Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядність Вінниччини Роздрукувати

Асоціація органів місцевого самоврядування розширилася на 36 членів

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) включила до свого складу 36 нових членів – місцеві ради. Таке рішення ухвалило Правління ВОАОМС 22 березня під головуванням Сергія Татусяка. Відтак, кількісний склад Асоціації нині становить 409 членів.
– За перший рік роботи ми планували зі 735 місцевих рад охопити членством в Асоціації половину. У нас вийшов кращий результат. Протягом поточного року ми маємо охопити усі сільські, селищні, міські ради, – зазначив С.Татусяк.
Разом з членами Правління він обговорив заходи, приурочені до першої річниці ВОАОМС, яка відзначатиметься 23 квітня. Учасники засідання підтримали пропозицію проведення круглого столу з цієї нагоди, виїзди у територіальні громади. Крім того заплановано провести серед членів Асоціації спортивні змагання, творчі конкурси.
Також у ході засідання Сергій Татусяк поінформував колег про свою участь у Раді регіонів та заходи, які найближчим часом відбуватимуться за участі керівництва області. Зокрема, з 28 березня по 9 квітня очільники районів та місцевих рад проходитимуть співбесіди з метою оцінки їхньої діяльності. Голова запросив членів Асоціації слідкувати за даною подією та долучатися до процесу.

 

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація