Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Аграріїв Вінниччини привітали зі святом Роздрукувати

Сьогодні, 13 листопада, у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників сільського господарства. Привітали  аграріїв області з професійним святом та відзначили почесними нагородами кращих із них голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Сергій Свитко. 

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  у вітальному слові зазначив, що аграрний бізнес, який включає в себе і вирощування сільськогосподарської продукції, і її переробку, є сьогодні локомотивом економічного зростання як в Україні, так і в Вінницькій області. Водночас, залишається й чимало спільних для влади та аграріїв проблем, насамперед – питання зайнятості людей в сільській місцевості в частині створення платоспроможних нових робочих місць.

Зі словами вітань звернувся до присутніх і голова обласної Ради Сергій Свитко:

«Шановне товариство! В  цій залі  зібралася еліта аграрної галузі. Тому я щиро вітаю всіх Вас, всіх працівників сільського господарства з професійним святом! Знаєте, найповажніша професія з діда - прадіда в Україні - це професія хлібороба. Бо хліб –це життя, це добро, це святість. Ви  прикладаєте титанічні зусилля для того, щоб люди мали достатню кількість продуктів харчування, а значить мали змогу  жити, працювати і радіти життю. Нам є чим пишатися, тому що Україна завжди була аграрною державою. Починаючи з часів трипілля, наші предки вирощували хліб. Україна була житницею Європи. Сьогодні Україна займає передові позиції у світі по вирощуванні сільськогосподарських культур. Кілька прикладів. Ми є першими у світі з виробництва зерна соняшника. Ми займаємо другу позицію у світі з вирощування ячменю. П’яте - з вирощування зерна  кукурудзи і жита. Шосте - з  валового збору зерна пшениці. Ми знаємо, що аграрні перспективи України є колосальними. За підрахунками науковців, в найближчий час Україна може отримувати за рік не менше 100 мільйонів тонн зерна. Розуміючи можливість нашого народу в плані вирощування сільськогосподарської продукції та  її переробки, треба сказати, що однією з найбільших цінностей нашого народу є земля. Сьогодні дуже важливо зберігати і підвищувати родючість ґрунтів, важливо зберігати нашу землю. Я переконаний в тому, що ми не повинні продавати землю. Це моє власне переконання, і я хочу його озвучити перед вами. Ми землю отримали не в спадок від наших батьків і прадідів - ми отримали її в борг перед прийдешніми поколіннями. Маємо цей борг віддати нашим дітям та онукам. Але найбільшою цінністю є люди. Сьогодні дуже важливо відродити село, бо якщо не буде відроджене село, то не буде відроджена Україна. І це є головне завдання для органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, і головне завдання для всіх тих, хто працює на цій землі. Шановні друзі! Користуючись такою чудовою можливістю, я щиро вітаю Вас із професійним святом. Миру, здоров'я, добра, благополуччя, успіхів у вашій непростій, але такій важливій справі. Нехай Господь Бог вас оберігає і надає сили для вашої праці, вашого життя і наших з вами здобутків!».

В ході урочистостей перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко прозвітував про попередні підсумки роботи галузі у поточному році.

Після привітань  керівники області нагородили кращих аграріїв Вінниччини державними нагородами, нагородами Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також вручили почесні відзнаки очільникам районів, визнаних цьогоріч кращими за результатами комплексної рейтингової оцінки. Завершилися урочистості святковим концертом, який підготував творчий  колектив Вінницького національного аграрного університету.

 

 

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 17:58 Переглядів: 1270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація