Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядці Вінниччини направили звернення до Євросоюзу Роздрукувати

Загальні збори уповноважених представників – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) підготували звернення до держав-членів ЄС, Єврокомісії та Європарламенту щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною.

За ухвалення тексту документа та рішення направити його адресатам 14 листопада проголосували близько 300 учасників зборів. У зверненні йдеться:

«Ми, представники органів місцевого самоврядування Вінницької області України, підтримуючи євроінтеграційний курс України, відзначаючи важливість моменту напередодні саміту Східного партнерства у Вільнюсі, та враховуючи, що європейська перспектива України стане вагомим чинником, який сприятиме розвитку місцевих громад, підвищенню стандартів життя їх мешканців, звертаємося до держав-членів ЄС, депутатів Європейського Парламенту та членів Єврокомісії з закликом щодо необхідності підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, та вважаємо за необхідне забезпечити невідкладне виконання засад цієї Угоди одночасно з її ратифікацією.

Представники органів місцевого самоврядування вітають рішучі дії Президента, Уряду та Верховної Ради України, спрямовані на підписання Угоди про асоціацію. Позиція влади свідчить про політичну зрілість та розуміння державних і національних інтересів країни, наближує Україну до європейської спільноти.

Підписання Угоди про асоціацію – доленосний та необхідний геополітичний крок, який забезпечить впровадження в життя українців високих європейських соціальних, правових і демократичних стандартів. Це крок, на який очікують мешканці територіальних громад, необхідність якого підтверджується проведеними в багатьох громадах Вінниччини обговореннями, зустрічами та слуханнями, під час яких було підтримано євроінтеграційний шлях розвитку України.

Сьогодні Україна як ніколи близька до приєднання до європейської родини. Окрім того, підписання Угоди сприятиме поступу нашої держави до ще глибшої інтеграції з європейською спільнотою на майбутнє. Ми засвідчуємо власну готовність до активних дій і сподіваємося на підтримку Європейського Союзу у подальшій співпраці на шляху до повноцінного членства України в ЄС.

Тому звертаємось до всіх, від кого залежить підписання Угоди про асоціацію України та Європейського Союзу, за сприянням в ухваленні даного рішення і сподіваємося на підтримку України в її євроінтеграційному русі».

За дорученням Загальних зборів уповноважених представників – членів ВОАОМС звернення підписав голова Асоціації, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 17:56 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація