Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Садову техніку подарували Верхівському садочку Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної Ради Володимир Зарічанський з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад «Сонечко», що у селі Верхівка Тростянецького району. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Колектив дитячого закладу, діти та батьки – одна велика родина, – написав депутат. – Саме родина творить людину. Вона дає навички поведінки, вподобань, закладає культурні та моральні цінності. Від нас залежить якими виростуть наші діти.

За словами Володимира Зарічанського, завдяки злагодженості батьків, колективу дитячого садочка «Сонечко», місцевого керівництва, зокрема, Верхівського сільського голови Миколи Пилипенка, та меценатів діти отримують необхідне.

Також Володимир Анатолійович розповів, нещодавно до нього з проханням допомогти у придбанні для дошкільного закладу мотокоси звернулась завідувачка ДНЗ «Сонечко» Юлія Ткачук.

– На прохання відгукнувся та привіз у подарунок дітям іграшки, солодощі, а для закладу мотокоси для підтримання дитячого майданчика та прибудинкової території дитячого садочка у належному стані, – каже депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

– Діти ж подарували багато посмішок та чудовий настрій.

Повернутись Створено: 18 червня 2019 року, 12:47 Переглядів: 179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація