Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Самоврядування Роздрукувати

Самоврядці України вчилися та обмінювалися досвідом

14-18 березня Національна академія державного управління при Президентові України провела навчальний семінар для новообраних голів обласних та районних рад. З Вінницької області участь у навчанні брали голова обласної Ради Сергій Татусяк та ще 9 голів районних рад.

За словами Татусяка, тематика лекцій та круглі столи була сформована, виходячи із сучасних реалій діяльності місцевого самоврядування та в світлі запроваджуваних державних реформ.
З-поміж іншого самоврядці слухали про: «Сучасні пріоритети розвитку місцевого самоврядування в Україні», «Нову податкова політику та стимулювання економічного розвитку регіонів (лектор В.Ю.Захарченко, голова Державної податкової служби України), «Державну політику у сфері будівництва та житлово-комунального господарства (лектор В.П.Пустовойтенко, радник Президента України), «Утвердження законності, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, державних інтересів в Україні (лектор В.П.Пшонка, Генеральний прокурор України), «Парламентаризм в Україні як основа розвитку громадянського суспільства та укріплення демократії (лектор В.М.Литвин, Голова Верховної Ради України).
Також, як повідомив Сергій Татусяк, представники органів місцевого самоврядування мали чимало зустрічей щодо обміну досвідом з питань діяльності рад різних рівнів
– Представляючи Вінницьку область в цьому плані, я намагався донести до колег нашу «Концепцію реформування місцевого самоврядування», наше бачення адміністративної реформи і ті напрацювання, що зробила область у цьому напрямку, – поінформував голова облради.
Він також повідомив, що у травні цього року у Верховній Раді планується розгляд законопроекту «Про місцеве самоврядування в Україні», який стане відправною точкою для реформи органів самоуправління.
– Єдине, що мене хвилює, – що нема одностайності серед моїх колег. Тобто, з тим, що реформа самоврядування потрібна, погоджуються всі. Але її бачення, її результати – у всіх різні, – зауважив С.Татусяк.
Відтак, за словами очільника ради, сьогодні самоврядцям всіх рівнів всіх регіонів потрібно більше спілкуватися між собою щодо майбутньої реформи, аби виробити єдину позицію щодо неї.

Повернутись Створено: 21 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація