Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядці Крижопільського району переймали кращі практики у Вінниці Роздрукувати

Продовжуються ознайомчі візити посадових осіб органів місцевого самоврядування сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад із кращими практиками області, які спрямовані на розвиток територіальних громад Вінниччини. Ініціатором та організатором заходу є Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Участь в ознайомчих візитах беруть представники тих районів Вінниччини, які найефективніше взаємодіють з Асоціацією.

Сьогодні, 17 жовтня, відбулася зустріч керівників самоврядних органів Крижопільського району з заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком та керівником Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктором Вікалюком.

– Якщо проаналізувати роботу самоврядних органів зі всієї області, то Крижопільський район є найорганізованішим та найактивнішим у співпраці з Асоціацією, – сказав Віктор Вікалюк. – Зараз у нас тривають переговори з представниками Сьвєнтокшиського воєводства з приводу мистецького обміну між Вінниччиною та Польщею. А з посадовцями Лодзинського воєводства розробляється ідея створення в кожному населеному пункті Вінниччини Центрів безпеки. Ці центри передбачатимуть зосередження всіх спеціалістів у одному місці, зокрема, охоронця, пожежного, лікаря для екстреного реагування на надзвичайну подію.

Вітаючи гостей від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника, Михайло Кременюк розповів про склад обласної Ради 7 скликання та ознайомив з основними програмами, які реалізовуються на Вінниччині.

– Вінницькою обласною Радою підтримуються усі ваші ідеї, – зазначив Михайло Кременюк. – Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад допомагає втілювати задуми й поліпшувати життя громади. Ми намагаємось швидко відреагувати та допомогти з вирішенням нагальних проблем населення, зокрема, і на виїзних прийомах громадян. Також ми підтримуємо і громадські організації через Регіональну програму сприяння розвитку інформаційного простору і громадянського суспільства на 2016-2018 роки. Минулого року цією програмою було надано допомогу на конкурсних засадах 26 громадським організаціям на загальну суму мільйон гривень.

В обласної Асоціації органів місцевого самоврядування вже є певний досвід у написанні проектів, тепер навчають своїх підопічних.

– Асоціація органів місцевого самоврядування за весь час нашої співпраці багато чому нас навчила, – сказав голова Крижопільської районної ради Петро Тамбовцев. – Ми з їхньою допомогою навчилися писати якісні проекти для розвитку нашої громади. Ми відкрито йдемо зі своїми проблемами місцевого самоврядування до керівництва області та завжди отримуємо підтримку.

Далі за програмою для самоврядців Крижопільського району провели екскурсію Вінницею, показали роботу реабілітаційного центру для людей з обмеженими фізичними можливостями громадської організації «Гармонія».

У другій половині дня самоврядців з Крижопільського району ознайомили із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Якушинецької ОТГ.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2018 року, 15:27 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація