Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Самоврядність Роздрукувати

Відбулася сесія Тульчинської райради за участю заступника голови облради

31 січня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у роботі 16 сесії Тульчинської районної ради 6 скликання. В ході засідання депутати районної ради розглянули 32 питання.
Першим питанням, винесеним на порядок денний сесії Тульчинської районної ради, було «Про Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2013 рік».

Як зазначила начальник управління економіки РДА Юлія Дудкевич, відповідно до показників в економічному і соціальному розвитку Тульчинський район посідає лідируюче місце серед інших районів області. За її словами, покращились показники в розвитку галузі освіти і науки. Відтак, 100% учнів охоплено усіма видами харчування та програмою «Шкільний автобус». В агропромисловому комплексі – на 111% забезпечена потреба в насінні ярих зернових під урожай 2013 року у сільськогосподарських підприємствах. Покращились досягнення і в розвитку малого бізнесу. Однак, потребує збільшення обсягу коштів галузь охорони здоров’я та фінансування на благоустрій територій.
Також в ході засідання депутати районної ради прийняли рішення: про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки; про стан законності боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тульчинського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 12 травня 2010 року та ін.
Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв подякував керівництву району і депутатам за плідну співпрацю та побажав успіхів і нових здобутків у 2013 році.

 

 

Повернутись Створено: 1 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація