Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядна позиція Роздрукувати

Координаційна рада направить звернення Прем’єр-міністрам України й Молдови

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ухвалила рішення направити Прем’єр-міністрам України й Молдови звернення. У документі члени ради (голови районних рад та міські голови міст обласного значення) вимагатимуть урядовців сусідніх країн вжити заходів щодо ситуації із несанкціонованими скидами нечистот у річку Дністер 12-ма територіальними громадами молдовської сторони.
Проблему екології Дністра та поліпшення санітарного стану територій і благоустрою населених пунктів Вінницької області загалом Координаційна рада під головуванням голови обласної ради Сергія Татусяка розглядала 3 липня під час виїзного засідання у Могилеві-Подільському.

Учасники зібрання наголосили, що тема благоустрою та екології вінницького регіону має підніматися не тільки під час весняних суботників чи екологічних акцій, а систематично.
– В питанні екології рідного краю не має бути споживацького ставлення, бо через нього ми можемо втратити найголовніше – наші природні багатства, – наголосив С.Татусяк.
Голова поінформував, що на охорону довкілля цьогоріч в обласному бюджеті передбачено 11 млн. грн., з яких на сьогодні профінансовано 5 млн. грн. Загалом область має 5 програм екологічного спрямування. Сергій Татусяк зауважив, що всі вони виконуються не повною мірою через відсутність належного фінансування як з місцевого, так і з державного бюджетів.
– На сьогодні розробляється нова регіональна програма охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів (термін дії попередньої спливає у 2012 році). Це має бути якісно нова програма. Також напрям екологічної діяльності має обов’язково бути включеним територіальними громадами області у стратегії їхнього розвитку до 2020 року, – підкреслив Сергій Татусяк.
Про заходи, спрямовані на покращення санітарного стану та благоустрою територій, на засіданні доповідали представники Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області, санітарно-епідеміологічної станції.

 

Очільники Могилів-Подільського району та міста порушили питання забруднення річки Дністер молдавською стороною та покращення стану очисних споруд міста Могилів-Подільський. Саме на це питання Координаційна рада вирішила прореагувати зверненням до урядів України і Молдови з тим, аби на державному рівні було врегульовано питання скидання стічних вод у Дністер.
За підсумками наради ухвалено низку рекомендацій для органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, а також санітарної служби, комунальників, правоохоронців, дорожників та лісівників щодо питання екологічного стану та благоустрою громад області.
По завершенні засідання Координаційної ради Сергій Татусяк разом з колегами відвідав Лядівський монастир, якому у 2013 році виповнюється 1000 років. Голова облради з місцевим керівництвом та настоятелем обговорили механізми вирішення питань, що стосуються відзначення ювілею святині.

Повернутись Створено: 4 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація