 тисячі рятувальників стоять на захисті нашої області, рятуючи людей від пожеж, аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій. На Вінниччині протягом поточного року підрозділами області для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів здійснено близько 8408 виїздів. У результаті проведених заходів ліквідовано понад 1947 пожеж, 270 разів рятувальники виїжджали для надання допомоги населенню та іншим спеціальним службам. Можна згадати не один приклад оперативності, мужності та відваги працівників служби під час ліквідації наслідків надзвичайних подій, врятовані людські життя на пожежах та на воді. Протягом поточного року групою піротехнічних робіт було знешкоджено 718 вибухонебезпечних предметів. 128 чоловік особового складу Головного управління ДСНС у Вінницькій області вже мають статус учасників бойових дій.

– Цьогоріч вперше ми отримали субвенцій на суму понад 8 мільйнів гривень. Завдяки чому в підрозділах з'явилося сучасне обладнання, бойовий одяг та спецтехніка, –зазначив Руслан Шевчук. – Велику вдячність висловлюю за нашу роботу всьому особовому складу, перш за все своїм заступникам, начальникам відділів, всім керівникам районної ланки, всім начальникам частин та особовому складу.

Під час урочистостей голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, очільники області та міста вручили нагороди та премії кращим працівникам. Зокрема, на Дошку Пошани обласної державної адміністрації занесено колектив ДПРЧ-11 м. Козятина. Особовий склад Гайсинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, начальника Тростянецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковника служби цивільного захисту Віталія Пчелянського та начальника Калинівеького РС підполковника служби цивільного захисту Олександра Атаманчука – на районні Дошки Пошани.

Також сьогодні, напередодні урочистих заходів, у с. Якушинці Вінницького району було розпочато роботу нової пожежної рятувальної частини, на відкриття якої завітали Микола Чечоткін та керівники області.

Цього ж дня на площі Театральній у м. Вінниці очільники обласної та міської влади вручили рятувальникам ключі від двох аварійно-рятувальних автомобілів та 50 апаратів захисту дихання, що дозволить створити в окремих районах газо- та димозахисну службу.

Згідно з Указом Президента України 17 вересня встановлено День рятівника, на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, яке святкують працівники пожежної охорони та цивільного захисту, а також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2017 року, 15:34 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація