6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Самоврядне партнерство Роздрукувати

Вінничани вивчали передові практики Дніпропетровщини

21-23 листопада троє працівників апарату Вінницької обласної ради та троє представників громадських організацій Вінниччини здійснили візит до Дніпропетровської області. Мета візиту – ознайомитися із передовим досвідом розвитку місцевого самоврядування, реформування системи охорони здоров’я, електронного документообігу та надання адміністративних послуг.

Прийом та супровід вінничан забезпечили працівники виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради. За їхньою допомогою протягом трьох днів гості побували у трьох районах краю – П’ятихатському, Петриківському та Дніпропетровському. Візитери знайомилися з роботою сільської ради та громадської організації на селі, взяли участь у сесії районної ради, відвідали підприємства регіону.
Особливу увагу вінничани приділили роботі «Асоціації органів місцевого самоврядування» Дніпропетровщини, в яку входять 389 місцевих рад. Асоціація через «Програму розвитку місцевого самоврядування» успішно реалізує низку проектів, спрямованих на розвиток територіальних громад краю. Для цього обласною радою було створене комунальне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр», який займається практичною стороною питання.
– Особливістю цього напряму роботи є те, що всі проекти – чи то освітлення вулиць, чи заміна вікон – реалізовуються виключно за рахунок співфінансування. Це грант, кошти місцевого бюджету і населення в різних частинах, – розповіла заступник керуючого справами апарату облради Тетяна Яременко.
Іншим місцевим проектом, яким зацікавилися вінничани, стала «Електронна Дніпропетровщина». За допомогою цієї програми, яка діє в області вже 10 років, усю організацію роботи органів місцевого самоврядування та діловодство було переведено в електронний режим. На сьогодні усі ради області мають інтернет-зв’язок та працюють над персональними сайтами.
Новим для вінничан також став так званий «прозорий офіс» з надання адміністративних послуг жителям області «Відкрита влада». В «офісі» громадянам надається 21 послуга: від видачі дозволів до прийому скарг.
За словами Тетяни Яременко, результатом поїздки до Дніпропетровської області стала домовленість із головою обласної ради Євгеном Удодом про напрацювання угоди про співпрацю з Вінницькою обласною радою.
Також дніпропетровські колеги планують приїхати на Вінниччину за досвідом у реформуванні місцевого самоврядування та презентації регіону у країнах Євросоюзу.

Повернутись Створено: 24 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація