Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Самоврядці Крижопільського району переймали кращі практики у Вінниці Роздрукувати

Продовжуються ознайомчі візити посадових осіб органів місцевого самоврядування сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад із кращими практиками області, які спрямовані на розвиток територіальних громад Вінниччини. Ініціатором та організатором заходу є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Участь в ознайомчих візитах беруть представники тих районів Вінниччини, які найефективніше взаємодіють з Асоціацією.

Сьогодні, 17 жовтня, відбулася зустріч керівників самоврядних органів Крижопільського району з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком та керівником Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктором Вікалюком.

– Якщо проаналізувати роботу самоврядних органів зі всієї області, то Крижопільський район є найорганізованішим та найактивнішим у співпраці з Асоціацією, – сказав Віктор Вікалюк. – Зараз у нас тривають переговори з представниками Сьвєнтокшиського воєводства з приводу мистецького обміну між Вінниччиною та Польщею. А з посадовцями Лодзинського воєводства розробляється ідея створення в кожному населеному пункті Вінниччини Центрів безпеки. Ці центри передбачатимуть зосередження всіх спеціалістів у одному місці, зокрема, охоронця, пожежного, лікаря для екстреного реагування на надзвичайну подію.

Вітаючи гостей від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника, Михайло Кременюк розповів про склад обласної Ради 7 скликання та ознайомив з основними програмами, які реалізовуються на Вінниччині.

– Вінницькою обласною Радою підтримуються усі ваші ідеї, – зазначив Михайло Кременюк. – Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад допомагає втілювати задуми й поліпшувати життя громади. Ми намагаємось швидко відреагувати та допомогти з вирішенням нагальних проблем населення, зокрема, і на виїзних прийомах громадян. Також ми підтримуємо і громадські організації через Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору і громадянського суспільства на 2016-2018 роки. Минулого року цією програмою було надано допомогу на конкурсних засадах 26 громадським організаціям на загальну суму мільйон гривень.

В обласної Асоціації органів місцевого самоврядування вже є певний досвід у написанні проектів, тепер навчають своїх підопічних.

– Асоціація органів місцевого самоврядування за весь час нашої співпраці багато чому нас навчила, – сказав голова Крижопільської районної ради Петро Тамбовцев. – Ми з їхньою допомогою навчилися писати якісні проекти для розвитку нашої громади. Ми відкрито йдемо зі своїми проблемами місцевого самоврядування до керівництва області та завжди отримуємо підтримку.

Далі за програмою для самоврядців Крижопільського району провели екскурсію Вінницею, показали роботу реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями громадської організації «Гармонія».

У другій половині дня самоврядців з Крижопільського району ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2018 року, 15:27 Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація