Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Аграріїв Вінниччини привітали зі святом Роздрукувати

Сьогодні, 13 листопада, у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників сільського господарства. Привітали  аграріїв області з професійним святом та відзначили почесними нагородами кращих із них голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Сергій Свитко. 

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  у вітальному слові зазначив, що аграрний бізнес, який включає в себе і вирощування сільськогосподарської продукції, і її переробку, є сьогодні локомотивом економічного зростання як в Україні, так і в Вінницькій області. Водночас, залишається й чимало спільних для влади та аграріїв проблем, насамперед – питання зайнятості людей в сільській місцевості в частині створення платоспроможних нових робочих місць.

Зі словами вітань звернувся до присутніх і голова обласної Ради Сергій Свитко:

«Шановне товариство! В  цій залі  зібралася еліта аграрної галузі. Тому я щиро вітаю всіх Вас, всіх працівників сільського господарства з професійним святом! Знаєте, найповажніша професія з діда - прадіда в Україні - це професія хлібороба. Бо хліб –це життя, це добро, це святість. Ви  прикладаєте титанічні зусилля для того, щоб люди мали достатню кількість продуктів харчування, а значить мали змогу  жити, працювати і радіти життю. Нам є чим пишатися, тому що Україна завжди була аграрною державою. Починаючи з часів трипілля, наші предки вирощували хліб. Україна була житницею Європи. Сьогодні Україна займає передові позиції у світі по вирощуванні сільськогосподарських культур. Кілька прикладів. Ми є першими у світі з виробництва зерна соняшника. Ми займаємо другу позицію у світі з вирощування ячменю. П’яте - з вирощування зерна  кукурудзи і жита. Шосте - з  валового збору зерна пшениці. Ми знаємо, що аграрні перспективи України є колосальними. За підрахунками науковців, в найближчий час Україна може отримувати за рік не менше 100 мільйонів тонн зерна. Розуміючи можливість нашого народу в плані вирощування сільськогосподарської продукції та  її переробки, треба сказати, що однією з найбільших цінностей нашого народу є земля. Сьогодні дуже важливо зберігати і підвищувати родючість ґрунтів, важливо зберігати нашу землю. Я переконаний в тому, що ми не повинні продавати землю. Це моє власне переконання, і я хочу його озвучити перед вами. Ми землю отримали не в спадок від наших батьків і прадідів - ми отримали її в борг перед прийдешніми поколіннями. Маємо цей борг віддати нашим дітям та онукам. Але найбільшою цінністю є люди. Сьогодні дуже важливо відродити село, бо якщо не буде відроджене село, то не буде відроджена Україна. І це є головне завдання для органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, і головне завдання для всіх тих, хто працює на цій землі. Шановні друзі! Користуючись такою чудовою можливістю, я щиро вітаю Вас із професійним святом. Миру, здоров'я, добра, благополуччя, успіхів у вашій непростій, але такій важливій справі. Нехай Господь Бог вас оберігає і надає сили для вашої праці, вашого життя і наших з вами здобутків!».

В ході урочистостей перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко прозвітував про попередні підсумки роботи галузі у поточному році.

Після привітань  керівники області нагородили кращих аграріїв Вінниччини державними нагородами, нагородами Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також вручили почесні відзнаки очільникам районів, визнаних цьогоріч кращими за результатами комплексної рейтингової оцінки. Завершилися урочистості святковим концертом, який підготував творчий  колектив Вінницького національного аграрного університету.

 

 

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 17:58 Переглядів: 1152

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація