Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Самоврядне партнерство Роздрукувати

Вінничани вивчали передові практики Дніпропетровщини

21-23 листопада троє працівників апарату Вінницької обласної ради та троє представників громадських організацій Вінниччини здійснили візит до Дніпропетровської області. Мета візиту – ознайомитися із передовим досвідом розвитку місцевого самоврядування, реформування системи охорони здоров’я, електронного документообігу та надання адміністративних послуг.

Прийом та супровід вінничан забезпечили працівники виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради. За їхньою допомогою протягом трьох днів гості побували у трьох районах краю – П’ятихатському, Петриківському та Дніпропетровському. Візитери знайомилися з роботою сільської ради та громадської організації на селі, взяли участь у сесії районної ради, відвідали підприємства регіону.
Особливу увагу вінничани приділили роботі «Асоціації органів місцевого самоврядування» Дніпропетровщини, в яку входять 389 місцевих рад. Асоціація через «Програму розвитку місцевого самоврядування» успішно реалізує низку проектів, спрямованих на розвиток територіальних громад краю. Для цього обласною радою було створене комунальне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр», який займається практичною стороною питання.
– Особливістю цього напряму роботи є те, що всі проекти – чи то освітлення вулиць, чи заміна вікон – реалізовуються виключно за рахунок співфінансування. Це грант, кошти місцевого бюджету і населення в різних частинах, – розповіла заступник керуючого справами апарату облради Тетяна Яременко.
Іншим місцевим проектом, яким зацікавилися вінничани, стала «Електронна Дніпропетровщина». За допомогою цієї програми, яка діє в області вже 10 років, усю організацію роботи органів місцевого самоврядування та діловодство було переведено в електронний режим. На сьогодні усі ради області мають інтернет-зв’язок та працюють над персональними сайтами.
Новим для вінничан також став так званий «прозорий офіс» з надання адміністративних послуг жителям області «Відкрита влада». В «офісі» громадянам надається 21 послуга: від видачі дозволів до прийому скарг.
За словами Тетяни Яременко, результатом поїздки до Дніпропетровської області стала домовленість із головою обласної ради Євгеном Удодом про напрацювання угоди про співпрацю з Вінницькою обласною радою.
Також дніпропетровські колеги планують приїхати на Вінниччину за досвідом у реформуванні місцевого самоврядування та презентації регіону у країнах Євросоюзу.

Повернутись Створено: 24 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація