Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Рішення №12 Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування

при голові Вінницької обласної Ради

 

РІШЕННЯ

20 липня 2017 року                                                                  № 12

Про підсумки соціально-економічного розвитку області  за І півріччя 2017 року. Про завдання місцевих органів влади щодо забезпечення  сталого економічного та соціального розвитку територіальних громад області та хід виконання Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року

 

Відповідно законів України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ,,Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України”, постанов Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932 ,,Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів” та від 6 серпня 2014 року № 385 ,,Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 893 «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року», заслухавши та обговоривши інформацію „Про підсумки соціально-економічного розвитку області  за І півріччя 2017 року. Про завдання місцевих органів влади щодо забезпечення  сталого економічного та соціального розвитку територіальних громад області та хід виконання Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року”, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію „Про підсумки соціально-економічного розвитку області  за І півріччя 2017 року. Про завдання місцевих органів влади щодо забезпечення  сталого економічного та соціального розвитку територіальних громад області та хід виконання Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року” взяти до відома.

2. Рекомендувати головам районних рад, головам  районних державних адміністрацій разом з сільськими, селищними, міськими головами:

2.1 Заслухати на спільних засіданнях координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах районних рад та колегій районних державних адміністрацій питання про підсумки соціально-економічного розвитку області  за І півріччя 2017 року та хід виконання відповідних стратегій розвитку.

До 01 листопада  2017 року

 

2.2 Щороку передбачати у видатковій частині місцевих бюджетів кошти на реалізацію заходів відповідних стратегій розвитку.

Щороку при формуванні бюджетів

 

2.3 Забезпечувати збільшення доходів до місцевих бюджетів шляхом активізації роботи щодо розширення бази оподаткування, легалізації зайнятості населення, виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня та створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для забезпечення розвитку регіону.

Постійно

 

2.4 Створювати умови для соціального розвитку села, підвищення якості життя мешканців, мотивації до соціальної відповідальності агробізнесу.

Постійно

 

2.5 Залучати жителів територіальних громад, трудові колективи підприємств, організацій, установ, приватних підприємців до участі у грантовій діяльності громад.

Постійно

 

2.6 Створювати сприятливе середовище для функціонування конкурентоздатного малого та середнього підприємництва, зокрема збільшення кількості суб’єктів господарювання та збільшення за їх рахунок чисельності робочих місць.

Постійно

 

2.7 Забезпечувати  ефективність та прозорість функціонування механізмів державно-приватного партнерства.

Постійно

 

2.8 Забезпечувати реалізацію заходів із підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у закладах соціальної сфери.

Постійно

 

2.9 Підвищувати якість надання первинної та вторинної медичної допомоги, забезпечувати їх висококваліфікованими медичними працівниками та постійно покращувати матеріально-технічну базу лікувально-профілактичних закладів.

Постійно

 

2.10 Продовжити роботу з формування оптимальної мережі навчальних закладів і освітянських округів та зміцнення їх матеріально-технічної бази.

Постійно

 

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова обласної Ради                                                                 А. ОЛІЙНИК

 

Створено: 14 вересня 2017 року, 16:56

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація