Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Самоврядці Томашпільщини налагоджують контакти з польськими колегами Роздрукувати

За сприяння Вінницької обласної Ради та Єврорегіону «Дністер», на офіційне запрошення старости з 29-го серпня по 1-е вересня 2014 року, в Ельблонгському повіті Вармінсько-Мазурського воєводства (Республіка Польща), перебувала делегація Томашпільського району Вінницької області, до складу якої входили голова районної ради - Лариса Нароган, голова райдержадміністрації - Олександр Закорченний, заступник начальника відділу зовнішніх звязків та промоції виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - Василь Сосюк, сільський голова територіальної громади села Кислицьке - Олексій Слюсарчук, та громадський діяч- Сергій Тімков.

Під час візиту українська делегація провела офіційну зустріч з керівництвом Ельблонського повіту, зокрема з Головою повітової Ради- Рішардом Завальскі, Старостою- Славоміром Єжерські, Віце- старостою-Мачеєм Романовскі та секретарем- Яцеком Августиновичем, основною метою поїздки- було встановлення партнерських стосунків між Томашпільським районом та Ельблонгським повітом.

Крім того, обговорювались питання в рамках подальшої співпраці, які будуть ефективно розвиватись шляхом реалізації спільних проектів, в тому числі з використанням коштів Європейського Союзу, обміну досвідом у різноманітних сферах співпраці та проведенні спільних заходів соціально-економічного та культурного спрямування.

В рамках візиту відбулась зустріч  з головою комітету у справах національних меншин Сейму Республіки Польща – Мироном Сичом, сторони домовились сприяти налагодженню контактів співпраці між територіальними громадами

В той же час учасники делегації приймали участь в конференції: «Територія Ельблонгського каналу як туристично привабливий об’єкт регіону», та виставці робіт учнів художнього ліцею. Також побували на традиційному Фестивалі під назвою «Свято східних культур», що відбулося в територіальній громаді гміни Пасленка, у якій проживає велика українська діаспора (до 30 % населення гміни). Також представники Томашпільського району, взяли участь у святі врожаю  (дожинках) у гміні Годкув Ельблонзького повіту. Саме з цією гміною  голова сільської ради села Кислицького та вуйт гміни Годкув  задекларували згоду про партнерську співпрацю.

В підсумку візиту сторони твердо домовилися що в кінці поточного року, делегація Ельблонгського повіту відвідає Томашпільський район, де буде підписано протокол намірів щодо співпраці, а вже в 2015 році  планується підписання 4-х сторонньої угоди  (Україна, Польща,Молдова та Німеччина).

Довідково: Перший контакт Томашпільського району з Ельблонгським повітом було встановлено завдяки Єврорегіону «Дністер» під час проведення Міжнародного економічного форуму: «Розвиток через економічне і міжвідомче співробітництво»в травні 2014 року в м. Резіна ( Республіка Молдова) та в рамках реалізації угоди про співпрацю між районом Резіна і Томашпільським районом.

Повернутись Створено: 8 вересня 2014 року, 12:42 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація