30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядність Роздрукувати

Відбулася сесія Тульчинської райради за участю заступника голови облради

31 січня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у роботі 16 сесії Тульчинської районної ради 6 скликання. В ході засідання депутати районної ради розглянули 32 питання.
Першим питанням, винесеним на порядок денний сесії Тульчинської районної ради, було «Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2013 рік».

Як зазначила начальник управління економіки РДА Юлія Дудкевич, відповідно до показників в економічному і соціальному розвитку Тульчинський район посідає лідируюче місце серед інших районів області. За її словами, покращились показники в розвитку галузі освіти і науки. Відтак, 100% учнів охоплено усіма видами харчування та програмою «Шкільний автобус». В агропромисловому комплексі – на 111% забезпечена потреба в насінні ярих зернових під урожай 2013 року у сільськогосподарських підприємствах. Покращились досягнення і в розвитку малого бізнесу. Однак, потребує збільшення обсягу коштів галузь охорони здоров’я та фінансування на благоустрій територій.
Також в ході засідання депутати районної ради прийняли рішення: про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки; про стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тульчинського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 12 травня 2010 року та ін.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв подякував керівництву району і депутатам за плідну співпрацю та побажав успіхів і нових здобутків у 2013 році.

 

 

Повернутись Створено: 1 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація