Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядці Калинівського району обговорили формування державного бюджету з народним депутатом України Роздрукувати

27 листопада на Вінниччині в рамках робочої поїздки побував народний депутат Іван Кириленко. Разом з депутатами обласної Ради Людмилою Щербаківською та Владиславом Роєм він поспілкувався з представниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, на зібранні були присутні депутати Калинівської міської та районної рад.

– На зустрічі  найбільше питань прозвучало щодо об’єднання територіальних громад та децентралізаційних процесів. Звичайно, на часі прийняття державного бюджету, обласних і районних, відповідно. Децентралізація дала можливість розширити дохідну частину місцевих бюджетів за рахунок збільшення ставки відрахувань окремих податків, а також передачі частини податків виключно на місцевий рівень, – прокоментував зустріч народний депутат України Іван Кириленко. – Окрім того, місцеве населення турбують питання розвитку сільської медицини, надання якісних медичних послуг, впровадження нового освітнього закону та вплив реформи вплинуть на їхній рівень життя.

Нагадаємо, що проект Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Верховна Рада розгляне у другому читанні 7 грудня. Серед основних видатків розвитку заплановано використати 1,9 мільярдів гривень на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Повернутись Створено: 27 листопада 2017 року, 16:54 Переглядів: 521

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація