Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Самоврядці Томашпільщини налагоджують контакти з польськими колегами Роздрукувати

За сприяння Вінницької обласної Ради та Єврорегіону «Дністер», на офіційне запрошення старости з 29-го серпня по 1-е вересня 2014 року, в Ельблонгському повіті Вармінсько-Мазурського воєводства (Республіка Польща), перебувала делегація Томашпільського району Вінницької області, до складу якої входили голова районної ради - Лариса Нароган, голова райдержадміністрації - Олександр Закорченний, заступник начальника відділу зовнішніх звязків та промоції виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - Василь Сосюк, сільський голова територіальної громади села Кислицьке - Олексій Слюсарчук, та громадський діяч- Сергій Тімков.

Під час візиту українська делегація провела офіційну зустріч з керівництвом Ельблонського повіту, зокрема з Головою повітової Ради- Рішардом Завальскі, Старостою- Славоміром Єжерські, Віце- старостою-Мачеєм Романовскі та секретарем- Яцеком Августиновичем, основною метою поїздки- було встановлення партнерських стосунків між Томашпільським районом та Ельблонгським повітом.

Крім того, обговорювались питання в рамках подальшої співпраці, які будуть ефективно розвиватись шляхом реалізації спільних проектів, в тому числі з використанням коштів Європейського Союзу, обміну досвідом у різноманітних сферах співпраці та проведенні спільних заходів соціально-економічного та культурного спрямування.

В рамках візиту відбулась зустріч  з головою комітету у справах національних меншин Сейму Республіки Польща – Мироном Сичом, сторони домовились сприяти налагодженню контактів співпраці між територіальними громадами

В той же час учасники делегації приймали участь в конференції: «Територія Ельблонгського каналу як туристично привабливий об’єкт регіону», та виставці робіт учнів художнього ліцею. Також побували на традиційному Фестивалі під назвою «Свято східних культур», що відбулося в територіальній громаді гміни Пасленка, у якій проживає велика українська діаспора (до 30 % населення гміни). Також представники Томашпільського району, взяли участь у святі врожаю  (дожинках) у гміні Годкув Ельблонзького повіту. Саме з цією гміною  голова сільської ради села Кислицького та вуйт гміни Годкув  задекларували згоду про партнерську співпрацю.

В підсумку візиту сторони твердо домовилися що в кінці поточного року, делегація Ельблонгського повіту відвідає Томашпільський район, де буде підписано протокол намірів щодо співпраці, а вже в 2015 році  планується підписання 4-х сторонньої угоди  (Україна, Польща,Молдова та Німеччина).

Довідково: Перший контакт Томашпільського району з Ельблонгським повітом було встановлено завдяки Єврорегіону «Дністер» під час проведення Міжнародного економічного форуму: «Розвиток через економічне і міжвідомче співробітництво»в травні 2014 року в м. Резіна ( Республіка Молдова) та в рамках реалізації угоди про співпрацю між районом Резіна і Томашпільським районом.

Повернутись Створено: 8 вересня 2014 року, 12:42 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація