Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Садову техніку подарували Верхівському садочку Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної Ради Володимир Зарічанський з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад «Сонечко», що у селі Верхівка Тростянецького району. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Колектив дитячого закладу, діти та батьки – одна велика родина, – написав депутат. – Саме родина творить людину. Вона дає навички поведінки, вподобань, закладає культурні та моральні цінності. Від нас залежить якими виростуть наші діти.

За словами Володимира Зарічанського, завдяки злагодженості батьків, колективу дитячого садочка «Сонечко», місцевого керівництва, зокрема, Верхівського сільського голови Миколи Пилипенка, та меценатів діти отримують необхідне.

Також Володимир Анатолійович розповів, нещодавно до нього з проханням допомогти у придбанні для дошкільного закладу мотокоси звернулась завідувачка ДНЗ «Сонечко» Юлія Ткачук.

– На прохання відгукнувся та привіз у подарунок дітям іграшки, солодощі, а для закладу мотокоси для підтримання дитячого майданчика та прибудинкової території дитячого садочка у належному стані, – каже депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

– Діти ж подарували багато посмішок та чудовий настрій.

Повернутись Створено: 18 червня 2019 року, 12:47 Переглядів: 139

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація