Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Садову техніку подарували Верхівському садочку Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної Ради Володимир Зарічанський з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад «Сонечко», що у селі Верхівка Тростянецького району. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Колектив дитячого закладу, діти та батьки – одна велика родина, – написав депутат. – Саме родина творить людину. Вона дає навички поведінки, вподобань, закладає культурні та моральні цінності. Від нас залежить якими виростуть наші діти.

За словами Володимира Зарічанського, завдяки злагодженості батьків, колективу дитячого садочка «Сонечко», місцевого керівництва, зокрема, Верхівського сільського голови Миколи Пилипенка, та меценатів діти отримують необхідне.

Також Володимир Анатолійович розповів, нещодавно до нього з проханням допомогти у придбанні для дошкільного закладу мотокоси звернулась завідувачка ДНЗ «Сонечко» Юлія Ткачук.

– На прохання відгукнувся та привіз у подарунок дітям іграшки, солодощі, а для закладу мотокоси для підтримання дитячого майданчика та прибудинкової території дитячого садочка у належному стані, – каже депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

– Діти ж подарували багато посмішок та чудовий настрій.

Повернутись Створено: 18 червня 2019 року, 12:47 Переглядів: 302

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація