Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Самоврядування Роздрукувати

Самоврядці України вчилися та обмінювалися досвідом

14-18 березня Національна академія державного управління при Президентові України провела навчальний семінар для новообраних голів обласних та районних рад. З Вінницької області участь у навчанні брали голова обласної Ради Сергій Татусяк та ще 9 голів районних рад.

За словами Татусяка, тематика лекцій та круглі столи була сформована, виходячи із сучасних реалій діяльності місцевого самоврядування та в світлі запроваджуваних державних реформ.
З-поміж іншого самоврядці слухали про: «Сучасні пріоритети розвитку місцевого самоврядування в Україні», «Нову податкова політику та стимулювання економічного розвитку регіонів (лектор В.Ю.Захарченко, голова Державної податкової служби України), «Державну політику у сфері будівництва та житлово-комунального господарства (лектор В.П.Пустовойтенко, радник Президента України), «Утвердження законності, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, державних інтересів в Україні (лектор В.П.Пшонка, Генеральний прокурор України), «Парламентаризм в Україні як основа розвитку громадянського суспільства та укріплення демократії (лектор В.М.Литвин, Голова Верховної Ради України).
Також, як повідомив Сергій Татусяк, представники органів місцевого самоврядування мали чимало зустрічей щодо обміну досвідом з питань діяльності рад різних рівнів
– Представляючи Вінницьку область в цьому плані, я намагався донести до колег нашу «Концепцію реформування місцевого самоврядування», наше бачення адміністративної реформи і ті напрацювання, що зробила область у цьому напрямку, – поінформував голова облради.
Він також повідомив, що у травні цього року у Верховній Раді планується розгляд законопроекту «Про місцеве самоврядування в Україні», який стане відправною точкою для реформи органів самоуправління.
– Єдине, що мене хвилює, – що нема одностайності серед моїх колег. Тобто, з тим, що реформа самоврядування потрібна, погоджуються всі. Але її бачення, її результати – у всіх різні, – зауважив С.Татусяк.
Відтак, за словами очільника ради, сьогодні самоврядцям всіх рівнів всіх регіонів потрібно більше спілкуватися між собою щодо майбутньої реформи, аби виробити єдину позицію щодо неї.

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація